PDA

View Full Version : Kakvo zna4i povedenieto mu????????....



gostenka
06-25-2006, 20:05
6te razkaja na kratko:Sno6ti bqh na kupon s priqteli i sau4enici.Edna sau4eni4ka be6e s priqtelq si(koito az predi tova dori ne bqh vijdala) i taka tozi vaprosniq mnogo mi haresa no kavo mojeh da napravq vse pak e gadje na moq poznata i ne varvi da mu se slagam!No moi priqtelki zabelqzaha kakto i az pokasno 4e toi ne spira da me gleda...i az estestveno ne mu ostanah dlajna!I toi qvno razbra 4e imam simpatii kam nego i cqla ve4er me darpa da tancuvame...a na men ednovremenno mi be6e i mn hubavo i mn gadno za6toto vse pak toi e do6al s priqtelkata si a po4ti ne q pogledna cqla ve4er!Kak da talkuvam deistviqta mu???Kajete kakvo mislite!

L_i_z_I
06-25-2006, 20:10
Кофти за приятелката ти ...хуббаво за теб :wink: Но пък приятелстеото ти с нея ако е от значение за теб не вземай пребързани решения :? Ако доста си падаш по него а тя ти е само позната...и нещата между тях не вървят действай :wink:

djigi
06-25-2006, 20:13
На твоето място:
-приятелка (истинска) идва с гаджето си, а той танцува цяла нощ с мен - за него "От два стола - на земята"
- позната с гаджето си, а той ми харесва - не бих се занимавала

{sweet4e}
06-25-2006, 20:18
Еми ако ти е много добра приятелка-по-добре не се бъркай,но ако е просто там някоя си позната и ако двамата се харесвате-действай.А може би той изпитва симпатии към теб щом на нея не й е обърнал внимание,а на теб
АаАаАа пък и ако става въпрос за много силни чувства между двамата-поговори с това момиче

lost_girl
06-25-2006, 21:13
spored men toi ima nqkakvi silni simpatii kam teb i ako i ti ima6 mu kaji.no ne zabravqi i tvoita poznata!

sameone
06-25-2006, 22:02
Кофти за приятелката ти ...хуббаво за теб :wink: Но пък приятелстеото ти с нея ако е от значение за теб не вземай пребързани решения :? Ако доста си падаш по него а тя ти е само позната...и нещата между тях не вървят действай :wink:

i az mislq taka