PDA

View Full Version : Ебаси ма4а!!!



KaMiKaDzE
06-25-2006, 23:02
За който не е разбрал:след 15 жълти и 4 4ервени картона,осминафиналът между Португалия и Холандия завър6и 1:0,не е истина просто,4акам да излезе снимката на вси4ки изгонени от двата разли4ни отбора са седнали заедно и гледат ма4а...

WILD__BOY
06-25-2006, 23:05
Бият се на терена и после заедно гледат резила :)

RoyTheReaper
06-25-2006, 23:06
адските мелета...

Fena
06-25-2006, 23:10
Грозна игра и на двата отбора...

Но точно това от холандците не го очаквах ...


Яко ми е криво и не искам да коментирам в момента ..

egrgergetge
06-25-2006, 23:50
по-изумителен и откачен мач не бях гледала никога през живота си...думи нямам да изразя..хм....изненадата си... :-# през целия мач се чудех това футбол ли е или уличен бой в някоя циганска махала :shock: почти няма човек без картон..ненормална работа!трагична и комична история :) и все пак напрежението си беше до самия край..не мога да се оплача,че не е бил интересен мача...даже доста интересен беше и особено ми досмеша комичната гледка с изгонените футболисти... :mrgreen:

Blo0dG1rl
06-25-2006, 23:52
tfa pak be6e nai qkiq ma4 deto sam gledala..super..smqh mi vkara..QKUUUU pORTUGALIQ BIHAAAAA =D>

honey91
06-26-2006, 09:15
tfa pak be6e nai qkiq ma4 deto sam gledala..super..smqh mi vkara..QKUUUU pORTUGALIQ BIHAAAAA =D> =D>

1921
06-26-2006, 09:34
Голям мач...Жалко за оранжевите :(

Иначе Германия-Швеция също беше голям мач.

niki7o
06-26-2006, 09:38
tfa pak be6e nai qkiq ma4 deto sam gledala..super..smqh mi vkara..QKUUUU pORTUGALIQ BIHAAAAA =D> =D>
i az sam za portugaliq =D> =D>

xOtkiSsSs
06-26-2006, 10:23
Хахах мн готин мач супер ме израдва :) баща ми беше за Холандия, аз за Португалия и др просто няма кво да кажа, то не бяха картони, то не бяха боеве... :smt005

ProstoAz
06-26-2006, 10:40
Аз гледах само първото полувреме. Все изпускам шоуто, бе... :(
А иначе Австралия-Хърватска миналия четвъртък не завършиха ли със по 7-8 човека от отбор на терена? :lol:

Fena
06-26-2006, 11:11
ама ван Бастен има треньорска мисъл, колкото умряла котка...



Той мислеше да вкарва Нистелрой, но след като изгониха Буларус плановете му се прецакаха, и се наложи да вкара полузащитник.

Изгонването на Буларус се оказа доста голяма пречка в играта на Холандците според мен. То по-добре да бяха изгонили Робен , отколкото най-добрия защитник ... :smt012

rusalkata_
06-26-2006, 13:30
хахахаха. :lol: баси лудия мач! :smt005 щом и майка ми беше седнала да го гледа...баща ми беше за Холандия,аз за Португалия.жал ми стана като смениха Кристиано Роналдо заради контузията му... :smt010
иначе съдиятааааа... :x както баща ми казва "тоя 2то полувреме изпусна мача". :smt005 заслужава повече да не свири на други мачове.баси безделника.
иначе и 2та отбора се раздадоха.1то полувреме беше много напечено,но 2то...играта се съсипа заради тъпия съдия.бях се хванала на бас,че ще се стигне да останат на терена по 8 играча от двата отбора,ама съдийчето ме разочарова. :smt005

KaMiKaDzE
06-26-2006, 13:41
хахахаха. :lol: баси лудия мач! :smt005 щом и майка ми беше седнала да го гледа...баща ми беше за Холандия,аз за Португалия.жал ми стана като смениха Кристиано Роналдо заради контузията му... :smt010
иначе съдиятааааа... :x както баща ми казва "тоя 2то полувреме изпусна мача". :smt005 заслужава повече да не свири на други мачове.баси безделника.
иначе и 2та отбора се раздадоха.1то полувреме беше много напечено,но 2то...играта се съсипа заради тъпия съдия.бях се хванала на бас,че ще се стигне да останат на терена по 8 играча от двата отбора,ама съдийчето ме разочарова. :smt005


Мноо си зле - Валентин4о мноо добре си свири даже,но то който и да е рефера като има говеда на терена 6е ги гони!Даже тряа6е според мене на о6те 1-2ма да даде втори жълт>>>4ервен

