PDA

View Full Version : Краката....



06-26-2006, 17:28
Здравйте...моят проблем е следният:като начало всеки ден танцувам поне по 1 час,ходя на фитнес 2 пъти в седмицата,не ям хляб и се ограничавам в сладкото,но явно самата структура ми е такава,че просто ми е по-широк ханша.Общо взето се стегнах,но искам да отслабна малко в краката,а не става ](*,) Може би е важно да кажа,че тренировката във фитнеса не ми е изготвена от инструктор.Дайте някаква идея как да поотслабна 4-5 см в краката и най-вече вътрешната част на бедрата.Благодаря ви предварително :wink:

аз бе
06-26-2006, 19:20
ами виж.. от колко време спортуваш ? ако спортуваш от дълго време и няма ефект може би самата структура ти е таква :-к или незнам но.. ако спортуваш от скоро продължавай в същия дух и ще има резултат O:)

Данитооооо
07-19-2006, 13:59
Една мояприятелка е на същото дередже :) и тяспоргува много отдавна, коремът й е мнплосък даже има леко изразени плочки но седалището и краката са по-обемни и стегнати. Каквото и да прави те не намалят, причината за това може да е това че се е превърнало в мускул, който постоянно се натоварва и затова седи все така. Ама незнам аз така си мисля

In{}Love
07-19-2006, 21:01
Кoгато отидеш във фитнеса не е нужно да имаш програма , изготвена от инструктор . Просто попитай някой , на който му личи , че разбира какво е добре да правиш за крака - а той ще ти покаже ;)