PDA

View Full Version : За MinD|ConTroL_F



Hypn0tiC
06-25-2006, 20:39
Може би ти никога няма да прочетеш тези редове ...може би няма никога повече да протегнеш ръце към мен за да вземеш листа...може би нищо в него не би могло да те трогне може би никога повече няма да ме погледнеш в очите за да прочетеш цялата истина там а аз аз нямам правото да го правя...може би вече сърцето ти е безразлично може би вече за теб нищо няма значение и искаш да бъда само спомен искаш да ме заличиш?!?!?
Може би искаш да ме накажеш с безразличие незнам!...
Но ми се иска да ти кажа толкова да ти споделя толкова болка,мъка и може би обичта ,която изпитвам и показвам толкова късно!
Съжалявам!
Съжалявам за дълбоката болка!
Зная колко обичаше усмивката ,очите ми зная колко те боли за това което ти причиних!
Ужасно съжалявам незнам дали някога ще ми простиш ..даваше ми всичко ти бе моят ангел...може би щяхме да бъдем щастливи дали дълбоко в теб е останало нещо от oбичта ,която таеше към мен?
Обичам те...много!
Иска ми се да заместя "Може би" със "Завинаги" ,но аз отново закъснях и мисля ,че те изгубих!!!:(

tainstvenata
06-25-2006, 20:50
vai naistina e qko ...

KaMiKaDzE
06-25-2006, 20:55
no comment - just " =; "

the_o.c_girl
06-25-2006, 21:01
ауууууу браво браво и сега тоя форум на изповедалня ли стана!!!!!!!!кажи и го в лицето
всеки с проблемите си

midian
06-25-2006, 21:02
ау колко трогателноооо =D> =D> =D>
дреме ми колко я оби4аш,то и аз оби4ам много хора ма не ви занимавам с мойте глупости...смешен си :smt005

just_a_kid
06-25-2006, 21:05
Cool....Да се настаним удобно!Време е за soap opera!
http://www.sciencenewsforkids.org/articles/20041027/a571_3889.jpg

Пуканките са от мен....

HandOfBlood
06-25-2006, 21:06
Cool....Да се настаним удобно!Време е за soap opera!
http://www.sciencenewsforkids.org/articles/20041027/a571_3889.jpg

Пуканките са от мен....колата от мен

KaMiKaDzE
06-25-2006, 21:07
ау колко трогателноооо =D> =D> =D>
дреме ми колко я оби4аш,то и аз оби4ам много хора ма не ви занимавам с мойте глупости...смешен си :smt005

Въпреки,4е е върховна простотия т'ва дето го е постналА трябва6е да се замисли6 малко върху него...Според мене т'ва първо е моми4е и второ на нея ни6то такова не и се е слу4вало,а е първата и великолкепна любовна творба,по която юзерите трябва да се прехласнат и да проронят по някоя гор4ива сълза :lol: :lol: :lol:

saninka91
06-25-2006, 21:08
Cool....Да се настаним удобно!Време е за soap opera!
http://www.sciencenewsforkids.org/articles/20041027/a571_3889.jpg

Пуканките са от мен....колата от мен
аз се присъединявам !Какво искате да ви донеса :lol:

Hypn0tiC
06-25-2006, 21:12
Момиче баба ти..това го намерих във stih4e.com и го постнах на момичето защото се чувствам във същото положение!
А на който не му изнася нещо или някой тема може да я отмине без да търси с кого да се заяде !
:arrow: Whisskas може да си вземеш и кашенцето да си бобофиш сигурно те бива в тея неща! :shock:

just_a_kid
06-25-2006, 21:23
:-D
just_a_kid,HandOfBlood,{S}a^N^n{Y} скараха ни се и сериалът спря....
:D :-D
ееееее, много бързо свърши бе :( то сапунките не трябва ли да са поне към 100-тина епизода :lol: така е, като не си плащаме кабелната...
Hypn0tiC, не ги пиша тези работи, за да се заяждам, просто мисля, че ако искаш да й кажеш нещо, трябва да го кажеш на нея, а не на целия форум.

