PDA

View Full Version : Още малко картинки от мен...



TikvenaElhichka
06-26-2006, 16:16
Kлик...я...Циндил-Пиндил пак е рисувала... (http://images08.snimka.bg/000846355.jpg)
Съвсем нова картинка (http://images08.snimka.bg/000846373.jpg)
Доста се чудех дали да я пост-на... (http://images08.snimka.bg/000846402.jpg)

Е, очаквам мненията ви относно горните 3 рисунки :)

06-26-2006, 16:32
първо - ника ти е супер сран...
2-ро - мога да рисувам 10х пъти по-добре от тебе, но не се занимавам да сканирам поствам из форуми и да се кефя на това.
3-то - КАКВО ИЗОБЩО ИСКАШ???

TikvenaElhichka
06-26-2006, 16:40
първо - ника ти е супер сран...
2-ро - мога да рисувам 10х пъти по-добре от тебе, но не се занимавам да сканирам поствам из форуми и да се кефя на това.
3-то - КАКВО ИЗОБЩО ИСКАШ???
Първото за ник-а ми не е тук мястото да го обсъждаме, 2ро никой не те е питал с какво се занимаваш и как рисуваш, 3то - мисля, че е ясно - да видя какво е мнението на другите за това, което съм нарисувала...Надявам се да съм била достатъчно ясна. Лек ден и мачока дано да мине да изтрие моето и твоето мнение :smt012

П.П. като става дума за заяждане - и аз мога: не се пише тебе(такава форма в българският език няма, има "теб"); 10x se разбира в контекста като 10 пъти и е абсолютно тъпо да пишеш пъти след това; трето - след сканирам има запетая...А и писането с главни букви се възприема за крещене, викане - не е особено възпитано, нали...

06-26-2006, 16:47
toq pat sa strahotni =D> mn me radvat osobenno tretata.prodaljavai v sa6tiq duh

rozovo_dupe
06-26-2006, 16:49
tova sam az otgore prosto zabravih da se regna sorry

rusalkata_
06-26-2006, 17:24
ами този път ще кажа какво ми харесва и какво не,защото предния път не го направих.
1.око като око.в смисъл хубаво си го направила,но е твърде лесничко.
2.обожавам да рисувам и гледам другите как рисуват хора,лица и някакви такива красиви създания.твоята си я докарала доста добре в тяло,но някакси лицето й ми се струва заострено.може да промениш малко формата на лицето.иначе както казах тази рисунка много ми харесва! :D
3.хубаво си я докарала,ама едната й ръка е по-нависоко от другата. :roll:

а ти не е зле да спреш да се заяждаш с момичето,защото наистина има талант и може да рисува хубаво. :roll:

Luda_krava
06-26-2006, 17:39
Няма да спра да се заяждам с "момичето", защото , въпреки че има талант, трябва да се научи да търпи чуждо мнение, критика и пр. Това при нея липсва.!.!.!

=D> много на място казано... аз имах смелостта да направя същото в една друга тема и едва ли не всички ми се разсърдиха за това.... Прав си за критиката.... но пък не бъди много остър...

А относно темата, макар че рисуването не ми е в компетенцията с моето простовата око ще заявя че втората картина е красива.... окото не ми допада, а на третата съотношението на частите на тялото ми е странно... но втората е върха!

Swann
06-26-2006, 18:51
...........

Dr. Kazimbutt
06-26-2006, 21:01
не се пише тебе(такава форма в българският език няма, има "теб")
Такава форма има. :wink:

Рисунките са си хубави. Втората е нарисувана добре. Продължавай в същия дух!

TikvenaElhichka
06-27-2006, 13:20
не се пише тебе(такава форма в българският език няма, има "теб")
Такава форма има. :wink:
Извинявам се, моя е грешката.

KaMiKaDzE
06-27-2006, 17:21
Ника ти си е много як,споко.И рисунките не са лоши,но ми се струва,чи жените са доста дебели в ханша...

ckeuT4eTo_f
06-28-2006, 22:22
li4no na men mi haresvat nmogo :)

priti_kiti
07-01-2006, 10:56
от трите най-много ми хареса втората :) на третата нещо и куца.. а и окото е хубаво :) абе харесват ми..

Eleonora
07-01-2006, 12:16
много са красиви и трите :D
а тва око е направо запленяващо :smt007

Slipped Away
07-01-2006, 13:56
Картините са ти много яки!
Не им обръщай внимание на тези,кои не знаят нищо друго освен да се заяждат!

guAMaHT
07-01-2006, 23:07
Готини са :)

HandOfBlood
07-02-2006, 01:08
от трите най-много ми хареса втората :) на третата нещо и куца.. а и окото е хубаво :) абе харесват ми.. ((;

WILD__BOY
07-02-2006, 08:41
Нямаш техника нещо - поработи върху щриха щом си решила д аработиш с молив. Купи си кадрастрон и хубави гуми (две или три - с различна твърдост) за да махнеш тва дето си размазала с ръка. ;)

teenkopele
07-02-2006, 13:10
Циндил-Пиндил май има някакъв талант.
Браво! :wink:

just_a_kid
07-03-2006, 21:55
Харесаха ми, особено втората. Разгледах и предишните, които беше постнала, те също бяха добри, поне според мен. От тези, наистина има нещо малко странно в 3тата, но като гледам, определено имаш талант и ако тръгнеш на уроци и с повече практика ще се получават още по-хубави. :wink:

Josefinne
07-05-2006, 11:03
И на мен много ми харесват. Само на третата ми се стори, че единият крак е по-тъничък от другия. Но много ми хареса втората , определено. Въпреки че са тъмни и не мога да видя детайлите. Можеш ли малко да ги осветлиш :). Браво бе, много талантливи младежи тука =D>

niki7o
07-05-2006, 11:05
ne sa lo6i ot trite nai-mnogo mi haresa vtorata

little_pink
07-07-2006, 12:41
ПО грозно нещо не съм виждала

Josefinne
07-08-2006, 15:02
ПО грозно нещо не съм виждала

Ти да не си ДаВинчи? Обоснови се!

