PDA

View Full Version : Коя е най-голямата щуротия....



crazy_mouse
06-26-2006, 19:49
....която сте правили в час или пък в междучасието или просто в училище?Или пък най-голямата лудория която друг е направил?

maily
06-26-2006, 21:04
Emi edin moi fr be6e zaxvarlil stol po edni daskal i polsego izklu4iha!!! :D :D :D :D

olive_oil
06-26-2006, 21:06
веднъж,миналото лято,се измокрихме до кости.Първа започнах аз разбирасе да джапам в локвите.После придумах и другите и след 1 час уморителни лудории ние седяхме на пейката зад блока с крака потопени в локвата срещу нас.малко по-късно се прибрахме.нямаше "пострадали",или аз така си мислех!Сега като се позамисля се досещам,че този страхотен следобед ми докара синузит! ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

06-26-2006, 21:25
na toq/taq pa ako i razbrahte kvo e pisala evala :lol: :lol:

HandOfBlood
06-26-2006, 21:32
скачахме през прозорците в час по география и така се чупихме по средата на часа ((; (мда, на 1 етаж бяхме тогава). аве мноо са ма не ми се изброяват сега

Devil*Rose
06-29-2006, 19:20
Правихме стачка пред учителската стая, което в крайна сметка ни донесе доста неприятности, но поне беше забавно. Иначе е имало и много други неща....но това е най-запомнящото се.

Brrrrrrrrrrrrr
06-29-2006, 20:09
Ми зимата понеже един от моя клас не беше учил и искаше даскалката да мисли че не е дошъл на училище. И ние го заключихме от външната страна на прозорецяа. И само нещо по време на часа се чу пищщене. Всички излязохме (подадохме се на прозореца) и само жгледам-оня паднал в снега. Че чак и даскалката разсмяхмее :lol: :D :lol: :D :lol: :D

sexY_mackA90
06-29-2006, 21:26
Mi vednuj edin priqtel imashe rd i mnoooooooy aku se bqxme napili edfam xoidxme a men trqbvashe da me izpitfat i sao taq po4va da me izpitva i na edno momi4e i beshe stanalo losho i sao kak se izdraifa...!!!a puk vednuj 10 4oveka se bqxme ka4ili na prozoreca (4 etaj) i u4itelkata ne se beshe usetila i nie tam si stoime palime si cigarata po i sao po edno vreme se useshtame 4e trugfame da padame i se xfanaxme za drujkata i sao vlizame si4ki i u4itelkata nekfa sestrasnata :-D :-D :-D :lol: :lol: :lol: :D :D :D

strawberry
06-30-2006, 11:45
Миналата година зимата в една съседна стая аз,още 2 момичета и 4 момчета се целихме със снежни топки и някои излизаха на покрива за сняг,но после за малко да ни накажат.Добре че класната ни беше в болнични целия първи срок и имаше заместник и не разбра :P

pa4o_89
06-30-2006, 12:00
s edin fr vzehme dva pojarogasiteli i po4nahme da praskame celiq klas. V posledstvie klasnata ni staq be6e samo v pqna. A sas sa6tiq fr pak bqhme zaka4ili navsqkade po steni plakati na nekvi 4isto goli kurvi, a tazi godina 3 4oveka 6tqha da ni ostavqt na popravitel zaradi edna prezentaciq na kameliq(vsi4ki snimki bqha ot fotosesiqta i za playboy). Sa6to sme si i pili rakiq v klas......abe vaob6te jivota mi v u4ili6te e lud, a izvan da ne govorim

Slipped Away
06-30-2006, 14:23
В началото на годината учителката ни по английски ни писа двойки и тройки на входното ниво и ние решихме да и скроим номер.Тъкмо бяхме излезли от стаята и едно момче ни каза,че вратата ако се затвори ще се заключи.Ние бутнахме вратата и все едно нищо не се е случило се отправихме към кабинета по математика,който беше на същия етаж!След време госпожата беше решила,че е реме да излиза и започна да дърпа бравата,ама вратата не се отвори.тя започна да вика,и няколко зубърчета извикаха майстора да и отвори вратата,много се смяхме!

