PDA

View Full Version : Какво мислите за "Тях"



Communist
06-25-2006, 17:57
Какво мислите за:
1. Масоните
2. Хомосексуалистите
3. Циганите
4. Евреите
Просто ме интересува да разбера. :?:

HandOfBlood
06-25-2006, 18:01
1. Масоните - дори не ги знам кви са
2. Хомосексуалистите - нищо против тях, стига да не правят така, че от километри да им личи ориентацията...
3. Циганите - супер мега неприятни са ми
4. Евреите - ми никфо мнение няям, нищо против тях...

linkipinki
06-25-2006, 18:10
1. Масоните -> ?!?!??!?!?!?!
2. Хомосексуалистите -> НА САПУН
3. Циганите -> НА САПУН
4. Евреите -> НА САПУН !

niki7o
06-25-2006, 18:12
1. Масоните - дори не ги знам кви са
2. Хомосексуалистите - нищо против тях, стига да не правят така, че от километри да им личи ориентацията...
3. Циганите - супер мега неприятни са ми
4. Евреите - ми никфо мнение няям, нищо против тях...
=D>

techCandy
06-25-2006, 18:21
1. Масоните- У хората е насаден страх от тях, т.е. преди, сега както
виждате, не знаят дори какво е това. Градивни, интелигентни, хора които трябва да ги има и в България, отново.
2. Хомосексуалистите- Не ми пречат, дори да парадират с това, което са
3. Циганите- Живея между две гета, в Красна Поляна съм, свикнала съм им, безразлични са ми.
4. Евреите- Хора като хора.

KpuCuTo0o
06-25-2006, 18:30
1.Масоните - не знам какви са, неска гледах един сайт по повод репортажа по бТВ и видях нещо за някакви зидари... ама не разбрах нищо...
2.Хомосексуалистите - нямам нищо против тях...
3.Циганите - и против тях не съм, обаче някои се правят на много важни и парадират със себе си....
4.Евреите - всеки има право на своята вяра... никой не може да наложи на никого в кого и в какво да вярва...

~~adi4ka~~
06-25-2006, 18:31
за масоните..не знам нищо,преди малко гледах бтв,даваха документален филм за масоните в България най-вече..не знам
Хомосексуалистите-тези,които аз познавам са свестни хора,много е трудно да определиш човек според социалната група към която спада без да му лепнеш някакъв етикет..а в крайна сметка всички сме хора и във всяка една група има добри и лоши,а вече какво е добро и зло..не ми се обяснява,за всеки е различно..
Циганите-не ми допадат,естествено има изключения,но..абе страх ме,още като бях малка имах един кошмар,който сънувах много често,оттам идва страха..но пък онзи ден дадох цигара на един циганин и..не ме беше страх!Само ме дразни,че ги толерират по отношение на сметките и тн..
Евреите-аз произлизам от еврейско семейство,но не съм еврейка,защото се предава по майчина линия..не знам..това е част от мен,която не съм опознала,защото е свързана с болезнени спомени около избиването на руските евреи..но има време,ще я опозная..иначе..както каза fire_of_satan:хора като хора

find silence
06-25-2006, 18:40
1. Масоните - не съм чела много за тях, но постоянно се спрягат някакви известни личности следващи това движение

2. Хомосексуалистите - всеки има право на избор!

3. Циганите - по какъв критерий избра да питаш точно за тях, ако въпроса е дали съм расистка - не съм

4. Евреите - не са с нищо по-различни от нас

човек може да има и други качества освен раса и вероизповедание :idea:

foulmist
06-25-2006, 19:10
мисля, че хората са много повече от това...

да си еди какъв се е само един признак на дадената личност и не го изчерпва с това определение...

