PDA

View Full Version : Вече не издържам!



Lord Vader
06-25-2006, 11:43
Писна ми по дяволите...
Писна ми от ония олигофрени от моя клас..писна ми!Писна МИИИ!
Дадох всичко от себе си за да вляза в това училище, защото си мислех, че ще бъда в няква по интилигентна среда, а то се оказа, че тия от моя клас са хуни...и селяни, да, селяни...
Най-сетне късмета ми се усмихна...и си намерих перфектното момиче за гадже...да, ама сигурно ще скъсам и с нея заради тия тъпи комплексари...
Тормозят ме всички 27 човека освем моя най-добър приятел, с който сме заедно от детската градина...
Когато мина с приятелката ми пред класната те поичват, да ми викат..кретен, мизерник, глупак, казват й:"Как може да ходиш с тоя"?...подиграват ми се за това, че уча...то не бях зубър, путьо, зубрачка, монахиня...подиграват ми се за това, че чета разни комикси и книги...и за това си имам прякор: бухал...подиграват ми се за това, че се обличам като пънкар...за това незнайно защо ми викат : дрога, лудия...Подиграват ми се, за това, че карам скейт : за това ми викат дърводелец...и ако изреждам за какво още ми се подиграват сигурно има да го пиша тоя пост още 141205712895 години...
Никога не съм се мислел за грозен, и никога не са ми казвали, че съм грозен, дебел, слаб...просто аз съм виновен, че съм различен...
Ако се преместя от това училище си провалям живота така да се каже...Всичко отива по дяволите, гадже, образовние, приятеи(то е един де)
Всъщност пиша това, защото вчера всичко преля...просто не издържах...след поредната доза подигравки, обиди и изхвърляне на раницата през прозореца...обидиха гаджето ми...Просто никога през живота си не съм бил толкова ядосан...побърках се...
Тръгна да се бия с тях. Представяте ли си...аз срещу 27 комплексирани говеда...единствения свестен от тоя клас се опита да ми помогне и го пребиха...А мен направо ме потрошиха...
Сега трябва да изчакам до утре, да хвана автобуса, да отида смирено на училище, да търпя и да чакам да умра...
Моля ви кажете ми как?Как поне да ги накарам да се сържат с мен като с човек...направо не знам...не съм тръгнал да се самоубивам, но сигурно ще полудея... :|

06-25-2006, 11:51
Помня твоята предишна тема, която писа. Според мен трябва да се събираш с някаква компания (интересите ви да се съчетават) и когато вече си достатъчно близък с тях да им кажеш за проблема. Сега идва лято, ще се оттървеш от тях за няколко месеца (достатъчно време, че да се сприятелиш). Когато раберат за проблема и наистина са ти станали приятели ще предприемат нещо. Хах ама се побърках да се хиля като почна да изреждаш как те наричат :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

06-25-2006, 11:54
чевече чевече ти си си виновен, значи ти обяснявям кяк се прави накратко:
Взимаш си едно дърво не много дебело ама не и тънко да ти ляга в ръката както се казва, най добре около метър - метър и малко.
Отиваш на даскало и първите 2-3 ги пребиваш брутално, никой никога няма да те обиди отново.
Както е казано когато всички дипломатически средста са изчерпвани идва мястото на войната....

flashback.

Chieftaun
06-25-2006, 12:17
nema da ti puka ot taq rabota ti si gledai jivota i priqtelkata i tva e...
oba4e samo 6ti kaja 4e ako nqkoi mi govori tiq raboti na tvoe mqsto
ska4am i na mqsto go ostavqm.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
az sam malko zver i za tva tyi govorq abe ako moje6 iztrai go o6te malko
i po4vai da gi nalaga6 ako iska6 mi zvn edna jica 6te dokaram malko
varvari,kasipini i dve tri maimuni i prosto sa do tam i ako oceleqt pove4e
nqma da im mine prez akula da se ebavat s teb da znae6 tova ne stava vypros samo za koito te drazni ot klasa a i ot daskaloto.......