KaMiKaDzE
06-25-2006, 21:37
Регистриран на: 13 Юни 2006
Мнения: 117
Местожителство: SAMO I EDINSTVENO V SUR4ICETO NA MinD|ConTroL_F

Виж си профила + аватара,който не можах да копи/пейстна и после се сърди,4е се съм те объркал с моми4е.Пък и поста ти е свръхпедалски...Са няма да се караме,но съм прав.

tainstvenata
06-25-2006, 21:41
abe vii ne razbirate li 4e mom4eto q haresva ili obi4a ... i sugorno si imat problem .. ai stiga sti sa draznili...

midnight...
06-25-2006, 21:42
брех до кой епизод стигнахте? и къде е майнд контрол ф и тя тря да се появи


abe vii ne razbirate li 4e mom4eto q haresva ili obi4a ... i sugorno si imat problem .. ai stiga sti sa draznili..
да права си и форума е най-хубавото място да си оправят проблемите :lol: .

the_o.c_girl
06-25-2006, 21:44
abe vii ne razbirate li 4e mom4eto q haresva ili obi4a ... i sugorno si imat problem .. ai stiga sti sa draznili...ПУКА МИ...СГРЕШИЛ Е И ТОЧКА
ТЯ ДА СИ РЕШИ !!!!!!!!САМО ПСУВА ХОРАТА И СЕГА ЧАКА СЪЧУВСТВИЕ АЙДЕ ЛУИС-ХАМЕЛОС-ХУЛИАНА-МЕНДОСА-РОСАРИТО ДА ИДВА :smt005 :smt005 :smt005

beB_
06-25-2006, 21:44
брех до кой епизод стигнахте? и къде е майнд контрол ф и тя тря да се появи


abe vii ne razbirate li 4e mom4eto q haresva ili obi4a ... i sugorno si imat problem .. ai stiga sti sa draznili..
да права си и форума е най-хубавото място да си оправят проблемите :lol: .


http://smilies.sofrayt.com/%5E/g0/nodassent.gif

WILD__BOY
06-25-2006, 21:48
Момче, образуваш смех на форумяците само по този начин. Тя няма да го прочете. Ти ще станеш за смях, а ние ще сме го забравили след 20 минути ;) Айде бягай да гледаш мачовете, че малко остана.

tainstvenata
06-25-2006, 21:49
mda taka e ama ... na mene tfa stih4e ma ras4uvstva .. moje bi naistina forum,a ne e nai podhopdq6toto mqstop .. no za lubovta granici nqma .. 6tom 4ovek e ot4aqn i to ot lubov..

06-25-2006, 21:49
Авторът на тази тема малоумен ли е или е дебил?

the_o.c_girl
06-25-2006, 21:50
Момче, образуваш смех на форумяците само по този начин. Тя няма да го прочете. Ти ще станеш за смях, а ние ще сме го забравили след 20 минути ;) Айде бягай да гледаш мачовете, че малко остана.ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕ ОЛЕЕЕЕЕЕЕ ОЛЕЕЕЕЕЕЕ..БЪДИ МЪЖ КАЖИ И ГО В ОЧИТЕ ПОНЕ

RudeBunny
06-25-2006, 21:54
прочетох го .. а който не му харесва да не пише излишни мнения .. само флууд .... наистина форума не е мястото.. но не можем да се видим .. а и вече няма да има нужда.. а ваще мнени нямат никакъв смисъл.. вижте себе си .. после се сърдете на другите ...

beB_
06-25-2006, 21:54
Момче, образуваш смех на форумяците само по този начин. Тя няма да го прочете. Ти ще станеш за смях, а ние ще сме го забравили след 20 минути ;) Айде бягай да гледаш мачовете, че малко остана.ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕ ОЛЕЕЕЕЕЕЕ ОЛЕЕЕЕЕЕЕ..БЪДИ МЪЖ КАЖИ И ГО В ОЧИТЕ ПОНЕ


oh ti ili obqsnqvash na nqkoi 4e e ograni4en i samo za govorene v o4ite govori6...ne se zaqjdam ama samo da otbeleja da si nabavish novi izrazi v repertoara


http://smilies.sofrayt.com/%5E/h0/xeye.gif

midnight...
06-25-2006, 22:01
прочетох го .. а който не му харесва да не пише излишни мнения .. само флууд .... наистина форума не е мястото.. но не можем да се видим .. а и вече няма да има нужда.. а ваще мнени нямат никакъв смисъл.. вижте себе си .. после се сърдете на другите ...
аз само да кажа че тфа е форум и тука всички могат да изразяват мнение, друг е въпросът дали ви харесва или не
п.с. имам идея - skype, icq, mirk...
айде обичайте се

machoka
06-25-2006, 22:20
прочетох го .. а който не му харесва да не пише излишни мнения .. само флууд .... наистина форума не е мястото.. но не можем да се видим .. а и вече няма да има нужда.. а ваще мнени нямат никакъв смисъл.. вижте себе си .. после се сърдете на другите ...

Моите уважения имате и двамата, но личните драми /казвам го в най-добър смисъл/ си ги разрешавайте на ЛС или по друг начин, но не и посредством отворени теми ;)

Поздрави за авторът, че се е осмелил да напише това пред всички и да обере подигравките на хората, които понякога се отнасят доста лековерно , както сам се убеди.

Успех и високо главите ;)