"Скандални несправедливости и непоносима мизерия се раждат оттук, от една често допускана грешка - да се бърка вашата идентичност с една или друга ваша принадлежност. Като отделна идентичност вие сте си вие, толкова особена личност или индивид, че несъмнено генетиката никога не ще да я открие преди вас, нито да я повтрои, докато има живот. По принадлежност, винаги колективна, вие спадате към французите или към алжирците, към тъмнокосите или към плешивите, към белите или черните, към християните или атеистите, към учените или дипломираните. Що е расизъм? Да определяш, приемаш или третираш някого, сякаш неговата личност се изчерпва с една от неговите принадлежности, избрана и преследвана: вие сте чернокож и мъж или католик и риж. Расизмът се свежда просто до объркване между принципа за принадлежност и включване и принципа за идентичност. Като казваш мъжка или национална идентичност, бъркаш категория и личност или свеждаш индивидуалното до колективното: логическа грешка, която наистина изгражда местен клан или група за натиск, но е човешки разрушителна. Вие само спадате към тази страна, тази религия или към вашия пол." (Мишел Сер - френски философ).

eto edin 4ovek koito misli izvyn kutiqta (outside the box) deto se vika evala! :smt023

06-25-2006, 19:12
Обичаме ги. Нали трябва да има сган, която да мачкаме!

Brrrrrrrrrrrrr
06-25-2006, 19:51
Масоните-??????????????????????
Хомосексуалистите- Не ми пречат. Все пак имат право на избор в края на краищата.
Циганите- Не са по различни от останалите хора. Нима трябва да бъдем расисти!?
Евреите- Съвсем нормални хора какво им е ?

empjori
06-25-2006, 19:56
Виждам че всички слагат "??????????" на опцията за масоните.
Те са тайно общество на богатите, и в момента управляват САЩ, демек половината свят.

cecko_boy
06-25-2006, 19:59
1. Масоните - не ги знам кви са тея
2. Хомосексуалистите - нищо против тях нямам , всеки си избира къв да е
3. Циганите - мразя ги многооо
4. Евреите -- против тях нямам нищо,всеки си избира религията :)

niki7o
06-25-2006, 20:05
:arrow: ne gi znam
:arrow: ni6to protiv no ima edin v na6to daskalo det se pravi na azis i stra6no mnogo me nervi
:arrow: ima pe4eni cigani ama samo nqkoi ina4e kato cqlo ne gi mrazq
:arrow: ni6to protiv tqh

06-25-2006, 21:25
Maсоните са шибани псевдо-евреи сатанисти, опитващи се да промият мозъците на хората. Цялата им шибана окултна религия произлиза от изкривен талмудизъм + няколко тълкованя по Тора, приети доста крайно. Масоните са гадни копелета, страдащи от латентен хомосексуализъм, които се сбират в тъпите си ложи за да решават как да ръководят света. Шибани мизерници.

*Sumerian_Haze*
06-25-2006, 21:42
Masonite - Ami taka i ne mi stana mn qsno kakvi sa ...
Homosexualisti - Nishto protiv - vseki ima pravo na izbor
Cigani - NA SAPUN !!! :evil:
Evrei - nishto protiv , malko sa mi antipati4ni , no nishto pove4e

KaMiKaDzE
06-25-2006, 21:52
1.Масоните - тарикати
2.Хомосексуалистите - зависи,ако са лезбийки и са хубави са ми много симпати4ни даже,ако са грозни или пък педерасти - ни6то по-ло6о от т'ва,мразя ги педалите,ебати противните типове мазни са вси4ки,не оценявт красотата в света...
3.Циганите - доста са неприятни,но съм 4увал,4е има и свестни от тях...аз ли4но не познавам такива.
4.Евреите - не мога да разбера за6то си ги вкарал в една група със вси4ки останали кофти малцинства,но няма ни6то да напи6а,6тото 6е изгубим мноо време да се заяждаме след т'ва

WILD__BOY
06-25-2006, 22:06
1. Масоните
Доста мощни оргарнизации. Не ми харесва манията им за световно господство.
2. Хомосексуалистите
Ненавист!
3. Циганите
Има си сортове цигани. И сред тях се срещат свестни, но са адски малко. Булшинството са измет.
4. Евреите
Нямам нищо против тях.