LoveATB
06-30-2006, 16:45
Емм.. с братовчедка ми дето е от моя клас..
Ходихме на даскало с домашните чехли от тея големите и там се бихме с тях по коридорите , а в часовете се събувахме и ги слагахме на чина.
Абе доста глупости сме правили сега като се сетя..:)
Карах я да ходим с нощниците на даскало ама не се нави а пък и тъпите даскалки мноо щяха да викат и да го ядем голям после.. :-k

meri88
06-30-2006, 18:25
6turotii sam pravila stra6no mnogo,nqma da gi kazvam a koito iska septemvri da doide i 6e mu gi pokaja :P a moje i po-rano de :P

07-01-2006, 09:26
ami to ne moje da se nare4e ludoriq no v 4asa po ximiq zapalih cigara pred g-jata :) :smt025

SeXyTo_f
07-01-2006, 10:06
ми те са много...ама замалко за да оцеля по главата госпожата по музика с обувка.... (кец) :roll:

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-01-2006, 11:22
puu ucelih glavata na gospodina po FKS s nai tejkata topka :s

teenkopele
07-01-2006, 13:04
Ако почна да изброявам, няма да ми стигне цял ден, но все пак ще дам един, два примера:


Записахме, на магнетофон, госпожата по руски в 7клас, ако не се лъжа. Само я дразнехме, без да издаваме звуци, за да не се чуем. Аз бях седнал на катедрата, за да "...не ми пречат другите на учебния процес."...така й казах и бях едно от главните действащи лица.
Междучасието слушахме записа и по едно време даскалката влезна и взе записа. Един от класа и взе чантата и в последствие направи размяна за записа, който така и незнам къде се дяна.

Тази беше 7 клас, ако не се лъжа.
Взехме всички тебешири и вместо тях купихме и доста добре оформихме бели гуми. Тръгва даскалката да пише, пише си пише ли жената и по едно време гледа, нищо на дъската! Взима друг, пак пробва и пак нищо!
Колко сме се смяли на това не е истина.

Това е за сега. :wink:

niGGa
07-02-2006, 10:12
На дъската има некви пирони, дето стърчат.Набучихме кофата на един от тях и играхме баскетбол...Ебаси забивките стават...И точно един приятел мета топката и отваря госпожата =)

Некъв беше донесал някаква лула със трева.Застанали сме на последните чинове, и щом г-жата се обърне да пише по даската дърпаме =)) Беше нереален смях...

Запалихме дневника.

Писали сме с лютеница по стената на стаята(не го препоръчвам...После пребоядисвахме стаята =) )

В математика сме.Г-жата пише доказателство на задачата.Аз и още един със некво лъкче, дето има такия залепващи се стрелички(ако се сещате)...Стреляме по дъската и залепихме стреличката на 10см. от там където пише...Тя само погледна стреличката и продължи да пише... ХАХА....

ycMuBkaTa
07-02-2006, 11:07
Като бяхме по-малки май 5-6 клас и имахме един много откачен даскал по музика. Та, веднъж си бяхме купили ванилия от магазина и смъркахме цял час като някакви наркоманчета и той човека си беше помислил, че наистина смъркаме дрога и беше викнал чак директора :mrgreen: А ние само се хилехме като олигофрени целия клас от ванилията ;-)

sunny_smile_
07-02-2006, 17:49
bqh vtora smqna i posredata na 8 4as otidohme v drugiq krai na daskaloto i poneje be6e tymno i predpolagam 4e nikoi ne ni e vidql,go napravihme na edna peika

IKisseDAGirL
07-02-2006, 23:53
ух.. тъй като преди супер мн ми се караха за оценки, и уж за да ми се размине, нали съм си простичко, подправих си срочните оценки в бележника :shock: 8-[ естествено, класната видя и трябваше да кажа на наште :roll: майка ми щеше удар да получи като й го сервирах :mrgreen: :-# добре, че се отнесе учудващо демократично и не "зарадва" татко :-s
накрая ми се размина дори и без наказание де O:) O:)

miskata
07-03-2006, 16:26
ами те мойте са доста ама ето няколко

в междучасието преди час по английски аз и една приятелка сме дежурни и отиваме да мием гъбата и видяхме че има сапун на мивката и като го взехме натуркахме дъската и после като влезе даскалката и почна да пише по дъската почна да се хлъзга тебишира и от хлъзгането да се чупи и сички се спукахме от смях.

