PDA

View Full Version : Vehce mi pisna ot nego



FiRe_LaDy
06-26-2006, 15:38
Off da vi se oplacha i ako mojete da mi dadete syvet.Eto i kakvo stava.Ima edno momche.Toi e na 19.Veche zavyrshil i raboti.Ot dosta vreme go poznavam i kato se vidim toi se me zakacha,bazika se s men,ama az sichko na shega priemam,zashtoto i s brat mu syshto e taka.Da ama ot skoro toi chati i ne me ostavq namira.Postoqnno mi prashta {P}.Obesnqva mi kolko mnogo me haresval,kak ne mojel bez men,kolko mnogo me iskal i t.n.Obache az kym nego nqmam nikvi chuvstva i se mu obesnqvam che iskam da me ostavi namira,ama toi ot duma ne razbira. ](*,) ](*,) Kajete kakvo da pravq ??

nasty_f
06-26-2006, 15:51
Kaji mu
"Ei,4oveko,ti ot duma ne razbira6 li.Ne razbra li 4e ne iskam da hodq s teb,4e ne te haresvam,4e si mi protiven!!!"
Navikai mu go,ne go pi6i po 4ata i rano ili kusno 6te razbere,spoko.
I s men ima6e takuv slu4ai,edno mom4e lqtoto minaloto ne me ostavq na moira.Tarsi me da izlizame,dviji se v moqta kompaniq(nqmam ni6to protiv nego,pi4 e,ama ne go haresvam)i kato hodime na kafe mi pla6ta smetkata,pi6e mi liubovni sms-i,ama na kraq kato vidq 4e nqma otvra6tane na sms-ite i 4 e libovta ne e spodelena me ostai na mira :mrgreen:

koalka
06-26-2006, 16:14
Ами просто му кажи,че не го харесваш и,че не ти е приятно да те притеснява.Кажи му,,че ти е само приятел.

LP_girl_14
06-26-2006, 16:15
Ми...Обясни му по възможно най-директния начин че нямаш чувства към него и че не може да с еполучи нещо между вас.Алки не -дръж се малко по-грубо!Просто има такива дето като си наумят че едно момиче трябва да е тяхно и точка!Той те желае и т.н.,ама ти него не!Трябва малко и с теб да се съобразява.В крайна сметка и ти имаш думата :!:

06-26-2006, 16:27
kaji mu 4e si lesbiika :-D :-D :-D :-D :-D

FiRe_LaDy
06-26-2006, 16:29
Tova s lesbiikata ne stava :p Toi znae che si imam gadje. :lol:

06-26-2006, 16:34
xmm... :-k mi...kaji na gajeto ti 4e toi ne te ostavq na mira togava

NeSTa_86
06-26-2006, 16:58
Off da vi se oplacha i ako mojete da mi dadete syvet.Eto i kakvo stava.Ima edno momche.Toi e na 19.Veche zavyrshil i raboti.Ot dosta vreme go poznavam i kato se vidim toi se me zakacha,bazika se s men,ama az sichko na shega priemam,zashtoto i s brat mu syshto e taka.Da ama ot skoro toi chati i ne me ostavq namira.Postoqnno mi prashta {P}.Obesnqva mi kolko mnogo me haresval,kak ne mojel bez men,kolko mnogo me iskal i t.n.Obache az kym nego nqmam nikvi chuvstva i se mu obesnqvam che iskam da me ostavi namira,ama toi ot duma ne razbira. ](*,) ](*,) Kajete kakvo da pravq ??ЕМи незнам от кога чатиш, но като цъкнеш с десен бутон върху ника има една опция IGNORE.... izpolzvaj q ...polezna e

beb4o_bu
06-26-2006, 18:28
ЕМи незнам от кога чатиш, но като цъкнеш с десен бутон върху ника има една опция IGNORE.... izpolzvaj q ...polezna e
Хахаха... :wink:

IsTiNsKa_LuBoV
06-26-2006, 18:34
Abe neznam...spored men tva mom4e naistina moje da te haresva 6tom ne te ostavq namira...ama 6tom nqma6 nikakvi 4uvstva kum nego tva ve4e e problem...
Kaji mu go v o4ite za6toto posle 6te go zaboli pove4e...

Сънчо
06-26-2006, 18:53
IGNORE! :smt019

sexY_mackA90
06-26-2006, 19:08
Mi purfo mu gofori gluposti ot sorta na "off we dubre shtom tolkova me xaresvash zashto ne me ostavqsh na mira egati;(...prestani molq te...ne iskam da se karame no prosto prestani!!!" ako tfa ne proraboti prost omu kaji "e xuu ti go poiska!" i go ignore i kato se fijdate prosto se prafi 4e toi ne sushtestfufa...!!!

dB_Drag
06-26-2006, 19:32
Кажи му че не си миеш зъбите :mrgreen: И не се бръснеш долу :-#

piFka_LP
06-26-2006, 19:36
IGNORE! :smt019
игноре в чата а като го види по улицата кво ще направи???

ами моя съвет е да му кажеш че нямаш чувства към него че си имаш гадже което много обичаш..не искаш да го нараняваш но неможе да има нищо между вас..просто му кажи какво чувстваш към него