PDA

View Full Version : Moderated: Не ми е идвало от 2 месеца, а количеството кръв..



06-25-2006, 11:12
zdraveite zn taka....predi okolo 2 meseca mi doide za poreden pat cikala no koli4estvoto krav be6e mn malko sled tova do dnes cikala mi o6te ne e do6al znaete li na kakvo se dalji molq vi daite mi obqsnenie no ne kazvaite samo-''idi na lekar" samo da pod4ertaq 4e bremennost e izklu4ena -ne sam imala seksualni kontakti
naistina s enujdaq ot pomo6t za6toto tova naprejenie me sasipva i 4uvstvam 4e sam na praga na depresiqta :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

a_curious_girl
06-25-2006, 11:42
Еми какво друго да ти кажем освен да отидеш на лекар.Щом се притесняваш по-добре отиди.Ако пък толкова не искаш да отидеш тогава говори с майка си или с някоя близка и тя може би ще ти даде по-компетентен отговор

djigi
06-25-2006, 12:37
Ето, в тази тема (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=42710)има прични, заради които може да ти закъснява. Все пак аз на твое място (да не ми идва цели два месеца) бих отишла на лекар.

SwEeT_pAiN_F
06-26-2006, 11:24
stres, dieta, ako ot skoro ti e doshlo za pyrvi pyt ot tva, ot problemi s hormonite moje da e.Chesno kazano po-dobre otidi na lekar,toi shte znae kakvo e pyk i shte ti predpishe nai-adekvatnoto lechenie.Uspeh!

Black_Witch
06-26-2006, 13:37
Можеше да започнеш например от това на колко години си,защото има значение.По принцип до съзряването така да се каже на организма ти е нормално да има аномалии в цикъла ти.Притеснявай се като станеш на 17-18-20...че и нагоре.Тогава наистина означава,че ти има нещуууу! 8-[

ninsy
06-27-2006, 19:06
mi i az imah syshtiq problem hodih na lekar i mi ispisaha ustrogestan 100 i sled 3 dni mi doide.Moje da probvash.Pyrviq den pih 4 navednyj posle 2 dni 2 sutrin i 2 ve4er .

BeBcHoOo
07-01-2006, 20:46
mi i az imah syshtiq problem hodih na lekar i mi ispisaha ustrogestan 100 i sled 3 dni mi doide.Moje da probvash.Pyrviq den pih 4 navednyj posle 2 dni 2 sutrin i 2 ve4er .
Сорка ама аз си мисля че зависи от организма...Ама нз..Нека тя да си прецени! :)

Levski_Fenka
07-02-2006, 02:23
zdraveite zn taka....predi okolo 2 meseca mi doide za poreden pat cikala no koli4estvoto krav be6e mn malko sled tova do dnes cikala mi o6te ne e do6al znaete li na kakvo se dalji molq vi daite mi obqsnenie no ne kazvaite samo-''idi na lekar" samo da pod4ertaq 4e bremennost e izklu4ena -ne sam imala seksualni kontakti
naistina s enujdaq ot pomo6t za6toto tova naprejenie me sasipva i 4uvstvam 4e sam na praga na depresiqta :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!
сори че трябва да ти го повторя ама няма друг начин да разбереш освен при гинеколог :) никаква идея нямам откакво може да е

ninsy
07-03-2006, 15:54
mi i az imah syshtiq problem hodih na lekar i mi ispisaha ustrogestan 100 i sled 3 dni mi doide.Moje da probvash.Pyrviq den pih 4 navednyj posle 2 dni 2 sutrin i 2 ve4er .
Сорка ама аз си мисля че зависи от организма...Ама нз..Нека тя да си прецени! :)

да и от организма зависи,аз просто казах на мен какво са ми предписали несъм я карала да го пие :-D

did1ls
07-08-2006, 17:17
stres, dieta, ako ot skoro ti e doshlo za pyrvi pyt ot tva, ot problemi s hormonite moje da e.Chesno kazano po-dobre otidi na lekar,toi shte znae kakvo e pyk i shte ti predpishe nai-adekvatnoto lechenie.Uspeh!
Това е най-доброто решение :D

Diabla
07-08-2006, 21:17
ako parvata ti menstruaciq e bila skoro moje da se polu4ava taka zashtoto cikalat ti oshte e neredoven a dori i da imash ot godina moje pak da se polu4i taka
pri men imemno to tozi na4im mi zakasnqvashe s po 2 meseca vapreki 4e imash ot godina i polovina
prosto zavisi ot otganizma no spored men pri4inata e tazi