PDA

View Full Version : Moderated: Как да надебелея?



sexy_
06-26-2006, 14:02
ОФфффф хора много съм слабичка хората мислят че съм вегитарянка а не съм ям всичко напрао се спуквам от ядене а мноо бавно надебелявам просто вече 2г се мъча да надебелея малко качих 10кг ама пак не е добре за възрастта ми и за височината ми!Моля ви помогнете ми дайте съвети!Много ще съм ви благодарна! :-)



Абе що не вземат да направят книга за слабите как да надебелеят що има само за дебелите!?:( :cry: :cry: :

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

elize
06-26-2006, 14:29
Промири се! Явно такава ти е структурата на тялото. Щом не си могла да надебелееш за 2г.....?! Незнам.., можеш да се посъветваш с някой по - компетентен, да ти се изготви някаква програмка или режим на ядене...Всичко е в твоите ръце! Успех!

niki7o
06-26-2006, 14:31
:arrow: kolko si visoka :?:
:arrow: na kolko si godini :?:

KpuCuTo0o
06-26-2006, 14:53
Промири се! Явно такава ти е структурата на тялото. Щом не си могла да надебелееш за 2г.....?! Незнам.., можеш да се посъветваш с някой по - компетентен, да ти се изготви някаква програмка или режим на ядене...Всичко е в твоите ръце! Успех!

=D> =D> =D> =D> =D> =D> :)

Lumidee
06-26-2006, 15:09
Za da napulneesh trqbva da vzimash nqkakvi vitamini i xapcheta, za apetit! Mislq, che nai - pravilniq savet shte ti go dade nqkoi lekar!

sexy_
06-26-2006, 15:17
Висока съм 1,35 и тежа 26кг
Ходила съм и на доктор пила съм протеини и хап4ета съм взимала има много малък ефект!

djigi
06-26-2006, 21:36
Висока съм 1,35 и тежа 26кг
Ходила съм и на доктор пила съм протеини и хап4ета съм взимала има много малък ефект!
На колко години си?
Явно наистина структурата ти е такава! Всъщност така като го погледнах не ми изглеждаше толкова фрапиращо, но в BMI калкулатора: ти си 14.3, а минимума е 18.5....

A 10кг. за 2 години не са малко. То както рязкото отслабване не е полезно така и за рязкото надебеляване.

Това "спуквам от ядене" какво ще означавам. Имам една позната, която много искаше да надебелее, фикс идея. И тя така обясняваше колко много ядяла, как въобще не се движела. Дойде ми за няколко дни на гости: не закусва, защото не й се ядяло. Около 15-16ч. може да хапне нещо, вечер ядеше повече, но средата на хляба не я яде, защото е вредна. Сладко не, че не обича, ама яде 5 пъти месечно сигурно. Страшно много дъвче една хапка.

sexy_
06-27-2006, 13:20
на 11г съм.спуквам се да ям в смисъл че квото и да ми дадат все го изаждам за сладкото як много сладко на 2 седмици!

MiRaCuLiXbb
06-27-2006, 15:15
Спукваш се да ядеш според теб... Ако изядеш 1/10 от туй дет аз ям на ден ще ти кажа браво.
Няма значение дали се чувстваш сита, трябва да ядеш достатъчно. Това не става по инстинкт или само с храната, която ти дават.
За начало си изготви някаква диета, нищо сложно.
Примерно ставаш, хапваш някакъв плод - банан, ябълка, каисии, праскови...
След това за закуска филия пълнозърнест хляб с шунка и чаша мляко.
След 2 часа същото или кофичка кисело мляко.
После на обяд някакво месо/не супа!/ с картофи, ориз или някакво вариво...боб, леща, грах и т.н. Яж и зеленчуци.
След 2-3 часа пак сандвич с шунка и чаша прясно мляко.
Преди вечеря изяш половинка кофичка кисело мляко.
За вечеря подобно на обяд.
Преди лягане дояж кофичката кисело мляко, може и малко сирене.
Опитай да пиеш по 1.5л вода на ден. Разпредели си ги на 10-тина малки чаши за през деня и пий през 30-40 мин.
Остаи сладкото, готвените манджи и мазните храни засега.
Това е накратко. Успех
ПП Не каза на колко си години.

06-27-2006, 19:56
Впрочем защо държиш да напълнееш? Ти си още на 11 години, тепърва тялото ти ще расте. Не е добра идея преди пубертета да качваш килограми или дори да си над нормата, защото след пубертета ще ти се отели вола, докато ги свалиш. Така че дай го по-споко.

06-27-2006, 21:30
миличка тва е от пубертета.яж си нормално - сутрин,обед и вечер и дори да не напълнееш ще имаш наистина много добър вид...и най-вече яж плодове и зеленчуци :smt004

sexY_mackA90
06-27-2006, 22:17
Momi4e spoko we...ne trqbfa da qdesh tolkofa mnoy qj si normalno kolkoto ti se qde a i vsepak si oshte na 11 s vremeto shte se uprafish spoko we!!!