Fena
06-26-2006, 14:08
Чиста служебна за Холандия ако питаш мене :-D :-D :-D

cveteto
06-26-2006, 14:15
Ma4a 4e be6e hubav be6e hubav ama ne znam za6to trqbva6e tolkova 4erveni kartoni da ima. Prosto igra4ite i ot dvata otbora se durjaha dosta ne sportmentski. Oba4e mnogo me izkefi glavi4kata,koeqto udari Figo na holandeca. A i 4erveniq karton za deco ne be6e mnogo spravedliv. Vse pak ob6to vzeto ma4a ne be6e lo6 kato imame v predvit 20 minuti koito baha celiq ma4 a prez ostanaloto vreme meletata gi ostavqme na strana. E VSE TAKIVA MA4OVE DA IMA. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

cveteto
06-26-2006, 14:18
tfa pak be6e nai qkiq ma4 deto sam gledala..super..smqh mi vkara..QKUUUU pORTUGALIQ BIHAAAAA =D> =D>
i az sam za portugaliq =D> =D>

i az i aaaaaazzzz :-D :-D :-D :-D =D> =D> =D> =D> =D>
A mejdu drugoto nqkoi da ima snimki na Deco ili na celiq otbor mnogo 6te sum mu blagodarna ako dade link4e. :mrgreen:

Fena
06-26-2006, 15:20
tfa pak be6e nai qkiq ma4 deto sam gledala..super..smqh mi vkara..QKUUUU pORTUGALIQ BIHAAAAA =D> =D>
i az sam za portugaliq =D> =D>

i az i aaaaaazzzz :-D :-D :-D :-D =D> =D> =D> =D> =D>
A mejdu drugoto nqkoi da ima snimki na Deco ili na celiq otbor mnogo 6te sum mu blagodarna ako dade link4e. :mrgreen:

За Google да си чувала ?!

rusalkata_
06-26-2006, 15:52
хахахаха. :lol: баси лудия мач! :smt005 щом и майка ми беше седнала да го гледа...баща ми беше за Холандия,аз за Португалия.жал ми стана като смениха Кристиано Роналдо заради контузията му... :smt010
иначе съдиятааааа... :x както баща ми казва "тоя 2то полувреме изпусна мача". :smt005 заслужава повече да не свири на други мачове.баси безделника.
иначе и 2та отбора се раздадоха.1то полувреме беше много напечено,но 2то...играта се съсипа заради тъпия съдия.бях се хванала на бас,че ще се стигне да останат на терена по 8 играча от двата отбора,ама съдийчето ме разочарова. :smt005


Мноо си зле - Валентин4о мноо добре си свири даже,но то който и да е рефера като има говеда на терена 6е ги гони!Даже тряа6е според мене на о6те 1-2ма да даде втори жълт>>>4ервен

абе верно си е че и играчите се спъваха и трепеха доста,но тоя за всяко нарушение-жълт картон,дори нарушението да беше безобидно и на играча да му няма нищо!тва имах в предвид! :roll: можеше да спести няколко жълти картона.

KaMiKaDzE
06-26-2006, 16:56
съдията спести доста картони...
всъщност, ако беше дал всички картони мача щеше да е прекратен...
не знам на кой му е харесал мача- първото полувреме скучен футбол с едно две положения, а второто абсолютен цирк и селяния без грам футбол...


На мене ми хареса.Такова меле не бях гледал от Левски-Галата Сарай

Mo6no
06-26-2006, 18:42
На мене ми хареса
И на мене.Мачът беше повече от итересен.

Absconding
06-30-2006, 18:19
За който не е разбрал:след 15 жълти и 4 4ервени картона,осминафиналът между Португалия и Холандия завър6и 1:0,не е истина просто,4акам да излезе снимката на вси4ки изгонени от двата разли4ни отбора са седнали заедно и гледат ма4а...

8 жълти и 4 червени.. а не 15 жълти..
И снимка с всички изгонени няма да излезе, защото такава снимка не съществува. Когато седяха заедно и гледаха мача бяха трима.. а не четирима.

cveteto
06-30-2006, 18:40
tfa pak be6e nai qkiq ma4 deto sam gledala..super..smqh mi vkara..QKUUUU pORTUGALIQ BIHAAAAA =D> =D>
i az sam za portugaliq =D> =D>

i az i aaaaaazzzz :-D :-D :-D :-D =D> =D> =D> =D> =D>
A mejdu drugoto nqkoi da ima snimki na Deco ili na celiq otbor mnogo 6te sum mu blagodarna ako dade link4e. :mrgreen:

За Google да си чувала ?!

e sega estestveno 4e sam 4uvala i v momenta teglq snimki ot tam oba4e iskah da popitam ako nqkoi ima da mi prati ne moje li az izpolzvan google vinagi predi da pitam taka 4e ne mi se nahvurlqi taka.

A za ma4a be6e naistina golqmo mele oba4e nikoi ne kaza ni6to sled tova. Spored mene sudiqta ne izpusna ma4a a samite futbolisti se darjaha dosta nesportmenski 6te vidim dove4era na ma4a angliq-portugaliq kakvo 6te stava.Ako e pak takova mele to 6te se vidi v koi e problema.

Frank_Lampard
07-02-2006, 07:54
Валентин Иванов на съд !!! Такова съдийство е извънгабаритно, дори и коментарът ми не заслужава ! Фиго трябваше да бъде изгонен и страстите щяха да се успокоят. За сметка на това мачът се изнерви и руснакът започна да раздава наляво и надясно картони, усетил вече, че мачът е извън контрол...