KaMiKaDzE
06-25-2006, 22:12
Булщинството

Хаха,ако 6е се праиме на интЕлЕгЕнтни поне да знаем как се пи6ат сложните думи4ки...

WILD__BOY
06-25-2006, 22:17
Булщинството

Хаха,ако 6е се праиме на интЕлЕгЕнтни поне да знаем как се пи6ат сложните думи4ки...

Извинявам се че, съм натиснал съседния клавиш, г-н фиолог!

KaMiKaDzE
06-25-2006, 22:26
Булщинството

Хаха,ако 6е се праиме на интЕлЕгЕнтни поне да знаем как се пи6ат сложните думи4ки...

Извинявам се че, съм натиснал съседния клавиш, г-н фиолог!

Извинението се приема,само държа да отбележа,4е се пи6е фиЛолог,а не фиолог...

Martos
06-26-2006, 11:32
Истината е, че омразата няма да ни донесе нищо по различно от отново омраза или провал.Свикнали сме много често да обвиняваме другите за не изпълнената от нас работа(задължения).Доста често се говори против ромите от нас българите.За отношението ни към тях беше спонето дори в европейския парламент.Ние всички живеем заедно и няма как иначе да е със или без разбирателство.Но щом ще сме заедно нека бъдем по толерантни към етосите.Все пак по това как разбираме различните от нас(религия,цвят на кожата или произход)е признак за това как чувстваме като цяло нашата свободна ,защото тя е точно това възможността да си различен също и като начин на мислине.

KaMiKaDzE
06-26-2006, 11:44
и е бОлшинство ;)

Ееееееееееее,не е истина просто,пак бидех затапен...

fRaNkLy`girl
07-12-2006, 17:15
Мисля,че всички те са хора.Нямам нищо против никои,само да не ми пречат на мен.......Мир! :wink: :wink:

miNiTo
07-12-2006, 17:56
hora kato hora....samo ot ciganite sa draznq nz 6to...
ama ne go pokazvam s n6
6ot ima li zna4enie kaf e 4ovek ako ti e fr i to4en tkf?

Momchence
07-12-2006, 18:32
1. Масоните - тая история ми звучи дебилна...поредната измислица с цел интриги....не става току така оправляването на света...тъпо ми звучи..нямам мнение не съм запознат
2. Хомосексуалистите - не ми пречат...хора като хора, има всякъкви между тях
3. Цигани - хора като хора, има всякакви между тях
4. Евреи - хора като хора...има всякакви между тях

Френския философ си го е казал много добре...расизма е пълна ограничена идиотщина...за мен всички с някакви подобни идеи са ограничени идоти..просто не мога аз да си го събера в главата как може човек да е толкова тясно скроен и да има подобно мислене.

И се пише филолог а не фиолог :lol:

Utopia
07-12-2006, 19:10
масонските групи ги има .. и са факт но и тайна

какво точно са знаят само хората които участват в тях, всички останали знаят само легенди :)

ако погледнете в речника, ще видите, че масон и масони се дефинира като регилиозно движение..

но с това не се изчерпва
масон също означава и >строител, зидар<
масонските общества, членуват хора,.. бизнесмени, занимаващи се със строителство, мощни и доказани на пазара и в сферата си. горе долу толкова мога да ви кажа и аз сега .. все още проучвам точно това :)




като на шега, но .. ;)
с какъвто се събереш такъв ставаш
когато имаш богати приятели и ти ставаш богат

(надявам се да си изтълкувате правилно последните два реда) ;)

rosskata
07-13-2006, 08:25
Масоните :arrow: Заинтригувана съм след някои книги, които ги споменават, интересна организация, още повече че нищо не се знае със сигурност за тяХ. :o
Другите са хора като хора, гледам първо да опозная човека и тогава да съдя за него. Но ако някой гей е пич и някой е лайно, това е заради самия човек, а не заради това, че е гей. Същото е и с цигани, и с евреи и с всики, които по някакъв мизерен и преекспониран признак могат да се приемат за "различни"... 8)

И едно уточнение- евреите освен че имат една и съща религия, са отделен народ и етническа група. Уточнението защото някой каза "Всеки си избира религията". Първо, не си много права. [-X И второ, евреите са си евреи и дори да не вярват в Бог пак са евреи както ти си българка, а комшията ти циганин.

