PDA

View Full Version : Нещо странно...



skate_warrior
06-26-2006, 10:11
Хора замисляли ли сте се върху това, как външния вид на човека пред теб влияе на отношението ти към него..?Много е глупаво и никога не съм вярвал, че може да се случи точно на мен...
Днес докато си чаках автобуса на спирката до мен доиде едно много красиво и елегантно момиче. Погледнах я съвсем бегло и не я видях добре. В този момент тя доиде при мен и се оказа, че е моя съученичка от бившия ми клас :shock: Едва я познах даже тя леко ми подсказа коя е, защото наистина не зацепих за какво става въпрос. Беше тотално променена! От леко рошаво момиче, с шини, акне и малко кльощава, тя се беше превърнала в манекенка!!! Спомням си как преди все се закачах с нея, лигавех се, говорих си най-свободно пред нея и куп глупости, но когато я видях на спирката просто си бях глътнал езика :shock: Бях забил и не знаех какво да й кажа.
Наистина се чувствам като пълен глупак и сега ми е малко странно.. дали съм се притеснил заради това, че вече е супер мацка или просто съм се учудил от промяната й. По принцип не съм такъв човек, който гледа външния вид и се подиграва... тя беше променена външно, но се усещаше, че е същия човек... наистина се чувствам много странно и не мога да повярвам, че така си забравих името като я видях... :shock:

Angel_Girl
06-26-2006, 11:05
Хора замисляли ли сте се върху това, как външния вид на човека пред теб влияе на отношението ти към него..?Много е глупаво и никога не съм вярвал, че може да се случи точно на мен...
Днес докато си чаках автобуса на спирката до мен доиде едно много красиво и елегантно момиче. Погледнах я съвсем бегло и не я видях добре. В този момент тя доиде при мен и се оказа, че е моя съученичка от бившия ми клас :shock: Едва я познах даже тя леко ми подсказа коя е, защото наистина не зацепих за какво става въпрос. Беше тотално променена! От леко рошаво момиче, с шини, акне и малко кльощава, тя се беше превърнала в манекенка!!! Спомням си как преди все се закачах с нея, лигавех се, говорих си най-свободно пред нея и куп глупости, но когато я видях на спирката просто си бях глътнал езика :shock: Бях забил и не знаех какво да й кажа.
Наистина се чувствам като пълен глупак и сега ми е малко странно.. дали съм се притеснил заради това, че вече е супер мацка или просто съм се учудил от промяната й. По принцип не съм такъв човек, който гледа външния вид и се подиграва... тя беше променена външно, но се усещаше, че е същия човек... наистина се чувствам много странно и не мога да повярвам, че така си забравих името като я видях... :shock:
E pa 4ak imeto da si si zabravil ne mi se vqrva

skate_warrior
06-26-2006, 11:18
Хора замисляли ли сте се върху това, как външния вид на човека пред теб влияе на отношението ти към него..?Много е глупаво и никога не съм вярвал, че може да се случи точно на мен...
Днес докато си чаках автобуса на спирката до мен доиде едно много красиво и елегантно момиче. Погледнах я съвсем бегло и не я видях добре. В този момент тя доиде при мен и се оказа, че е моя съученичка от бившия ми клас :shock: Едва я познах даже тя леко ми подсказа коя е, защото наистина не зацепих за какво става въпрос. Беше тотално променена! От леко рошаво момиче, с шини, акне и малко кльощава, тя се беше превърнала в манекенка!!! Спомням си как преди все се закачах с нея, лигавех се, говорих си най-свободно пред нея и куп глупости, но когато я видях на спирката просто си бях глътнал езика :shock: Бях забил и не знаех какво да й кажа.
Наистина се чувствам като пълен глупак и сега ми е малко странно.. дали съм се притеснил заради това, че вече е супер мацка или просто съм се учудил от промяната й. По принцип не съм такъв човек, който гледа външния вид и се подиграва... тя беше променена външно, но се усещаше, че е същия човек... наистина се чувствам много странно и не мога да повярвам, че така си забравих името като я видях... :shock:
E pa 4ak imeto da si si zabravil ne mi se vqrva

Образно казано :mrgreen:

KaMiKaDzE
06-26-2006, 12:44
Та на колко казва6,4е е моми4ето?

skate_warrior
06-26-2006, 12:45
Та на колко казва6,4е е моми4ето?
17 :mrgreen:

Brrrrrrrrrrrrr
06-26-2006, 13:02
Хора замисляли ли сте се върху това, как външния вид на човека пред теб влияе на отношението ти към него..?Много е глупаво и никога не съм вярвал, че може да се случи точно на мен...
Днес докато си чаках автобуса на спирката до мен доиде едно много красиво и елегантно момиче. Погледнах я съвсем бегло и не я видях добре. В този момент тя доиде при мен и се оказа, че е моя съученичка от бившия ми клас :shock: Едва я познах даже тя леко ми подсказа коя е, защото наистина не зацепих за какво става въпрос. Беше тотално променена! От леко рошаво момиче, с шини, акне и малко кльощава, тя се беше превърнала в манекенка!!! Спомням си как преди все се закачах с нея, лигавех се, говорих си най-свободно пред нея и куп глупости, но когато я видях на спирката просто си бях глътнал езика :shock: Бях забил и не знаех какво да й кажа.
Наистина се чувствам като пълен глупак и сега ми е малко странно.. дали съм се притеснил заради това, че вече е супер мацка или просто съм се учудил от промяната й. По принцип не съм такъв човек, който гледа външния вид и се подиграва... тя беше променена външно, но се усещаше, че е същия човек... наистина се чувствам много странно и не мога да повярвам, че така си забравих името като я видях... :shock:
E pa 4ak imeto da si si zabravil ne mi se vqrva
И на мен не ми се вярва.... :lol:

cvetety
06-26-2006, 15:35
Хехе....ми предполагам и от двете си се стреснал...и от промяната и от това,че е много готинка :) Много е хубаво това ,че преди не и си се подигравал и така и трябва занапред всеки човек да се замисли колко относителна всъщност е красотата и колко много човек греши когато се вглежда само в нея ,защото както това "грозно патенце" се е превърнала в красив лебед така и лебеда може да стане на паток 8) Вземи се възползвай от възможността си.Такива момичета никога не забравят човека който се е отнасял добре с тях!!! Казвам го защото аз бях същата...от личен опит знам :mrgreen: Можеш да и станеш пръв приятел или нещо повече :wink:

Lumidee
06-26-2006, 16:10
MN po umni xora ot nas sa kazali . che po drexite posreshtame , a po uma izprashtame! Vunshniq vid na chovek e mn vajen.. ne e nujno da si koi znae kolko krasiv, no trqbva da si spretnat i podurjan-tova vinagi pravi vpechatlenie!

Angel_Girl
06-26-2006, 23:33
skate_warrior ti nali si ima6 gadje? Q se stegni i ne govori gluposti ili iska6 pak da se skarate? Na nikoe momi4e ne mu e priqtno gadjeto mu da se zaglejda po dr macki kazvam ti go to li4en opit
Skeit4eto_f ne mu obra6tai mn mn vnimanie vse pak e maj a te ne sa koi znae kolko umni(6eguvam se da ne se obidi nqkoi) :smt016

WILD__BOY
06-27-2006, 05:41
Слъчва се. Хората се променят.

ckeuT4eTo_f
06-27-2006, 21:45
skate_warrior ti nali si ima6 gadje? Q se stegni i ne govori gluposti ili iska6 pak da se skarate? Na nikoe momi4e ne mu e priqtno gadjeto mu da se zaglejda po dr macki kazvam ti go to li4en opit
Skeit4eto_f ne mu obra6tai mn mn vnimanie vse pak e maj a te ne sa koi znae kolko umni(6eguvam se da ne se obidi nqkoi) :smt016
Ami ne ni6to.. nqma ni6to nenormalno da se zagleda v nqkoe krasivo momi4e ... i na men su6to bi mi napravilo vpe4atlenie a az ne bih se razsurdila za takava glupost (:

Angel_Girl
06-27-2006, 21:55
skate_warrior ti nali si ima6 gadje? Q se stegni i ne govori gluposti ili iska6 pak da se skarate? Na nikoe momi4e ne mu e priqtno gadjeto mu da se zaglejda po dr macki kazvam ti go to li4en opit
Skeit4eto_f ne mu obra6tai mn mn vnimanie vse pak e maj a te ne sa koi znae kolko umni(6eguvam se da ne se obidi nqkoi) :smt016
Ami ne ni6to.. nqma ni6to nenormalno da se zagleda v nqkoe krasivo momi4e ... i na men su6to bi mi napravilo vpe4atlenie a az ne bih se razsurdila za takava glupost (:
da be qsno i moq priqtel se zaglejda po hubavite momi4eta NO ne pipa 4e ina4e znae kakvo go 4aka :-D

midnight...
06-27-2006, 22:04
ето за това хората не трябва да се преценяват /понякога/ по външният вид

Angel_Girl
06-27-2006, 22:07
ето за това хората не трябва да се преценяват /понякога/ по външният вид
Prava si i to adski mn napalno te podkrepqm

teenkopele
06-27-2006, 22:09
Понякога времето променя хората. :wink:

Dharma
06-28-2006, 10:31
hahaha i na men mi se slu4i,samo deto be6e obratnoto; kato se vidqh 1 suy4enik i toi samo sede6e i me gleda6e vtre6teno i ne zacepi koq sum :D emi horata se promenqt(pone na vun6en vid) btw sled sr6tata ni mi so badi da se vidim :-D :-D :-D

BeBencEto
06-28-2006, 11:57
hahaha na mene puk mi se e slu4valo neshto suvsem razli4no e da ne ne savsem..na4i imashe edno momi4e deto s lafehme s nego i izvednuj tq kato mi rpati pic beshe pulni4ka i korenno si promenih mnenieto za neq...ne znam zashto nqmam si na ideq...vunshen vid v horata nikoga ne sum gledala..ama izvednuj taka stana i vse oshte ne moga da si go obqsnq...ta taka i ti..horata se promenqt stavat vinagi po hubavi i ne si zaslujava da se podigravash ili da pravish gadno na nqkoi!

Eimi_{}
06-28-2006, 20:55
ето за това хората не трябва да се преценяват /понякога/ по външният вид
Prava si i to adski mn napalno te podkrepqmАз също! :D

LuCkY_YoU
06-28-2006, 21:17
ami iskame ili ne vinagi purvo se zabelqzva vun6niq vid. no e mn tupo da se podigrava6 na horata koito izglejdat ne osobeno dobre za6toto te vse pak ne sa vinovni za tova nali?(govorq ne ako ne se poddurjat vupreki 4e tova su6to zavisi ot vuzmojnostite na daden 4ovek)za tva tr da sme malko po-tolerantni 6toto ne se znae i nie v kvo polojenie moje da izpadnem nqkoi den..