WATCH OUT THE CHIEFTAIN IS COMING............. :evil: :evil: :evil: :evil:

ei ti telefon (08890232**)seek the black corsair oba4e da ne ti stava navik
6toto boi za men zna4i toq deto e bit da ne moje da si kaje imeto[

fenkata_f
06-25-2006, 12:30
hmm stranna rabota; ti ot Sofiq li si? i na kolko godini si? i na men po edno vreme mi se podigravaha, btw az sum f, oba4eee edin den qko se iznervih i se izpravih sre6tu nai-debeliq ot vsi4ki deto mi se podigravaha-znaeh si 4e e po-silen ot men, NOO si kazah 4e trqbva da mu vnu6a koi komandva tuk; vupreki 4e sum momi4e i az znam kak da go natupam- vpih si noktite vuv venata mu i mu poizte4e ot"lo6ata kruv4ica" nqhnqh ot tozi den natam vsi4ki me uvajavat i dori me kanqt s tqh na kuponi i t.n. Tova koeto iskam da ti kaja e-nakarai gi da te uvajavat,ne samo sis silovi metodi se polu4ava tova; ina4e riskuva6 da te prevurnat v kompleksar,4ovek koito se misli za utrepka; razbiram s kakvi si ima6 rabota-adski e trudno da se razbere6 s tqh,no vse pak ne moje bez ni6to da si im napravil da se durjat taka.

06-25-2006, 12:55
Ужас!!! Искрено ти съчувствам. Единствения съвет, който мога да ти дам е - направи всичко възможно да завършиш и да се махнеш от тая скапана държава. Ако останеш, същото ще се случи и с децата ти след време.
Говоря така, защото имам подобен проблем - дъщеря ми е най-умното същество, което АЗ познавам. Тормозеха я непрекъснато едни "девойки" (и насъсквани от тях момчета), чието лидерство отне, когато се премести в техния клас. През тази учебна година дори се страхувах за нея...
Аз я възпитавам точно така - да не се променя заради такива говеда, а да учи, защото това е шансът й да се измъкне от тук.

И ако не е тайна, в кое "Училище любимо" се случва твоят проблем? За мен е важно да знам и ще ти бъда благодарна ако ми кажеш.

06-25-2006, 16:12
Много кофти ситуация...Искрено ти съчувствам!Наистина и аз смятам,че трябва да си намериш някаква компания,с която да имате общи интереси.Караш скейт,слушаш пънк-е не се ли събираш с такива хора извън даскало?!Вярвай ми,имаш ли свестни приятели,с които да се събираш,всички тия подигравки и унижения ще ти се струват поне маалко по-поносими.Просто не се вглъбявай в този си проблем в даскало,мисли за приятелите ти отвън,които те приемат.Остават някакви си 2-3 дни...И освен това ти гарантирам,че адски много неща ще се променят в класа ти през времето,което ви остава заедно!
А за сега те съветвам да не прибягваш до боища и т.н.-ще стане още по-сложно!Знам,че е нетърпим целия ти този тормоз...Трудно е,но просто не се оставяй на група нещастници да ти съсипе психиката!!!
Радвай се на нещата,които имаш извън скапаното даскало,прекарай си едно хубаво лято и се опитай да не мислиш за съучениците си...
Колкото до приятелката ти-изобщо не ми се вярва да я изгубиш заради тва...;]
Айде спокойно и успех!

Shadow_Walker
06-25-2006, 17:18
Човече разбирам те...предния ми клас беше отвратителен, също ми се подиграваха и т.н. , е не чак по тоя начин де...
Да ти кажа-да не ти пука, все едно ги няма, не ги чуваш, не ги виждаш-да си приказват глупостите-то е ясно че те са прости и задръстени.Постепенно тея ще се откажат от обидите, може би ще почнат себе си да обиждат-като се видят колко са прости :-D

fuck_you_baby
06-25-2006, 17:24
i az sam v edin klas na prostaci ama 4ak do tam (do kadeto ti si stignal)ne mi se e slu4valo.dano i da ne mi se slu4va de.ta....izob6to ne trqbva da ti puka kakvo mislqt za teb.trqbva prosto da im pokaje6 koi si i da gi nakara6 da te uvajavat a ne da s edarjat tolkova gadno sas teb.znam 4e e trudno no....opitai se da spre6 tova ina4e to moje da produlji i sledva6tata godina.jelaq ti uspeh

x-PeRiMenT
06-25-2006, 20:27
Леле човек ако бях на твое място незнам какво бих направил :evil: Съвсем сериозно ти казвам, че на твое място веднага гих скочил на някой от тъпанарите.Просто произволно го избирам и му тръгвам на първа :smt021 Може да ме набият, но поне съм им показал, че няма да ги търпя постоянно.И ти обиждат приятелката... ](*,)

WILD__BOY
06-25-2006, 21:40
Недей да им се връзваш и да им скачаш на бой. Гаджето си дръж на далеч от тях и ако тя реши, че си а нея няма да им обръща и тя внимание.