07-13-2006, 10:41
masonite-upravlqvat :D
homosexualistite-ne mi pre4at osobeno
ciganite-otvratitelni gadni i gnusni xora !
evreite-obiknoveni xora :)nqmam nqkakvo osobeno mnenie za tqh

Ollas
07-13-2006, 12:03
1. Масоните -- не съм запозната точно за какво става въпрос
2. Хомосексуалистите -- не ми пречат стига да не парадират с това
3. Циганите -- нямам им доверие
4. Евреите -- братовчедите ми са полуевреи, хора като хора

teenkopele
07-13-2006, 12:45
1. Масоните Не ги знам кои са.
2. Хомосексуалистите Изобщо не ги обичам, но всеки има право на личен избор.
3. Циганите Винаги съм ги мразил и яко ме дразнят, но за тези, които бачкат, за да си изкарат хляба, нищо не мога да кажа.
4. Евреите Безразлични са ми...нямам определено мнение за тях. :wink:

SisTeR`oN`MaXa
07-13-2006, 13:02
1. Масоните - дори не ги знам кви са
2. Хомосексуалистите - нищо против тях, стига да не правят така, че от километри да им личи ориентацията...
3. Циганите - супер мега неприятни са ми
4. Евреите - ми никфо мнение няям, нищо против тях...

Josefinne
07-13-2006, 13:05
Масоните :arrow: Бях срещала в темите си по история , че има "Масонска ложа" в България и тя взема участие в деветоюнския преврат. Поразрових се и ето какво казва Уикипедия по въпроса: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%81%D0%BE%D0%BD%D0%B8
Който си е направил труда да кликне, ще види, че не е много, но пък можете да намерите линкове към други сайтове, където да понаучите нещо, ако сте заинтересовани.

Циганите :arrow: Разбира се, че всички сме хора и се раждаме равни. Само , че много зависи от това как ни възпитават, какво ще станем. Тогава ставаме различни. А тях - циганите - ги възпитават да лъжат, да крадат и да мразят българите. А най-лошото е, че държавата вместо да вземе мерки срещу това, сякаш ги насърчава. Този народ е паразит в тялото на българското общество!

Евреите :arrow: Определено нямам нищо против тях, смятам, че неприязантта към тях е отдавна изчерпана и е глупава проява на втълпен и неоснован расизъм!

Хомосексуалистите :arrow: Аз лично смятам, че хомосексуализмът е физическа болест, а не избор, защото човек трябва да изпитва естествено желание към определен пол, а не да си го налага чрез мисълта. Уважавам хората, които дръзват да си признаят какви са, дори и с риска да бъдат отхвърлени от някои; дразня се на хората, които се правят на интересни така ( например 16-годишните ку*вички, които се мляскат по детските дискотеки - много е модно...) [-X

Utopia
07-13-2006, 16:39
абе .. забрави, че ще пише в нета какво и какви са масоните
аболутно точна информация можеш да имаш само ако си в играта
и пак имаш ... един вид закон .. забрана да даваш информация за това на хора които не са масони
както и .. двама масони в кафене не си говорят за ... тия работи

Communist
07-13-2006, 18:55
Ооо, някой ми е вдигнал старата темичка. 8)
Така... да обобщим най-общо какво мисли мнозинството....
1. Масони - Не знаете кои са
2. Хомосексуалистите - не ви пречат :smt011
3. Циганите - Не ги харесвате особенно
4. Евреите - не ви пречат