07-09-2006, 12:35
Картините са ти много яки!
Не им обръщай внимание на тези,кои не знаят нищо друго освен да се заяждат!
=D>

Briseis
07-10-2006, 22:23
Само аз ли се влюбих в окото? Според мен то е най-добро от трите ти работи.И другите са хубави, но окото, то е вълшебно.Да кажа, че съм художник - не съм, но определено нямам просто око.
Втората картина носи мистика в себе си, определено е добра.
Третата - тя е като незавършена /поне за мен/ и в това се крие очарованието й.Също така тя е някак си, по опростена.Това също спомага за доброто впечатление.
Но окото...Никога не съм виждала така хубаво нарисувано око.Само като погледна веждата.Толкова детайлно е нарисувана.Личи си всяко едно косъмче, посоката му.Невероятно е.И зеницата, колко е реална, как се вижда светлина в нея, браздите.Миглитите първи ми направиха впечатление.Съвършени са...
Стига толкова те хваля...Пооправи малко втората.
=)

LoVe_RuSlAn
07-11-2006, 13:08
Еее много хубаво рисуваш бре мн ме кефят ше даваш по някои урок а? :D :D :D

TikvenaElhichka
07-16-2006, 17:06
Еее много хубаво рисуваш бре мн ме кефят ше даваш по някои урок а? :D :D :D

E, не съм толкова добра, че да давам уроци ;) , ама споделям опита си със всеки, който иска :P

07-16-2006, 20:52
На мен пък окото адски много ми хареса!!! Толкова детайлно и хубаво направено....И другите 2 много ми харесват. Относно третата-още малко трябва да поработиш върху ръцете...и главата ми се струва странна....Като цяло-Браво!

^FaiNt^F
07-16-2006, 20:55
На мен пък окото адски много ми хареса!!! Толкова детайлно и хубаво направено....И другите 2 много ми харесват. Относно третата-още малко трябва да поработиш върху ръцете...и главата ми се струва странна....Като цяло-Браво!

тва съм аз де... ](*,)

Sarabi
07-16-2006, 22:05
[b]На мен най-ми харесаха първата и втората.Втората определено е по мой вкус...някакво изящесво има в тази жена...Страшно красиви са.

CrazyWitch
07-27-2006, 16:06
И трите са хубави. Третата не я подценявайте, но в това око има някакво изящество. Ауу гледа ме :lol:

CrazyWitch
07-27-2006, 16:41
ПО грозно нещо не съм виждала OMG Ае Пинокио :---) я се скрии някъде!!!! :---)

eliiiii
07-28-2006, 18:35
картините са страхотни =D> не се засягай от мнението на някой хора

selen_mischief
08-02-2006, 22:29
На мен доста ми харесват, определено имаш талант, само трябва още малко да се постараеш, незнам, според мен зарейи моливите и пробвай с туш, масло...абе нещо по-сложно. Поздрав! Вторите три рисунки са по-стойностни :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-04-2006, 09:31
Циндил-Пиндил ne znaeh 4e risuvash :) mnooogo mi haresaha okoto i vtorata sa SuPeR :) produljavai v sushtiq duh... :P

Bass_Booster
08-05-2006, 00:19
Определено ми харесаха първите две рисунки , но втората най-много :D
Продължавай да рисуваш ... ще рисуваш , ще рисуваш и така малко по малко ще се усъваршенстваш :wink: Приемай позитивните критики , които ти сочат как да направиш по-красиви рисунките си - а за заяждането ... да не ти пука , ти не рисуваш за тея дето се заяждат , ти рисуваш за себе си и в крайна сметка се оказва че има хора които им харесват твоите рисунки - малко или много , те са стимул да продължиш напред :D

TikvenaElhichka
08-05-2006, 19:01
Bass_boster, много си прав относно критиките, заяждането и рисуването ;) Ако се засягах от всяко едно заяждане - трябваше да съм се гръмнала преди 3-4 години. Винаги чета критики много внимателно..Много ме е яд, че не мога да ви пусна 3-4 нови графики, защото трябва да ги сканирам, а това е скъпо :(

angel4eto100
08-29-2009, 09:50
много са хубави :)

Kumori
08-29-2009, 13:12
:shock: =D>
колкото повече ги гледам, толкова повече ме завладяват. наистина са уникални.
Окото е добре направено, много ми харесва, детайлите, всичко, въпреки че самата му форма... някак прекалено кръгла, но може да има и такива очи, знам ли :D пак е страхотно ^^
Втората- не е широка в ханша,лицето и е супер и като цяло е много добра. въпреки че много ми прилича на една разпространена картинка из интернет... но и да си я прерисувала, няма значение, получило се е =)
Третата- краката и били с различна дебелина, едната и ръка била по-рвисоко- абе вие чувате ли се/ човешкото тяло не е симетрично, като начало, а и не виждате ли позата и? едното и рамо е по-високо от другото!
На мен лично ми харесва и косата, не знам защо, но ми грабна окото. и не е дебела! :P

Т.е. браво и очаквам с нетърпение да видя нещо ново ;)

(тези картинки, дето си ги пуснала, снимки от телефон ли са? не ми казвай, че са сканирани, защото ако е така-много са те прецакали :?