Sarabi
06-25-2006, 22:23
Еееех човече,знам как се чувстваш...аз бях по същия начин миналата година.Даже се събираха да ме бият...не зацепвам,защо хората,които не разбират различните(по-скоро единствените нормални)започват да се заяждат с тях и да им правят живота черен...най-вероятно завиждат...не ги знам.Не знам как го изживях-цялата учебна година ходех с някакъв зверски страх на даскало да не ги срещна а през лятна ваканция,която ми беше спасението бях в къщи и не исках да виждам никой.Слава Богу,че се разкараха тая година почти всички...иняче мен ме тормозеше почти целия мой клас и два класа от горните-всички и момичета и момчета.Нямам идея как оцелях.Обаче го изтърпях..и аз като теб имах подкрепата само на най-добрата си приятелка...но ги търпях,търпях и те накрая вече се поотказаха...А за гаджето си не се притеснявай-ако наистина те обича не би те оставила в такъв момент,никой добросърдечен човек няма да те остави,каквито и обиди да понася покрай теб.А ти изглеждаш наистина готин човек,спокойно,няма нито тя да те зареже,нито ти да я зарежеш!Но не се примирявай с тия шибани говеда,не ги оставяй да мислят,че имат власт над теб.Живей самостоятелно...стой си някъде в ъгъла и не се занимавай с тях.
Намери си френдове в квартала,от другите класове и няма да сечувстваш толкова безпомощен.
Можеш да кажеш на класната.на педагожката или за по-сигурно на директора.

А ако може наистина кажи в кое даскало си,та да знам да не го пиша.

Dr. Kazimbutt
06-25-2006, 23:13
Lord_Vader, не се бий с простаците, защото ще те набият. Няма как да се разбереш с тях, затова им показваш онзи пръст, който символизира мъжкия полов орган. И повече не се занимаваш с тях. Ще почакаш някоя друга година и те ще изчезнат от живота ти.

И нека Силата бъде с теб!

IKisseDAGirL
06-26-2006, 07:57
опитай се да не им обръщаш внимание.. знам, че е трудно, но просто като се впрягаш става по-зле :?

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-26-2006, 13:20
suglasna sum s valantain_love...
moje da go pravqt i shtot ti zaviijdat ... sam kaza 4e u4ish dobre tova da u4ish e 100 puti po dobre otkolkoto da ne u4ish i kato porasnesh da prosish na ulicata ili puk da si pasesh patkite ... nali tai ? :)

MiRaCuLiXbb
06-26-2006, 13:28
Та в кое даскало викаш учиш? И с кви пари разполагаш?

limubai
06-26-2006, 13:32
Каквото посееш, такова ще пожънеш...е казал народа. Вероятно има някаква причина хората да не те харесват. Разбирам да бяха 5-6, максимум 10 чвека от класа, ама всичките 27 човека...това вече е нелепо. Но ако наистина смяташ, че те нямат основателна причина, просто да не ти пук. :)

never_concerned
06-29-2006, 11:04
в кое училище си??

