PDA

View Full Version : Moderated: Нещо за премахване червенината на лицето?



eiiii
06-25-2006, 11:14
Нямам пъпки по лицето,а просто червени петна на някои места.Предложете ми нещо за премахване червенината на лицето,нещо успокояващо?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

bilka
07-30-2006, 18:32
Ами и аз имам такъв проблем. Просто на места кожата ми е червена! Чиста, но червена! Чудя се дали чаеното дърво не успокоява кожата. Даже точно това мисля да направя. Да ида до аптеката и да ги попитам!

fti4ka
07-30-2006, 19:22
аз знам че кестените свиват капилярите които ако са разширени са основната причина за червенината.. знам и една маска ма е доста сложна за изпълнение..

Sladkoto_Barbie
07-30-2006, 19:38
Daaaam,i az znam za kestenite,4uvala sum ama neznam to4no kakvo se pravi s tqh :-k
Az imam podoben problem- mnooogo 4erveni buzki :oops:
To ot edna strana e hubavo,no ot druga ponqkoga prosto se 4uvstvam kato domat4e...... :wink:
Ta znaete li ne6to za moqt slu4ai?

^sladyranka`
07-30-2006, 20:14
Tova za4ervqvane se nari4a roziceq(pone do kolkoto mi e izvestno).Po-dobre se konsultiraite s nqkoi ,koito razbira i si vzemeto nqkakvo mazilo.Uspeh

`Death`Whore`
07-30-2006, 20:18
Аз съм адски бяла. И от...началото на годината имам червено по бузите, а когато слънцето пече, става ужас...зачервява ми се цялото лице. И е малко по-тъмно от кожата на шията ми...дали не трябва да купя слънцезащитен крем? Има ли специални за лице?

ThePainIsReaL
07-30-2006, 20:38
Аз съм адски бяла. И от...началото на годината имам червено по бузите, а когато слънцето пече, става ужас...зачервява ми се цялото лице. И е малко по-тъмно от кожата на шията ми...дали не трябва да купя слънцезащитен крем? Има ли специални за лице?

Мама има подобен проблем . И се маже от пролетта със слънцезащитен крем специално за лице . Значи има ..

`Death`Whore`
07-30-2006, 20:40
Ммм...а нещо за избелване на лицето...?

ThePainIsReaL
07-30-2006, 20:48
Тя ползва домашно приготвени маски , козметика на Виши , по-обикновен крем Ахромин и др . кремчета , които съдържат цинк .