Не съм съгласен с някои неща, но какво да се прави. :D

DetE-Idi0t
07-14-2006, 13:56
1. Масоните :arrow: Не съм наясно с тези личности.
2. Хомосексуалистите :arrow: Нищо против само да не пречат на другите. Всеки с идеите и вижданията си.
3. Циганите :arrow: Имам огромна непоносимост. Не съм расист, но не съм и даутонист. МРАЗЯ ГИ ОТ ДЪНОТО НА ДУШАТА СИ!!!
4. Евреите :arrow: Правят адски много глупости по света, пък и в България.

sweet_DENI_f
07-14-2006, 14:23
1. Масоните - незнам честно казано какви са тези ... :oops:
2. Хомосексуалистите - ами не ми допадат особено , но нищо лошо не мисля ... все пак и те са хора и всеки човек си има право на личен избор
3. Циганите - НА САПУН!!!!
4. Евреите - нищо лошо не мисля

In4iTu_
07-14-2006, 14:39
1. Масоните - честно казано са доста странни (имах "честта" да прочета малко повече за тях --> http://www.masoni.org/
2. Хомосексуалистите - всеки си е с различна ориентация, не можем да виним някого, че е такъв какъвто е...
3. Циганите - Ако не ме причакват на спирката да ме оберат...ще е много добре...
4. Евреите - за тях нямам мнение..В България са едва 2.3 %, дори по-малко...

did1ls
07-14-2006, 17:15
1. Масоните - дори не ги знам кви са
2. Хомосексуалистите - нищо против тях, стига да не правят така, че от километри да им личи ориентацията...
3. Циганите - супер мега неприятни са ми
4. Евреите - ми никфо мнение няям, нищо против тях...
Само за евреите ще допълня,че са SUPER нахални като нация-МРАЗЯ ГИ :evil:

BE_MINE
07-14-2006, 17:35
1.така, значи да уточним че мацоните си ги има в България, даже съм виждала масонска мантия и значка на масон - рицар(една от наи-долните степени в техните класоеи деления.Тези хора трябва да ги има в България, но не одобрявам участието на политици които така или иначе правят достатъчо простотии и унищожават българската нация бавно и сигурно.смятам че поне там не трябва да ги има.
2.стига да не се демонстрира на обществени места няма нищоо лошо
3.Ами смятам че трябва да им се отдели терен в тоя свят и да си живеят там а не да населяват други страни.иначе нямам нищо против
4.Всички сме хора и не удобрявам омразата към тази нация

scorpiass
07-14-2006, 17:38
Масоните-Световна организация (ръководи се от евреи ) с цел СВЕТОВНО господство ,събират се в ложите си за да обсъждат бъдещите си цели(погрешно изкривени ),както и вярват в ЛУЦИФЕР и Тора.
Гейчета- БОЙ БОЙ БОЙ БОЙ
Циганите -гадни долни -само бой
Евреи -долни копиленца

I_love_dead_people
07-14-2006, 22:20
На масоните начина на мислене им е изчанчен.
Гейчетата да се е*ат отзад,не ми пречат.
Циганите-абсолютно нищо против.
Евреите-нищо,нощо,нищо против.Хора като хора.

SeXyTo_f
07-14-2006, 22:34
1. Масоните - дори не ги знам кви са
2. Хомосексуалистите - нищо против тях, стига да не правят така, че от километри да им личи ориентацията...
3. Циганите - супер мега неприятни са ми
4. Евреите - ми никфо мнение няям, нищо против тях...
=D>

kaua
07-15-2006, 00:08
1. Масоните-не ги знам
2. Хомосексуалистите-нищо не мисля за тях
3. Циганите-Ужас
4. Евреите-нищо лошо не мисля за тях

Utopia
07-15-2006, 06:25
Масоните-Световна организация (ръководи се от евреи ) с цел СВЕТОВНО господство ,събират се в ложите си за да обсъждат бъдещите си цели(погрешно изкривени ),както и вярват в ЛУЦИФЕР и Тора.


