PDA

View Full Version : izneviara?



siska_f
06-25-2006, 14:32
Predi malko prochetoh edna tema -dali celyvkata e izneviara.Iskam da vi popitam neshto drygo,koe spored vas e po-goliama izneviara-celyvkata s chyvstvo ili seksa bez i koe bihte prostili?Sred men celyvkata e nai-pokazatelnoto neshto za liybov v edna vruzka i nikoga ne bih prostila takava izneviara ,no za seksa moga da se zamislia.Mnogo shte se radvam da razbera kakvo mislite vie!

Max_Payne
06-25-2006, 14:44
Predi malko prochetoh edna tema -dali celyvkata e izneviara.Iskam da vi popitam neshto drygo,koe spored vas e po-goliama izneviara-celyvkata s chyvstvo ili seksa bez i koe bihte prostili?Sred men celyvkata e nai-pokazatelnoto neshto za liybov v edna vruzka i nikoga ne bih prostila takava izneviara ,no za seksa moga da se zamislia.Mnogo shte se radvam da razbera kakvo mislite vie!

Ако обичам силно някого и много държа на него бих се замислил и може би бих простил след разумно обяснение от човека.
Но ако гаджето ми ми е казвало колко ме обича и държи на мен и след това направи нещо подобно ще има само : - ВЪН :arrow: СЛЕДВАЩАТА :mrgreen:

djigi
06-25-2006, 14:53
Какъвто и да е секса, освен ако е "обичайно повтарящо се действие", не е изневяра. Ако е една каквато и да е целувка - пак.

LP_girl_14
06-25-2006, 14:55
Може би аз имам малко по консервативно мислене,ама и двете за мен са разновидности на изневярата!Ако обичаш половинката си никога няма да искаш да му причиниш болка или пък да си с някой друг,защото той ще ти дава всичко от каквото се нуждаеш.Целувката с чувства...предателство!Щом нямаш чувства до човека до себе си ,няма закаво да си с него.Секса без чувства...зависи от обстоятелствата,ама трудно и тва бих простила.Просто след това ,дори и да му простиш никога няма да е същото,все ще има някакви съмнения,ще се страхуваш това да не се случи отново.Абе и двете неща са способни да изострят много нещата между двойката.За това ако сте си решили да бъдете с един човек-обичайте го,уважавайте го и бъдете само с него,а ако искате флиртове и връзки за по 1 нощ,въобще не си хващайте сериозен приятел,защото само ще го нараните с поведението си :!:

06-25-2006, 14:59
spored men bez zna4enie celuvka ili sex-iznevqrata si e iznevqra.no ne zavisi ot tova dali tq 6te bade prostena,a ot tova dali vaprosniqt 4ovek sled tova 6te pokaje 4e sajelqva i 4e si e osaznal gre6kata.az li4no sam pro6tavala iznevqra(s celuvka),za6toto priqtelqt mi mi pokaza 4e osaznava 4e e postapil super typo i t.n.,.no vsi4ko zavisi ot obstoqtelstvata de,za6toto nie ne bqhme hodili i mesec,a sled tova vrazkata ni naistina se skrepi,i sega sme zaedno ot ve4e ot 5 meseca,no ako predi tova mi se e vri4al v liubov ve4e e po-drugo.. :-k

la_sabrosita
06-25-2006, 15:05
am az kakvato i da e iznevqra bih prostila,no samo 1...za6toto i na men mi se slu4valo da izneverq i posle pak da se vurna pri pr. mi!No bih prostila mn po lesno sex bez 4uvstva,no i celuvka s 4uvstva bih prostila,ako me uveri 4e ve4e e minalo i gi nqma tezi 4ustva ve4e :!

summer_04
06-25-2006, 16:00
nz dali az ne6to ne sum v 4as,oba4e i dvete za men sa iznevqra,nz sled akto iska da se celuva s nqkoi drug,da pravi sex s nego ,zna4i za kakvo vuob6te e s men!nz ne iskam da mi se slu4va po vuzmojnost -nikoga!

niki7o
06-25-2006, 16:02
nito edno ot dvete ne bih prostila nikoga :!: za men po4ti nqma razlika

ProstoAz
06-25-2006, 16:29
И двете са изневяра, според мен - да. Но не в това е смисъла на въпроса предполагам. Бих простила и целувка, и секс, стига в тях да не са вложени никакви (или просто не кой знае какви) чувства.
Единствената най-голяма и не простима вече даже и за мене изневяра е душевната изневяра, изневярата в мислите, в чувствата, в сърцето... :?

ludamacka
06-25-2006, 16:33
ami az ne bih prostila iznevqrata izrazena 4rez sexa,6toto mislq 4e e po-kofti lybimiq ti da spi s nqkoiq dryga,otkolkoto da q celyne

`Death`Whore`
06-25-2006, 16:39
Двете са опасни по различен начин. Ако има чувства към друга, дори без физически контакт, няма смисъл да сме заедно. А за да има физически контакт с друга, значи не ме обича, значи също няма смисъл да сме заедно.

fuck_you_baby
06-25-2006, 16:47
Може би аз имам малко по консервативно мислене,ама и двете за мен са разновидности на изневярата!Ако обичаш половинката си никога няма да искаш да му причиниш болка или пък да си с някой друг,защото той ще ти дава всичко от каквото се нуждаеш.Целувката с чувства...предателство!Щом нямаш чувства до човека до себе си ,няма закаво да си с него.Секса без чувства...зависи от обстоятелствата,ама трудно и тва бих простила.Просто след това ,дори и да му простиш никога няма да е същото,все ще има някакви съмнения,ще се страхуваш това да не се случи отново.Абе и двете неща са способни да изострят много нещата между двойката.За това ако сте си решили да бъдете с един човек-обичайте го,уважавайте го и бъдете само с него,а ако искате флиртове и връзки за по 1 нощ,въобще не си хващайте сериозен приятел,защото само ще го нараните с поведението си :!:
i az ne bih prostila nito ednoto nito drugoto.6tom e stanalo vednaj moje pak da stane

ne6i4
06-25-2006, 16:49
Predi malko prochetoh edna tema -dali celyvkata e izneviara.Iskam da vi popitam neshto drygo,koe spored vas e po-goliama izneviara-celyvkata s chyvstvo ili seksa bez i koe bihte prostili?Sred men celyvkata e nai-pokazatelnoto neshto za liybov v edna vruzka i nikoga ne bih prostila takava izneviara ,no za seksa moga da se zamislia.Mnogo shte se radvam da razbera kakvo mislite vie!

Ако обичам силно някого и много държа на него бих се замислил и може би бих простил след разумно обяснение от човека.
Но ако гаджето ми ми е казвало колко ме обича и държи на мен и след това направи нещо подобно ще има само : - ВЪН :arrow: СЛЕДВАЩАТА :mrgreen:

opedeleno i az taka mislq

Angel_Girl
06-25-2006, 16:53
Ако обичам силно някого и много държа на него бих се замислил и може би бих простил след разумно обяснение от човека.
Но ако гаджето ми ми е казвало колко ме обича и държи на мен и след това направи нещо подобно ще има само : - ВЪН :arrow: СЛЕДВАЩАТА :mrgreen:
I az taka