PDA

View Full Version : te prosto ne iskat da razberat



06-25-2006, 11:24
zdraveite az sam na 15 i sam v sa6tite otno6eniq s roditelite si kakto pove4eto teenage-ari
no ima ne6to koeto moje bi me otli4ava az u4a v ezikova gimnaziq izbrah u4ili6teto ne izcqlo po moq volq i vapreki tova se radvam 4e sam tam no roditelite mi postoqnno mi natqkvat kolko mn vazmojnosti ima v 4ujbina dori mislqt za koleji a az sam patriotka -hodila sam v 4ujbina vidqla sam mn hubavi mesta no balgariq vinagi e bila na parvo mqsto za men i zatova vinagi kogato na6ite spomenat za 4ujbina na men mi stava tolkova tajno i samotno iskam da se zatvorq i da pla4a te ne mogat da me razberat zn 4e mi jelaqt dobroto no te ne pravqt usilie da rtazberat za6to sam na takova mnenie 4esto se karam s maika si zatova i 4uvstvam 4e nakraq 6te mi nalojat jivot koito ne iskam koito 6te me otkasne ot vsi4ko koeto obi4am molq vi posavetvaite me kakvo da pravq

RoyTheReaper
06-25-2006, 11:53
проблем ли е за теб да отидеш в чужбина, да си изкараш образованието там и да се върнеш? защото от следването в чужбина можеш да спечелиш наистина много и пак да се върнеш тук.

nick0190
06-25-2006, 13:06
съм съгласен че можеш в чужбина да учиш и пак да се върнеш. :-k

djigi
06-25-2006, 15:51
Общо взето един колеж е 2 години, не са малко, не са и чак толкова много. Все пак, ако толкова не искаш да заминаваш.... замисли се какви са причините - това, че много обичаш България не е, както ти казаха ти ще се върнеш (ако имаш желание) А и обучението извън България е голямо приимущество, помисли какво би изпуснала.

М/у другото много зависи какъв колеж, в България не признават дипломите. Ако изкараш колеж и после се върнеш да учиш тук ще ти се наложи да караш приравнителни изпити и изпити за ВУЗ (все едно си си учила тук).

niki7o
06-25-2006, 15:53
съм съгласен че можеш в чужбина да учиш и пак да се върнеш. :-k
taka e po-dobre naistina tuka i da stoi6 ni6to nqma da napravi6

06-25-2006, 21:35
Както казаха другите,да ходиш да учиш в чужбина е много по-добре оттук.Сестра ми също водеше спорове с наще,накрая отиде да учи в Германия,макар че не искаше но сега.... :D Така че си помисли дали искаш да получиш добро образование,от което ще ти се отворят много възможности или да стоиш тук.

{sweet4e}
06-26-2006, 13:56
e 6tom ne iska da hodi v 4ujbina za6o da go pravi?I az li4no ne iskam sled kato zavar6a da ida v 4ujbina i da u4a tam,vapreki 4e ba6ta mi nqkolko pati mi go natqkva.No e hubavo da si osiguri6 bade6te,no vsi4ko tova zavisi izcqlo ot teb.Za da ubedi6 roditelite si im kaji 4e ne iska6 da ostavq6 pritelite si,4e tuk ti haresva pove4e.Nz kakvo drugo da ti kaja.
http://img148.imageshack.us/img148/250/jojo15uf.jpg

strange__
06-26-2006, 19:48
Абе имаме си достатъчно хубави университети тук в България!Какво я убеждавате да замине след като категорично каза,че не иска.И какво е това..вместо да се опитваме да задържим повече млади хора в България,ние се чудим как да ги накараме да заминат :smt011 Аз също не бих отишла в чужбина!
А мила,ти като не искаш им казваш,че е твоя живот и че като толкова им харесва там те да заминават :wink:

{sweet4e}
06-27-2006, 05:38
Абе имаме си достатъчно хубави университети тук в България!Какво я убеждавате да замине след като категорично каза,че не иска.И какво е това..вместо да се опитваме да задържим повече млади хора в България,ние се чудим как да ги накараме да заминат :smt011 Аз също не бих отишла в чужбина!
А мила,ти като не искаш им казваш,че е твоя живот и че като толкова им харесва там те да заминават :wink:
:smt023 Napalno vqrno!!!!!
http://img148.imageshack.us/img148/250/jojo15uf.jpg

LoVe_RuSlAn
06-27-2006, 20:30
Еми тя наистина може да си учи в чужбина ама като не иска тва е мн гадно родителите ти не може така да правят така те искат децата им да постигнат в живота това което те не са успяли като са били на твоята възраст а3 бих се вбесила направо ако майка ми или баща ми искат да се наложат кво да уча къде и.т.н. Да ти кажа те не ти мислят лошо правят го за добро обаче ти трябва да имаш собствено мнение трябва да се владееш сама трябва да решаваш кое е най дброто за теб кое трябва да учиш и най вече какво ти харесва за да може впоследствие да сучетаеш и полезното с приятеното!!!

maily
06-28-2006, 07:57
Ami mn gadno!Na6to do skoro iskaxa da zaminem v 4ujbina,za6toto tuk jivota e mn trudeN!NO az im kazax 4e nqma da ida nikade ne sam gotova da rareja gadjeto si,priqtelite si i dori vragovete si!Pogovori s tqx i im obqsni 4e ti prosto ne iska6 da zaminava6 za 4ujbina moje i pak da proqvqt razbirane!YspeXX