PDA

View Full Version : Въпрос да епилиране при момчетата



Въпросче!
06-25-2006, 11:06
Проблема ми е следния....имам доста косми вече по краката и ще бъде доста грозно като си обуя къси панталонки и искам да си махна космите!как ще е най-добре?Със самобръсначка ли ,което ще отнеме доста време ,че са ми доста дълги космите?Или някакви лентички продавали?Или да отида до някое студио и да ми ги махнат?И колко пари ще ми вземат?и там кола маска ли да им кажа или да ги епилират?Въпреки ,че са ми доста космите и не искам като отида в студиото да се червя ,че са толкова много........Кое ще е най-добре?Мерси предварителто!

navits
06-25-2006, 11:11
ako pitash men tva e tupo
she si kato nqkuf pedal
ama tva e li4no moe mnenie :!:

e_l_i_z_a
06-25-2006, 11:39
Аве как ще е педалско?(към юзера над мен...)-но тва си е негово/нейно мнение...
Моето е,че е по-яко момчето да е без косми-върви на студио на кола маска.Няма какво да се червиш :D
А ако все пак не искаш-купи си лентички от някоя парфюмерия.Разгледай тази (http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=43003) тема,там съм дала инфо за лентичките.Ако пък те е страх от болката и ако са наистина много(ти си прецени)-първия път давай със самобръсначката,а пък като вземат мъъничко да поникват-идва ред на лентичките :-D
Давай смело и не е педалско!!!

Въпросче
06-25-2006, 11:55
една лентичка колко е голяма горе долу?За какъв периметър ще стигне?И боли ли с тях?
Колко лентички трябва да купя за да си ги махна всичките по краката?

Пепи Пекторалиса
06-25-2006, 11:59
Пич не пробвай с лентички - ужасно е. Мъжкия косъм е млако по дебел и с по-дълбок корен от женския и няма такава бока. Давай с самобръсначка или машинка - ние сме мъже не е нужно да сме перфектно гладки, а просто да не сме като горили. Аз на 2 седмици въднъж ги бръсна и ми отнема по 10мин.

djigi
06-25-2006, 12:19
В козметично студио правят обезкосмяване с кола маска. Цели крака на жени са 14-15 лв. (може и повече/по-малко да има някъде). Казвам на жени, защото да не е навсякъде, но на много от местата за мъже взимат повече.

JaAja
06-25-2006, 12:23
em gledai malko sq,nachi ako pochnesh s teq lentichki to tva sha e golqma greshka..spored men de.taka te se izpolzvaat pri malak kosam,do 4 milimetra.kogato e na po dulug kosam gi nakusta a ne gi durpa kakto bi trqbvalo da stava..taka che stava sushtoto kato s samoobrasnachkata.em v plovdiv sa 1,20 1 kutiika s lepenki,koito mislq che sa 4 ne sam si zimal no bqh v 1 priatel kogato si beshe zel i gi polzva.znachi az pochnah minalata godina da gi maham,i pochnah kat si gi opurlix(kosmite na krakata) i sled tova s samoobrasnachkata .. i gotovo!sq neshto sam sa zarebil s epilatora..ama ne sam mu sviknal i malko boli..i napraih 1 izguzica shtoto ne mi ostavashe vreme i samo 1 krak do kolqnoto s epilatora a dr s samoobrasnachkata,i sq desniq mi krak nqma kosmi dokato dr mi e nabol :D
kvo ti puka da staa show
taka sq ako otidesh na kola masta tam nai mn boli...hem ti pari hem ta skubi shtom sa tidalgi i taka :}.A inache koito misli che e pedalsko da ne go pravi,i na mene taka mi vikaha kat pochnah ama polovinata mi mahakla si gi brusni veche.Puk i ne e tva vaprosa-vupros na udobstvo e..vupros na vkus..
edit:shti e malko kofti kat nosih nqkvi dulgi gashti ma se svikva takoa ae gl i da pisheshe kak e minalo

Въпросчо
06-25-2006, 13:47
Мерси - значи със самобръсначка е най-добре така ли?

А до коляното ли ги бръснете или и на горе?

06-25-2006, 14:05
kupuvai lentichki ili zaminavai na kozmetik. :wink: :mrgreen:

06-25-2006, 18:56
А най-добре си срежи вените с бръснарското ножче!
Аман от педалски истории, кой ви излъга, че е по-хубаво мъж с епилирани крака? Някоя 15 годишна пикла, маниячка на тема чистота и метросексуални?

strange__
06-25-2006, 20:24
А най-добре си срежи вените с бръснарското ножче!
Аман от педалски истории, кой ви излъга, че е по-хубаво мъж с епилирани крака? Някоя 15 годишна пикла, маниячка на тема чистота и метросексуални?
Именно отиваш в банята,хващаш ножчето и после ти обясниха какво да направиш :idea: Ебати и манията...изключително грозно е да се епилира момче...за мишниците съм абсолютно за,гъдите по желание,но краката...просто педалски истории :smt012