PDA

View Full Version : vsi4ko e tolko obarkano,pomognete



06-26-2006, 14:46
Problema e,4e na skoro se hvanah s edno mom4e,atoi e priqtel na moi dobar priqtel,no moite priqtelki ne go odobrqvat,ne im e priqtno da izlizat s nego i dr mu priqteli,a kato prodalja da sam s nego riskuvam da zagubq tqh,kazvat 4e sa palni utrepki,a drugi kazvat drugo,kak da postapq,na koi da ugodq,neznam.Vinagi sam gi podkrepqla i sam gi razbirala,pravila sam izklu4eniq za tqh,no sega te me napadat zatova 4e sam s mom4e koeto te ne haresvat.Kazvat,4e bil smotan,ne bil za mene,6tql da me izpolzva samo za tva,4esno kazano ve4e ne gi razbiram,kakvo trqbva da napravq,4e vsi4ki da sa dobre kakto i az estestveno.4uvstvam se otvratitelno,sardqt mi se i kato mi govorqt,po to4no mi kre6tqha,se 4uvstvah ujasno.Molq vi pomognete mi.

06-26-2006, 14:49
Mila, ot edna strana vqrno che ti e dobre s tova momche, ama pomisli che tova e samo prehodno. Nqma da si s nego cql jivot... A priqtelite ti vinagi sa bili do teb, mojesh da razchitash na tqh. Sigurno imat svoite prichini da ne haresvat priqtelq ti i po-dobre govori s tqh, za da gi razberesh. Mnogo hubavo si pomisli kakvo predpochitash da zagubish- nego ili priqtelite si... :)

Sneijder
06-26-2006, 14:52
разделяи и владеии :D

priti_kiti
06-26-2006, 14:54
ми кажи им,че нямат право да се държат така с теб.. ТИ излизаш с тва момче,не те.ТИ си решила,че искаш да си с тва момче - значи така и ще бъде! като им е такъф проблем - ми теглиш им майната бе! ако ти бяха истински приятелки щяха да се радват,че имаш гадже,а те най-вероятно завиждат. та да не ти пука кфо мислят. и как въобще търпиш да ти КРЕЩЯТ и да решават вмесето теб?!

HandOfBlood
06-26-2006, 14:57
ми кажи им,че нямат право да се държат така с теб.. ТИ излизаш с тва момче,не те.ТИ си решила,че искаш да си с тва момче - значи така и ще бъде! като им е такъф проблем - ми теглиш им майната бе! ако ти бяха истински приятелки щяха да се радват,че имаш гадже,а те най-вероятно завиждат. та да не ти пука кфо мислят. и как въобще търпиш да ти КРЕЩЯТ и да решават вмесето теб?! един от редките случаи, в които нямам какво да добавя...

cecko_boy
06-26-2006, 15:11
ми кажи им,че нямат право да се държат така с теб.. ТИ излизаш с тва момче,не те.ТИ си решила,че искаш да си с тва момче - значи така и ще бъде! като им е такъф проблем - ми теглиш им майната бе! ако ти бяха истински приятелки щяха да се радват,че имаш гадже,а те най-вероятно завиждат. та да не ти пука кфо мислят. и как въобще търпиш да ти КРЕЩЯТ и да решават вмесето теб?!

Ясно и точно само така :)