PDA

View Full Version : Как бихте постъпили в тази ситуация?



avril_lavigne
06-25-2006, 22:16
Как бихте постъпили в следната ситуация:Лудо влюбени сте в някое момче/момиче,което също изпитва симпатии към вас,но най-добрата ви приятелка/приятел изпитва чувства към него/нея?Вие лично какво бихте направили в такава ситуация-при положение,че сте лудо влюбени и искате да сте с това момиче/момче,но и не искате да загубите най-добрия си приятел/приятелка?Интересно ми е да разбера мнението ви?Сори,ако темата се повтаря.

priti_kiti
06-25-2006, 22:40
хммм.. ами при положение,че аз съм лудо влюбена в момчето и то изпитва някакви симпатии към мен,а относно неговите чувства към най-добрата ми приятелка не се споменава нищо.. ми бих била с него :mrgreen: ще поговоря с приятелката ми .. така и така той няма чувства към теб.. малко кофти става ама... тфа момичетата са страшно нещо - който си го земе,за него си е O:) а и тя би направила същото.. вече ако имаме малко мозък и двете ще си останеме приятелки и няя да си разваляме приятелството заради момче но... тука е според/зависи.

tainstvenata
06-25-2006, 22:45
saglasna sam s priti_kiti :)

koalka
06-26-2006, 06:04
Доста труден въпрос.Зависи от това колко да дилни чувствата на приятелката ми и моите естествено.

HandOfBlood
06-26-2006, 07:19
хммм.. ами при положение,че аз съм лудо влюбена в момчето и то изпитва някакви симпатии към мен,а относно неговите чувства към най-добрата ми приятелка не се споменава нищо.. ми бих била с него :mrgreen: ще поговоря с приятелката ми .. така и така той няма чувства към теб.. малко кофти става ама... тфа момичетата са страшно нещо - който си го земе,за него си е O:) а и тя би направила същото.. вече ако имаме малко мозък и двете ще си останеме приятелки и няя да си разваляме приятелството заради момче но... тука е според/зависи. that's right
ако ми е истинска приятелка няма да си развали отношенията с мен... може да й е кофти, ма чак да се напрай на...
ако се разсърди за подобно нещо, значи никфа приятелка не ми е... и пълна егоистка (щото със сигурност и тя е щяла да тръгне с него въпреки мен), а на мен такива не ми трябват ((;

{sweet4e}
06-26-2006, 10:50
хммм.. ами при положение,че аз съм лудо влюбена в момчето и то изпитва някакви симпатии към мен,а относно неговите чувства към най-добрата ми приятелка не се споменава нищо.. ми бих била с него :mrgreen: ще поговоря с приятелката ми .. така и така той няма чувства към теб.. малко кофти става ама... тфа момичетата са страшно нещо - който си го земе,за него си е O:) а и тя би направила същото.. вече ако имаме малко мозък и двете ще си останеме приятелки и няя да си разваляме приятелството заради момче но... тука е според/зависи. that's right
ако ми е истинска приятелка няма да си развали отношенията с мен... може да й е кофти, ма чак да се напрай на...
ако се разсърди за подобно нещо, значи никфа приятелка не ми е... и пълна егоистка (щото със сигурност и тя е щяла да тръгне с него въпреки мен), а на мен такива не ми трябват ((;
Точно така,най-добрия начин е говоренето.Ако те разбере.....хубаво,но ако не значи не ти е истинска приятелка и не би приела факта,че ти може да си щастлива с момчето,което обичаш

AmeLia
06-26-2006, 21:23
ми тя най-добрата ми приятелка 100% ще знае, че съм лудо влюбена и дори няма да ми даде повод за някакво съмнение, че и тя си пада по него.. нали за тва сме най-добри приятелки, и аз бих посъпила така ако нещата бяха на обратно... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

LP_girl_14
06-26-2006, 21:31
Ми мисля че момчето е тозо,който трябва да реши с коя иска да бъде!Ако харесва мен,ще поговоря с приятелката ми и ще й обясня че наистина искаме да сме заедно.Пък и щом той няма чувства към нея,тя едва ли ще иска да го преследва и т.н.Пък ако харесва нея-ще ги оставя да бъдат щастливи.В крайна сметка той нито е първото,нито последното момче на земята,пък едно истинско приятелство е много ценно :D

sexY_mackA90
06-26-2006, 21:37
Emi li4no pri mene nai dobrata mi priqtelka bi me razbrala i poneje mnoy mnoy me obi4a nqmashe nikoga da me namrazi no pak az nqkuk si nqmashe da postupq taka..nz zashto no tochno shtoto tq nqmashe da ima problemi nqmashe da uspeq da postupq tolkoz gadno!