PDA

View Full Version : MoLq vI daItE NqKoI sUveT...



06-26-2006, 12:36
..pLs pomognete mi..az poprincip umeq dosta dobre da se opravqm s vsi4ko smisul pone v liubovta ..a i v jivota kakto i da e...no iskam malko suveti i nqkoi da mi popomogne ili pone da si kaje mnenieto...super mnogo sum vliubena v edno momche..zagovorih go..vidjahme se..i sa sqka ve4er si govorim..ama sme samo na {{}}} pr sunishta..drun drun v obshti linii nishtoo..a az iskamm mnogo pove4e...zashtoto opredeleno ne sum bila po vliubena ot sega...az sa mislq da se sblija kolkoto se moje povche s nego..ama vuzmojno nai mnogo i ako za sega ne moje da trugnem pone da sme nai dobri priqteli i da deistvam..vie kakvo mislite..

{sweet4e}
06-26-2006, 12:56
Еми мисля,че трябва постепенно да се сближите,да си говорите по.....не обши приказки ами по-лични неща или нещо такова де да знам.Измисли нещо.А той изпитва ли нещо към теб???Поне да ти е правил някакви намеци?Ако е така изчакай го той да направи първата крачка :)

Sneijder
06-26-2006, 13:51
драж се предизвикателно сигурен сам че за една вечер можеш да постигнеш доста просто бади по смела и деистваи

LP_girl_14
06-26-2006, 14:15
Ми щом го харесваш,трябва да се бориш за него!Покажи му с поведението ти че не искаш да сте смао на ниво приятели,остави действията ти да говорят за това което мислиш и чувстваш.Но недей да прибързваш много-давай го лека,полека за да не вземе да се изплаши от тази твоя промяна :mrgreen: Да кажем почни да го провокираш,да се закачаш и флиртуваш,после почнете да излизате по-често и заложи на живото общуване,не на чата.Също така се постарай да го опознаеш максимално.Това ще ти е в полза да разбереш какъв човек е той и евентуално ще ти улесни взаимотношенията с него ако имате някаква връзка :wink:

cecko_boy
06-26-2006, 14:16
По добре поговори с него , кажи му какво изпитваш към него надявам се той ще те разбере .... намекни му че не искаш да сте просто приятели

06-26-2006, 19:57
emi vupeki malkoto vreme ot koeto go poznavam sme si govorili super mnogo i bih kazala che znam pochti vsi4ko za nego..no na men po skoro mi e drug problema..az sum si otka4ena gledam kak da si napravq kupona i rusq samo prostotii na koito moite frs super mnogo se radvat..no toi e razlichen haresva sushtnostta v men..a momi4eto koeto pokazvam 4e sum navun..i tova mnogo me oburkva..zashtot v kraina smetka az sum si otkachena..a toi haresva po normalnite ne znam...no super mnogo go haresvam..i postoqnno mislq za nego vuv vsqka edna minuta daje go sunuvam..ujas :cry:

ThIs_Is_FaTe
06-26-2006, 20:17
ti dobre li si da misli6 za samoobiistvo be momi4e?????????
voob6te ne si go i pomislqi [-X tfa e nai glupavoto ne6to koeto 4ovek moje da se opita da go napravi ne si zaslujava povqrvai mi nito e purviq nito posledniq!!jivota ne e rozov za napred 6e ima6 mn pove4e trudnosti !ako vseki s problem misli za samoobiistvo to nqma da ima hora !!!
q go zareji toq i voob6te ne se zanimavai s nego 6e si hvane6 po gotin :wink:

06-26-2006, 20:34
kvo samoubiistvo be :)))

niGGa
06-26-2006, 20:37
Издебни точния момент обаче да го целунеш, да му разкриеш чувствата си...Щото не мисля, че ще ти е приятно да чуеш думите "Имам те за много добра приятелка, не мога да те нараня..." От личен опит ти го казвам.

eXciTiNg-BabY
06-26-2006, 21:10
kaji mu kakvo 4uvstva6 badi otkrita s nego i toi ako izpitva sa6toto 6e ste zaedo :)

sexY_mackA90
06-26-2006, 21:27
Momi4e we ti 4uvash li se kfo samoubiistfo zA NEkfo momche!!!!trqbfa prosto da se sblijish s nego mnoy mnoy mnoy a i nai-vajnoto trqbfa da budesh sebe si...a i trqbfa da imash mnoy turpenie i ako nishty ne stane ne se raztroifa ne edinstfenoto momche!!kusmet{}!

maily
06-26-2006, 21:31
Purvo se sblijete a posle deistvai!!

P.S Opoznai go,i to mn dobre,za da nqma6 polse problemi!!

