PDA

View Full Version : sean paul тръгва на турне



niki7o
06-25-2006, 15:33
Само преди няколко дни суперзвездата Шон Пол обяви, че ще се присъедини към турнето на Марая Кери за концертите й в Северна Америка и Канада. Това турне започва тъкмо, когато третият албум на изпълнителя от ямайски произход, "The Trinity" е на върха на своя триумф, обявен от RIAA за платинен. Това е първото турне от такава величина за Шон Пол след "The Roc The Mic" от 2003г. и първото турне на Марая Кери от три години насам! Реге звездата ще се присъедини към “The Adventure of Mimi: The Voice, The Hits, The Tour” на 7 август в Тампа, Флорида. Oбщото турне ще продължи до 7 септември като билетите за него са разпродадени отдавна. А преди да стартира съвместното турне с Марая Кери, Шон Пол се отправя към Европа където в края на юни, в четири поредни седмици, ще изнесе серия от концерти.
Не отдавна Шон Пол реализира и третия сингъл от албума The Trinity- Temperature, който се изкачи на върха на класацията на Билборд- Hot 100. Това е трети път в кариерата на Шон Пол, когато негов сингъл оглавява престижната класация - първият път това се случи с “Get Busy”, а вторият с “Baby Boy” (песен изпълнена дуетно с Beyonce). И двете парчета са включени в супер успешния албум “Dutty Rock”.
Третият албум “The Trinity” също върви по пътя на славата - 21 седмици оглавява чарта на Билборд “Top reggae Albums” и бе обявен за платинен в САЩ, Канада, Франция и за златен в Белгия, Ирландия, Хонг Конг, Швейцария, Япония и Обединеното Кралство.

Дати на турнето в Северна Америка:
August 07- Tampa, FL
August 09- Atlanta, GA
August 11- Philadelphia, PA
August 13- Toronto, ON, CA
August 15- Montreal, QC
August 17- Atlantic City, NJ
August 21- Boston, MA
August 23- New York, NY
August 25- Uncasville, CT4
August 27- East Rutherford, NJ
August 29- New York, NY
September 1- Albany, NY
September 3- Hershey, PA
September 9- Auburn Hills, ML

just_a_kid
06-25-2006, 15:46
А как ми дреме само... :? Аз не мога да го понасям. Наистина има негови фенове, но за какво я пускаш тая тема, то и без това не минава турнето му през България, така че какво ги грее и тях? Ако искат инфо, ще си намерят ... :smt012

06-25-2006, 16:38
Dreme mi za typiq shampoan :D

HandOfBlood
06-25-2006, 16:45
мда, супер и след като няя да е в българия нас кво ни грее?

06-26-2006, 12:24
а така!па и да дойде да не мислите че ше му отидем на концерта да ми грачи на главата срещу 150 лв?По-скоро бих отишла на концерта на Дженифър Лопес (макар че такъв няма да има!)

priti_kiti
06-26-2006, 12:45
мда, супер и след като няя да е в българия нас кво ни грее? мхм.. друг е въпроса,че и да беше в БГ пак няяше да отида..

piFka_LP
06-26-2006, 19:19
мда, супер и след като няя да е в българия нас кво ни грее?
да че то кой ще се навие да дойде ;-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-27-2006, 07:34
i men ne me gree osobeno i bez tva ne minava prez BG ina4e za ko mji e daznam? :smt017

tedy_girl
08-17-2006, 15:13
мда, супер и след като няя да е в българия нас кво ни грее?
да че то кой ще се навие да дойде ;-)
може би аз, заради Марая, но само ако билетите са под 20 лв, което няма да стане 100% :(
btw Шон Пол може би ще е нещо като подгряващ, поне така разирам, защото турнето се казва "The adventures of Mimi". Mарая е главната

RedChil
08-17-2006, 15:16
А как ми дреме само... :? Аз не мога да го понасям. Наистина има негови фенове, но за какво я пускаш тая тема, то и без това не минава турнето му през България, така че какво ги грее и тях? Ако искат инфо, ще си намерят ... :smt012
КАК КАКВО ГИ ГРЕЕ БЕ ?! Ти не знаеш ли за вълната от хиляди екзалтирани български фенове на Шон Пол,които ше излетят на 29 август към Ню Йорк ...!?

Paduan`
08-17-2006, 15:46
boli me fara che trugval na turne
pozior..