C0[mix]_Girl
06-29-2006, 11:31
spoko choveche ne se vprqgai za gluposti.mnogo hora sa go prejiveli vkluchitelno i az...vse pak polovinata ot tvoq klas nqkoi den shte budat chistachi na nqkoi kenef drugata polovina shte imat bremenna priatelka i shte se chudqt kak da svurjat dvata kraq.chovek sam izbira budeshteto si i e qsno kakvo she e tqhnoto.prosto da ne ti puka.v toq surov(no hubav) jivot shte ima da mislish za kade kade po vajni neshta.az primerno se stremq da se dvija s hora tochno kato teb( stignah do tozi izvod samo ot opisanieto ti ) eto az ot vtori do peti da ne kazvam daje 6ti si nqmah dobri priateli (ne i ot moeto daskalo ) no kakvo stana sega...blagodarenie na moeto tarpenie i mnogo trud (kakto i pravilen pothod i manipulirane na sudbata edva li ne ) si imam dve mega dobri priatelki zaradi koito bih napravila vsichko kakto i te za men..otdelno sam zaobikolena s golqma grupa shareni i veseli horica ...a na obitacite naselqvashti tazi zemq ima lesno ....prosto gi ostavqsh da umirat i da pravqt kakvoto iskat.....uspeh i znai che jivota moje da bude mnogo hubav no samo ako ti SAM si pomognesh......heheheh pozdravi na priatelkata dano znae kakav kasmet e izvadila...PEACE AND GOD BLESS :mrgreen:

Mystikal
06-29-2006, 11:51
pi4 kogato bqh 7 klas (predi 2 god)4ast ot klasa mi me psuvaha i t.n. daje uspqha da oburnat nai dobriq mi priqtel sre6tu men!I az si namerih gotini priqteli si4ko to4no oba4e te prodaljavaha!I 1 den 1 ot tqh me napsuva i az mu kazah "nakaji prostaka s mul4anie" i si prodaljih i onq sko4i da me bie i tva mu be6e gre6kata!Treniram ot 9 god karate i predstavete si kvo se slu4i s nego!Imah boks v men no ne se i naloji da go izpolzvam za6toto go sma4kah!tova be6e v u4ili6te!zavedoha ni v direkciqta(onq be6e celiq v kruv i purvo mina prez sestrata) i se vidq 4e toi me e napadnal pruv i zatova nego go izkliu4iha a men ostaviha daje i bez nakazanie!

06-29-2006, 12:05
АХХАХАХХА горкият човек е незнам май е кофти ,то с времето предполагам всичко си идва на мястото си неможе всички да те харесват.

06-29-2006, 12:06
ужасно кофти работа :? ф моя клас е съ6тото.. но не спрямо един 4овек наведъж.. което е по приемливо .. тфа е работа на комплексари, съ6ата раота е с моя приятел.. имам приятел на които вси4ки казват 4е е геи,тои не е геи просто не е отгледан само от маика си и има по странни маниери.. та мисалта ми бе6е 4е това мом4е е обиждано от по4ти вси4ки сау4еници,приятели в компанията НО това мом4е успя да си намери истински приятели и като един от тях визирам себе си,аз го зимам с моята компания като ходим по центъра и разни такива..съ6ност се оказа 4е с друга среда мом4ето е савсем разли4но ! и определено намери хора които да му бъдат приятели .Сега като мине покраи старото си даскало и му кажат "Еи жен4о" или "еи Педал" зад него има доста хора които са готови да го за6титят,а онези зеинаха и си затфориха устата! Мисалта ми е - намери си подходя6та компания , тея Говеда както ти ги нари4а6 виждат 4е си сам но като си намери6 подходя6та компания - вярваи ми проблема ти 6те из4езне на мига !
Колкото до гаджето - ако наистина те оби4а няма да обърне внимание на не6тата които ти говорят - ако пита6 мен тя трябва да е радостна 4е ходи с 4овек като теб !

ReconnEcT
06-29-2006, 12:08
tfa be6e moe no zabravih da se logna :?

light_purple
07-01-2006, 20:15
чевече чевече ти си си виновен, значи ти обяснявям кяк се прави накратко:
Взимаш си едно дърво не много дебело ама не и тънко да ти ляга в ръката както се казва, най добре около метър - метър и малко.
Отиваш на даскало и първите 2-3 ги пребиваш брутално, никой никога няма да те обиди отново.
Както е казано когато всички дипломатически средста са изчерпвани идва мястото на войната....

flashback.
Struva mi se umno.Opitai.Ima logika

Eimi_{}
07-01-2006, 20:54
Ами виж сега...Незнам защо,но сега някой младежи мислят,че който учи е простак.Според мен ти завиждат,защото първо си умен,второ намираш време и за други занимания-скейт,което значи,че не зубриш.Незнам в кое училище си,но класната не забелязва ли тези техни прояви?