Nix
06-27-2006, 23:55
Spored men o6te ne mu e vremeto da se trevojish za tova ... Edno vreme kogato bqh na tvoite godini i az bqh mnogo slab...ne 4e sega ne sum no ne sum nqkakuv skelet... ako be6e mom4e 6tqh da ti kaja 4e e ot metabolizmut no nz kak stoqt ne6tata pri momi4etata

MiRaCuLiXbb
06-28-2006, 09:13
Според мен пък точно сега е времето да се тревожи, защото сега расте и трябва да осигурява на тялото си това, от което се нуждае.
3 пъти на ден не е достатъчно да се яде. Примерно бебетата ядат през 2-3 часа, защото трябва да растът. Не казвам да се тъпче, но е факт, че е много слаба. Това може да доведе по-нататък до проблеми с шлезите, костната и кръвоносната система.
"защото след пубертета ще ти се отели вола, докато ги свалиш"
Кой е казал, че ще качва мазнини? Това най-малко го желае всеки.

marana
09-21-2009, 00:01
Виждам че темата е доста стара..Но все се надявам да ми отговорите на въпросчето (което и то най-вероятно не му е мястото тук) наистина ли от бирената мая се дебелеее?от къде да си я купя и как се приема? :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022
тежа 45кг а съм висока 163-164см и съм на 21год.

meche95
09-21-2009, 06:41
споко бе аз почнах да чета и се уплаших ама като каза 11 год ми стана ясно и аз бях така даже на 12години бях 30кг са съм на 14 пак съм поднормено 40 ама с развивам и всичко е ОК

tanchu
09-21-2009, 07:07
мойта приятелка е същата :D слаба е като клечка вика ми че яде всичко,ама не надебелява..такава й е структурата..майка й също е супер слабичка..просто ген.. :)

mel4ety
09-21-2009, 07:48
от рибеното масло се напълнява много :)

DaNGeRousLy
09-21-2009, 17:11
Яж колкото ти се яде ! С времето ще наваксаш килограмите :)

sladkish_14
09-22-2009, 14:14
`marana `
САМО ЗАТОВА ЛИ ИЗРОВИ ТЕМАТА ОТ ГРОБИЩАТА ? :shock: :shock:

Да беше пуснала нова и да надебелява се ,,
Б*си ужаса,, Обръщайте внимание на датите ;)

XcwetiX
09-22-2009, 14:15
Яж много не здравословна храна..мързелувай по цял ден..Казват,че ако си в лошо емоционално състояние също ще напълнеш,но не ти го препоръчвам :D До 6 клас бях страшно слаба,а сега съм в идеална форма :) Успех!

bori96
09-23-2009, 05:58
Идеално ти е теглото, а и както казаха вече такава ти е структурата. Ако чак толково искаш да надебелееш освен да се ТЪПЧЕШ с чипсове и шоколади за друго не се сещам.

Bianca
09-23-2009, 08:04
`marana `
САМО ЗАТОВА ЛИ ИЗРОВИ ТЕМАТА ОТ ГРОБИЩАТА ? :shock: :shock:

Да беше пуснала нова и да надебелява се ,,
Б*си ужаса,, Обръщайте внимание на датите ;)
Ква-ква-кваа?

meche95
09-23-2009, 08:08
апфф верно0о темата е от 2006 :shock: :lol: :lol: :lol:

shadows92
09-23-2009, 12:10
ОФфффф хора много съм слабичка хората мислят че съм вегитарянка а не съм ям всичко напрао се спуквам от ядене а мноо бавно надебелявам просто вече 2г се мъча да надебелея малко качих 10кг ама пак не е добре за възрастта ми и за височината ми!Моля ви помогнете ми дайте съвети!Много ще съм ви благодарна! :-)



Абе що не вземат да направят книга за слабите как да надебелеят що има само за дебелите!?:( :cry: :cry: :

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Имам същия проблем много съм слаба и аз се спуквам от ядене,но особен ефект няма. #-o #-o по едно време пиех бирена мая (хапчета) те дават апетит и потхранват организма може да пробваш :)

ПП-Не се насилвай да ядеш когато не си гладна.Научно доказано е ,че по вредно е преяждането, отколкото гладът.

casey
09-23-2009, 16:50
Миличка и аз съм така! Какво ли не ям - МакДоналдс, поннички, кроасани, шоколади, зрънчовци - ВСИЧКО. Ама съм супер слаба. Пак малко надебелях напоследък с 1килце, ама иначе :? . Та няма начин ако найстина много ядеш явно организмът ти е такъв!

stelit0
09-23-2009, 21:23
когато то дойде и всичко ще се нормализира

giveupbitch
09-24-2009, 05:56
Миличка и аз съм така! Какво ли не ям - МакДоналдс, поннички, кроасани, шоколади, зрънчовци - ВСИЧКО. Ама съм супер слаба. Пак малко надебелях напоследък с 1килце, ама иначе :? . Та няма начин ако найстина много ядеш явно организмът ти е такъв!
и аз съм така :o А искам да надебелея..но явно няма. :D

gret4ety
09-24-2009, 06:07
Няя се притесняваш. Яж колкото ти се яде. Има хора които са си такива по природа слаби и нищо не им се лепи. :) Радвай се че не си някаква дето кфото и да яде и и отива по бедрата или корема.

Acunga
12-08-2011, 09:35
http://www.weightgainplus.com/ - има ли такива таблетки в българия изобщо има ли хапчета за надебеляване ?

Cucko0
12-08-2011, 18:39
темата е стара .