PDA

View Full Version : Za vsi4ki y4e6ti ryski ...



*an4eto*
06-26-2006, 18:15
ne znam dali ima takava tema ... no se sumnqvam zatova 6te napravq ....

zna4i ima sait za tezi koito y4at po tipi4no ryskite y4ebnici i ima daje otg i re6eniq na vsi4ki zadaniq v y4ebnicitq po absolutno vsi4ki predmeti .... po ryski ima mn polezni yprajnenie koito biha pomognali na nqkoi ... ima o6te vsqkakvi izlojeniq ... su4ineniq i t.n. nadqvam se da e ot pomo6t na nqkoi .....

ta vuporosniqt sait e : www.otbet.ru

06-26-2006, 18:54
А бе, Анче, защо не пишеш на бг бе, девойко!!! От всичките ти писаници разбрах само адреса на сайта. Иначе - старанието ти е похвално. Хорошо!

*an4eto*
06-26-2006, 19:52
А бе, Анче, защо не пишеш на бг бе, девойко!!! От всичките ти писаници разбрах само адреса на сайта. Иначе - старанието ти е похвално. Хорошо!

Хахахахаххахаха .... е какво не разбираш на кирилицата?

06-28-2006, 11:37
ruskiq e ne6to ujasno ako v rusiq e tolkova sku4no kolkoto v 4asovete po ruski pazi boje!!!

*an4eto*
06-28-2006, 11:58
ruskiq e ne6to ujasno ako v rusiq e tolkova sku4no kolkoto v 4asovete po ruski pazi boje!!!

Хахахахаххахаах ... лелееее
Кой е казал че даден език има нещо общо с часовете,в които се преподава?! :lol: А руския е супер ... и е срамнително лесен ... и тоя твоя пост май беше леко безмислен

We3d_F
06-28-2006, 12:30
ruskiq e ne6to ujasno ako v rusiq e tolkova sku4no kolkoto v 4asovete po ruski pazi boje!!!

Хахахахаххахаах ... лелееее
Кой е казал че даден език има нещо общо с часовете,в които се преподава?! :lol: А руския е супер ... и е срамнително лесен ... и тоя твоя пост май беше леко безмислен
хммм.... на мен не ми е много лесен...поне падежите де

*an4eto*
06-28-2006, 17:43
ruskiq e ne6to ujasno ako v rusiq e tolkova sku4no kolkoto v 4asovete po ruski pazi boje!!!

Хахахахаххахаах ... лелееее
Кой е казал че даден език има нещо общо с часовете,в които се преподава?! :lol: А руския е супер ... и е срамнително лесен ... и тоя твоя пост май беше леко безмислен
хммм.... на мен не ми е много лесен...поне падежите де

e sega az ne kazvam 4e e syper lesen,a sravnitelno lesen ... smisul blizuk e kum BG samo padejite malko oburkvat ... ama ne e trudno .. ako go sravni6 napriemr s kitaiski ili ne6to takova ... ako 6te6 i s nemski ... m po-lesen e ;)

Sarabi
06-29-2006, 15:07
Хъх,три години учих руски,но нямам никаква представа от каквото и да било.Честно казано не искам да виждам вече думаа на руски.
Все пак е добре,че има хора на които им е приятен и лесен,защото инче доста бързо щеше да изчезне от лицето на земя България

HandOfBlood
06-29-2006, 15:41
Хъх,три години учих руски,но нямам никаква представа от каквото и да било.Честно казано не искам да виждам вече думаа на руски.
Все пак е добре,че има хора на които им е приятен и лесен,защото инче доста бързо щеше да изчезне от лицето на земя България взе ми думите... :-D и аз го учих 3 години и сега просто не мога да го трая тоя език

*an4eto*
06-30-2006, 10:33
emi ne ste se postarali ... az ot 1 do 6 klas y4ih ryski .... v y4ili6te ... no ne be6e zadulbo4eno hi4 ... smo si peehme nqkakvi ryski pesni4ki i stih4eta ... sled tova ot 7 klas i dosega sum v y4ili6te kum ry4koto poslostvo ... kudeto vsi4ki predmetei se vodqt na ryski i ve4e go znam da go govorq .... no purvoto mi y4ili6te kudeto si peehme vuprosnite pesni4ki mi pomogna mn,za6toto me nay4i pone da razbiram vsi4ko,koeto se govori ... e est ne i da govorq ....no nqma6e da se spravq v novoto y4ili6te ... ako nqmah tazi min podgoptovka ...

Slipped Away
06-30-2006, 11:16
Не мразя,руския,но мразя госпожата по руски!Аз съм и най-омразната ученичка,защото спя в час,слушам си музика я на MP3-то,я на телефона,пиша си бележки...и такива неща!Руския е много много много скучен!

*an4eto*
06-30-2006, 12:30
Не мразя,руския,но мразя госпожата по руски!Аз съм и най-омразната ученичка,защото спя в час,слушам си музика я на MP3-то,я на телефона,пиша си бележки...и такива неща!Руския е много много много скучен!

mn bezmislen post ama aide ... daje po-to4no mn GuZaRsKi :D :D :D :D

Ice_Queen
06-30-2006, 12:47
а аз да не коментирам като уча в Руската гимназия.. ](*,) ,този език не го понасям............ама мерси за линка !!

*an4eto*
06-30-2006, 13:39
а аз да не коментирам като уча в Руската гимназия.. ](*,) ,този език не го понасям............ама мерси за линка !!
Py6kin(133-to)?

Ice_Queen
06-30-2006, 14:59
а аз да не коментирам като уча в Руската гимназия.. ](*,) ,този език не го понасям............ама мерси за линка !!
Py6kin(133-to)?
мдам същото! почему ? :)

*an4eto*
06-30-2006, 17:29
а аз да не коментирам като уча в Руската гимназия.. ](*,) ,този език не го понасям............ама мерси за линка !!
Py6kin(133-to)?
мдам същото! почему ? :)
mi 6toto nqma dr ryska gimnaziq ... mai samo edna o6te ... ama ne znam kak se kazva ... a ina4e az y4ih v py6kin ... to 1 do 6 klas ... sega y4a v y4ili6te kum ryskoto posolstvo ...

Ice_Queen
06-30-2006, 21:20
а аз да не коментирам като уча в Руската гимназия.. ](*,) ,този език не го понасям............ама мерси за линка !!
Py6kin(133-to)?
мдам същото! почему ? :)
mi 6toto nqma dr ryska gimnaziq ... mai samo edna o6te ... ama ne znam kak se kazva ... a ina4e az y4ih v py6kin ... to 1 do 6 klas ... sega y4a v y4ili6te kum ryskoto posolstvo ...
е нашата гимазия си е яка принципно ;) ,да т ие преподалавала Колева?Тодорова? :-k :-D

Slipped Away
07-01-2006, 11:50
Защо да ми е тъп или гъзарски поста-това си е чистата истина!

Ice_Queen
07-02-2006, 11:15
hah и аз не мисля че поста ти е безмислен,но всеки си има право на мнение все пак! руския е скуче нза някой( и на мен не ми е особенно интересен) ,за др е готин..различни хора различни идеали!