ти явно само на тълковния речник от 63та вярваш

XXX_f
07-15-2006, 10:19
1. Масоните - дори не ги знам кви са
2. Хомосексуалистите - нищо против тях, стига да не правят така, че от километри да им личи ориентацията...
3. Циганите - супер мега неприятни са ми
4. Евреите - ми никфо мнение няям, нищо против тях...
=D>

I az taka

machoka
07-15-2006, 12:08
1. Масоните - отговорни и вярни на идеята си хора. Дано повече такива да има, макар че може да обединят верността си около нещо по-общодостъпно.

2. Хомо - всеки има право на избор какъв ще бъде и ако с това не застрашава друг - гък не можеш да му кажеш. Ако ще песни да пее по улиците, не ми правят впечатление. Да си се целуват, да си се натискат по градинките, с какво аджеба биха могли да ми попречат? Да живеят бе, да се радват. Важното в тоя живот е човек да бъде щастлив, ако те намират щастието си по този начин - желеая им здраве, щастие и дълъг живот.

3. Роми - хора като хора. Има и боклуци, има и такива, които се чудят как да изхранят семействата си, при положение че на всякъде ги игнорират и дискриминират. Жал ми е за вторите, помагам с каквото и както мога, първите ги заклеймявам така, както заклеймявам българите, китайците, негрите, американците и всякакви други престъпници и боклуци.

4. Евреи - че какво да мисля пък за тях? Също като за предните - може да има евреи китайци, роми, негри / :lol: /.. хората не трябва да се делят по цвят или етнос, а по това кой какъв човек е.

Eclipse_bb
07-15-2006, 22:52
Като цяло мненята ми за изброените групи съвпада с написаното от Мачока.

Обаче само на мен ли ми се струва странно, наивно и безсмислено да се питат тийнове, дето нямат представа къде са, за неща като масони, малцинства и тем подобни?!

x-PeRiMenT
07-15-2006, 23:53
За масоните - уфф наистина не знам какво да мисля.Книгата на Дан Браун събуди интересна ми към тайните общества и спецялно от илюминатите, които имат пряка връзка с масоните, но информацията изложена за тях в медийте може да е просто обстановка, фарс, да е пусната с цел да хвърля прах в очите на хората, заслепявайки ги, за да се прокрие истината.Или пък просто казват на хората това, което искат да чуят, за да притъпят интереса им към темата и да останат необезпокоявани.Всичко може да е.Само масон може да каже каква е истината.

Колкото до гейовете, мангалите и евреите - боли ме фара за тях.Живота си е техен и да си го живеят както искат.

koalka
07-16-2006, 14:38
Какво мислите за:
1. Масоните
2. Хомосексуалистите
3. Циганите
4. Евреите
Просто ме интересува да разбера. :?:
1.Чувала съм ги,но незнам какви са.
2.Ами нямам нищо против тях,но да не парадират с това,че са такива.Например да правят паради и т.н.,а каквото правят да си го правят вкъщи.
3.Ами определено не ми харесват,защата са мързеливи и повечето от тях крадат и просят.
4.Нямам нищо против тях.Нация като всички други.Не съм расистка.

^FaiNt^F
07-16-2006, 16:09
Аз обаче едно не разбрах. Защо всички казват че гейовете сами избират това да са гей. Те се РАЖДАТ такива. Те нямат право на избор! Разберете го най-накрая!

niGGa
07-20-2006, 22:15
Какво мислите за:
1. Масоните - Точни и искрени хора.Готови са на всичко само за да почетат бога си и това в което вярват.Интересно ми е ако президента на Америка не беше от тях какво щеше да е участието им във войните.
2. Хомосексуалистите - противни
3. Циганите - хора като хора.
4. Евреите - много се възгордяват нещо.