{sweet4e}
06-27-2006, 05:28
emi vupeki malkoto vreme ot koeto go poznavam sme si govorili super mnogo i bih kazala che znam pochti vsi4ko za nego..no na men po skoro mi e drug problema..az sum si otka4ena gledam kak da si napravq kupona i rusq samo prostotii na koito moite frs super mnogo se radvat..no toi e razlichen haresva sushtnostta v men..a momi4eto koeto pokazvam 4e sum navun..i tova mnogo me oburkva..zashtot v kraina smetka az sum si otkachena..a toi haresva po normalnite ne znam...no super mnogo go haresvam..i postoqnno mislq za nego vuv vsqka edna minuta daje go sunuvam..ujas :cry:
Emi promeni se malko 6tom tolkova mnogo go obi4a6,za6toto tova ne e hubavo ka4estvo de pak i moje da se okaje i dobre za teb
Aide deistvai

06-27-2006, 08:21
emi macka az korenno se promenih ..ili po to4no korenno promenih durjanieto si sprqmo nego..a inache kato izlezna s frs..pak sum si taka..prosto tova e za men nachina na jivot..i dokato nqkoi purvoto koeto shte kajat za mene e ligla no kato me opoznaqt razbirat che tva ne sa ligavshtini a prosto nachin po koito stava kupona..i taka sum sviknala de da znam..trudno mi e ..no ne trqbva li da me haresva takava kakvato sum...

ton1
06-27-2006, 15:01
Загатни му де,понякога и "мръсотийките" вършат работа ...
Аз не мога да ви разбера :) Как се влюбвате в някой без дори да сте се целували или да сте тръгнали ... Това е невъзможно и след време ще видиш,че ще го разбереш сама - силно си хлътнала :)

06-27-2006, 15:20
Поздвар към авторката с Depeche Mode - It's no Good :P просто изслушай песента :) аз доста научих от нея ;-)

BeBencEto
06-27-2006, 19:49
emii fakta e che sum vliubena v nego..i sa daje super se sduhah shtoto toi preloji da izleznem i go chakah dva chasa i daje ne se obadi pri koeto go pitah kvo e stanalo a toi mi kaza emii sry kraq na godinata seki iska da hodim nanqkude...prostooooooooo neam dumi... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

{sweet4e}
06-27-2006, 20:22
emi macka az korenno se promenih ..ili po to4no korenno promenih durjanieto si sprqmo nego..a inache kato izlezna s frs..pak sum si taka..prosto tova e za men nachina na jivot..i dokato nqkoi purvoto koeto shte kajat za mene e ligla no kato me opoznaqt razbirat che tva ne sa ligavshtini a prosto nachin po koito stava kupona..i taka sum sviknala de da znam..trudno mi e ..no ne trqbva li da me haresva takava kakvato sum...
Napalno si prava.Li4i si 4e si dobri4ka,ama.....osven pove4e da se sbliji6 s nego...drugo nz.Pak i 6tom tova si si ti-ne se promenqi sprqmo otno6enieto si kam priqtelkite :-)
Aide
http://img148.imageshack.us/img148/250/jojo15uf.jpg

ziky
06-27-2006, 20:38
kaji mu kakvo 4uvstva6 badi otkrita s nego i toi ako izpitva sa6toto 6e ste zaedo :)

WOlz.....hot hot :)

BeBencEto
07-05-2006, 11:20
sega az da se pohvalq i da vi razkaja kakvo stana..purvo emrsi ujasno mnogo na vsi4ki koito pisahte i me podkrepihte da napravq kakvoto i da bilo....az produljavam se taka da obichkam vuprosnoto momche no veche useshtam che i toi ima chuvstva kum mene do predi 3 dea se durjeshe ujasno i az stradah ujasno mnogo zaradi tova...no naposleduk se promeni...tursi me postoqnno nastoqva da se vidim(i az se suglasqvam :P ) govorim si sqka ve4er...no mnogo po razli4no...v4era izleznah s nego za vtori put(purviqt si prekarahme super ..makar 4e az imah po golemi o4akvaniq de...) ta..v4era bqhme zaedno razhojdahme si govrehme si i nakraq otidohme da sednem v edno kato park takova..deto ne minavat mnogo hora(az go izbrah :mrgreen: ) i tam produljihem da si govorim toi pochna da me gushka da me celuva..i taka natatuk...v obshti linii ne e koi znae kakvo stanalo..no az reshih da vi se pohvalq zashtoto za men zna4e6e mnogo vsi4ko a i se radvam 4e napredvam :-) oshte vednuj mersi mnogo na vsi4ki koito mi pomognaha dadoha suvet i me podkrepiha :!: :!: :!:

{sweet4e}
07-07-2006, 19:42
sega az da se pohvalq i da vi razkaja kakvo stana..purvo emrsi ujasno mnogo na vsi4ki koito pisahte i me podkrepihte da napravq kakvoto i da bilo....az produljavam se taka da obichkam vuprosnoto momche no veche useshtam che i toi ima chuvstva kum mene do predi 3 dea se durjeshe ujasno i az stradah ujasno mnogo zaradi tova...no naposleduk se promeni...tursi me postoqnno nastoqva da se vidim(i az se suglasqvam :P ) govorim si sqka ve4er...no mnogo po razli4no...v4era izleznah s nego za vtori put(purviqt si prekarahme super ..makar 4e az imah po golemi o4akvaniq de...) ta..v4era bqhme zaedno razhojdahme si govrehme si i nakraq otidohme da sednem v edno kato park takova..deto ne minavat mnogo hora(az go izbrah :mrgreen: ) i tam produljihem da si govorim toi pochna da me gushka da me celuva..i taka natatuk...v obshti linii ne e koi znae kakvo stanalo..no az reshih da vi se pohvalq zashtoto za men zna4e6e mnogo vsi4ko a i se radvam 4e napredvam :-) oshte vednuj mersi mnogo na vsi4ki koito mi pomognaha dadoha suvet i me podkrepiha :!: :!: :!:
Радвам се че съм била полезна с нешо :-D

koalka
07-07-2006, 19:45
Действай,за да не го изпуснеш.Не се срамувай да покажеш чувствата си.Успех!!! :D :D