PDA

View Full Version : възможно ли е...



ycMuBkama_M
06-25-2006, 18:49
... според вас дълга връзка м/у 2ма човека от различни градове ( примерно Плевен и София ) , които нямат много възможности да се виждат ( да кажем предимно в по-големите почивки при учениците , ваканции и някои почивни дни ) ... до колко е голям факторът "далече от очите , далече от сърцето" и възможна ли е изобщо такава любов.. Имам доста приятели с несполучливи такива връзки и 1 от тях ми каза " който е по-влюбен остава верен , а дргуия... не "

Очаквам Вашите мнения , може и случки от личен опит.. и съвети

niGGa
06-25-2006, 18:51
Не мисля че е възможно.

ycMuBkama_M
06-25-2006, 18:55
ако може и да давате аргументите си ;)

djigi
06-25-2006, 18:59
Какво значи "сполучлива връзка"? Имала съм някакви отношения с човек от друг (далечен) град - е, тези отношение се водеха за такива почти година и половина. Не беше особено пълноценно. Разбрах някой неща, но едва ли точно, заради този човек. Това "който е по-влюбен остава верен , а дргуия... не " ми хареса.

ycMuBkama_M
06-25-2006, 19:01
написал съм "дълготрайна връзка" ;) говоря за гаджета.. толкова ли ви е далеч от ума ;)

djigi
06-25-2006, 19:09
Тогава, какво значи "несполучлива връзка"?

HandOfBlood
06-25-2006, 19:10
пробвах ма и седмица не издържахме :mrgreen:

ycMuBkama_M
06-25-2006, 19:11
Тогава, какво значи "несполучлива връзка"?

в контекста : кратки връзки прекратени заради разтоянието..

mimitooooooo
06-25-2006, 19:12
Vyzmojna e ,no uspeshna .. :?

bulgarche
06-25-2006, 19:22
Възможно е. Имал съм бих казал много такива, но това не означава, че е заради разликата в градовете (че малко се задържаме). Все по месец и малко поне. Такава ми е била и най-дългата и мисля...най-ценна и пълна връзка. Мисля, че има плюсове да сте от различни градове. От моя град не съм имал връзка, която считам че е от сериозните. Искам да кажа, че и при всяка връзка сме се виждали всяка или с 2-3 изкючения през седмица. @ месеца бях всеки ден в друг град, а понякога и по 2-ва пъти.

melbon
06-25-2006, 19:47
Човек си казва,че съществуването на такава връзка е невъзможно до момента,в който се случи на него.....Говоря от личен опит..не съм мислила,че мога да обичам някого от разстояние,но стана.При такива връзки е страшно трудно да успееш да предотвратиш появата на онези големи илюзии,които те отдалечават от себе си и от реалната представа за "любимия " човек.
В общи линии всичко се оказва губене на време и потъване в собствените ти заблуди.Бяха ми нужни точно 6 месеца ,за да събера сили и да кажа на глас тези неща.....
тъй че обмислете първо дали си заслужава да се впускате в подобни "сапунени " сериалчета.

koalka
06-25-2006, 19:51
Зависи колко е силна любовта според мен.

zaharcheto_f
06-25-2006, 19:51
A nie kato ne sme ot razli4ni gradove a ot razli4ni darjavi kakvo????prosto se slu4va 4ovek se vlubva i posle kakvoto stane, zavisi mnogo ot horata i ot 4uvstvata, koito izpitvat edin kam drug

siska_f
06-25-2006, 20:39
Spored men e napulno vuzmojno,zashtoto i na men mi se slychva neshto podobno i tova ''dalech ot ochite,dalech ot surceto'' sa pulni glyposti spored men,zashtoto s tova momche sme si oshte zaedno i mnogo si go obichkam.

lost_girl
06-25-2006, 20:43
mi az vqrvam edna frend jivee v sf a gajeto i v ispaniq i smeq da tvurdq 4e toi q haresva mn i ne i izneverqva.no dali taka nz.dano da e taka! [-o< i az napulno vqrvam 4e tazi lubov moje da su6testvuva nezavisimo ot rastoqnieto!ZA LUBOVTA NQMA GRANICI!!!!!!

rali4ka91
06-25-2006, 20:44
Vyzmojna e ,no uspeshna .. :?

Krum4o
06-25-2006, 20:54
mmmm imal sum takuv slu4ai 2 puti pri purviqt put be6e ot vidin az sum ot sf :) i kvo stana :) izkarahme nqkolko mes :) no prez tva vreme hodeh s druga i 3 puti i razbih surceto :) toest vinagi e taka ediniqt :) mu puka drugiqt ne izdujra ;) a pri vtoriqt slu4ai :) izkarah mesec i nakraq i razbih surceto tq e ot ruse :) a i sum na 17 toest nakratko tineidjurite tva e nevuzmojno :) za nas :) da imame takaaa vruzka [-X [-X [-X :)

ycMuBkama_M
06-26-2006, 10:48
Възможно е. Имал съм бих казал много такива, но това не означава, че е заради разликата в градовете (че малко се задържаме). Все по месец и малко поне. Такава ми е била и най-дългата и мисля...най-ценна и пълна връзка. Мисля, че има плюсове да сте от различни градове. От моя град не съм имал връзка, която считам че е от сериозните. Искам да кажа, че и при всяка връзка сме се виждали всяка или с 2-3 изкючения през седмица. @ месеца бях всеки ден в друг град, а понякога и по 2-ва пъти.

специално твоя отговор ми даде доста надежда :) Мерси на всички