PDA

View Full Version : POMOGNETE MI MN SAM OBARKANA



HOLY
06-26-2006, 14:58
ZDR mili4ki mn 6te se radvam da mi pomognete zashtoto az opleskah vsi4ko!! zna4i az mn haresvah edno mom4e i qvno be6e 4e i toi izpitva ne6to kam men,vijdahme se vseki den no bqxme samo na zdr sigurno 6te popitate kak sam razbrala 4e toi izpitfa ne6to kam men li? mi v 4ata pi6ehme si razni ne6ta makar i da znaeh 4e toi haresva edno dr momi4e moq fr az prodaljavah da se privarzvam silno kam nego no edin den toi (razbira se) v 4ata me popita zashto sam razkazala nz vs 4e sme hodili koeto izob6to ne be6e vqrno,sled tova ne mi pisa pove4e az nikoga ne bix razkazala podobno ne6to pri polojenie 4e ne e vqrno sega daje me e strax da go pogledna,ve4e moje bi ne izpitfam ni6to kam nego no prosto ne iskam da mi se surdi za ne6to za koeto az izob6to ne sam vinovna molq vi pomognete mi....celuvam vi :smt008

teenkopele
06-26-2006, 15:03
Първо разбери, какво чувстваш към него, и после действай. :wink:

Jessika_MG
06-26-2006, 15:09
4ata e absolutna prostotiq, izlezte, vijte se i govori s nego. Kak moje da robuva6 takiva gluposti, 6tom sa nqkoi gi puska tiq sluhove iska da te zlepostavi! Mi ne im se davai pyk.. govori s engo na jivo i se izqsnete, nali ne si ti, kakvo te byrka togava ?!

ludamacka
06-26-2006, 15:34
ami spored men tva my go e kazal nqkoi,koito e znael 4e i toi izpitva ne6ot kum teb,samo i samo da ne ste zaedno.razberi koi e i go nakarai da kaje istinata,za da ne ti e kofti,puk i na tva mom4e su6to

Lumidee
06-26-2006, 16:12
ei xora ne razbraxme li, che internet lubovta mn trudno prociftqva!Q se stqgaite i govorete s xorata face to face! Ako neshtata, koito pishesh sa vqrni.. xvani go za ushite i mu obqsni nai - seriozno, chen e sii govorila nishto!