в час по музика субрахме сички чинове,качихме си краката отгоре и започнахме да ядем семки и да плюем по земята даскалката направо позеленя от ужас.беше голям купон.

първи час имаме готварство и ще готвим банички от бутер тесто и на някой му дойде на ум че с баничките ърви бира и събрахме пари та купихме и влиза даскалката и вика кви са тия бутилки и ние и викаме ами нищо тва е айрян и тя вика ми хубаво, кво ти хубаво после като разбра кво е всъщност щеше да ни отрепе пък на нас ни беше толкова хубаво и весело.

BUNNY F.
07-05-2006, 17:02
Emi edin moi fr be6e zaxvarlil stol po edni daskal i polsego izklu4iha!!! :D :D :D :D
Само да кажа, че 1 даскалка в пристъп на ярост беше хвърлила стол (пластмасов, де) по 1 моя съученичка а нищо не и направиха :x

cold_kiss
07-05-2006, 18:35
uf v moq div klas 6turotii kolkoto iska6...vednyj edin qvno mn si be6e "haresal"ocenkite v dnesvnika ta go vze i go izhvyrli v edin kazan na ulicata-razbira se vs uj be6e na maitap i posle misle6e da go izmykne ama doide onzi deto sybira bokluka i joreto(taka se kazva6e mom4eto)ostana s pryst v usta... :-k
am..dr 6turotiq....re6ihme 4e 6te snimame edna daskalka kak si qde vaflata v 4asa i to4no q snimahme kak si otvarq ustata i uj da q othape i sled tva taq snimka se razprostrani iz cqloto daskalo kato v deistvitelnost na mqstoto na vaflata be6e postaven edin penis(nqkakva komputyrna gavri4ka si bqha napravili na6te mom4eta) tova be6e mn brutalna izcepka 4e 4ak uspqha da napravqt taka 4e jenata da se razreve tam v 4asa...
sy6to pri nas ima6e golqmo mokrene v daskaloto ( setih se za tva 6toto zabelqzajh 4e i dr sa pisali za tva) nie vs se bqhme izmokrili i hodihme taka iz staite,ostavqiki mokri sledi sled sebe si, a kabineta v koito izvyr6ihme velikoto deto be6e pod vs kritika... :::
vednyj pyk poneje imahme gotvartstvo v biv6oto u4ili6te i nosihme olio za nqkakva recepta i re6ihme da slojim malko na gybata da napravim taka 4e dyskata da zablesti...e dam zablestq ama da ne vi kazvam kak se pi6e6e posle na neq :-$
uf divotii kolkoto 6te6 ....v takyv klas vse nqkakvi brutalni slu4ki stavat :)

648541
07-05-2006, 19:39
haha sega kato se seta i mi stana sme6no pravi li sme vsqkakvi prostotii ednata be6e 4e imahme zamesni4ka po matematika ama jenata si be6e leko ludi4ka i re6ihme da q buzneme leko..ta.. vzehme klu4a ot staqta i se zaklu4ihme celiq klas vutre i pazime ti6iina,pri koeto tq idva i durpa oba4e zaklu4eno durpa durpa i se otkaza.Sleze za klu4 do dolu a nie prez tva vreme otklu4ihme vse edno ni6to ne e stanalo a tq idva i vika "awe taq staq ne be6e li zaklu4ena predi malko",a nie"ne gospojo tuka si bqhme" a tq se hvana za glavata posle ni obvini 4e sme bili zeli tebe6irite po to4no kaza "izqli" haha..
a drugata prostotiq be6e 4e slojihme v opakovka ot kroasan ot mirizlivite ampuli ot kuku magazina i q metnahme v kofata i cqlata staq i koridor miiri6eha na razvaleni qica.Tova go napravihme samo i samo da nqmame 4as, no ne6to ne si se otvori para6uta...a nie vinovnicite do prozoreca vednaga :mrgreen:
be6e golqmo show

ni6to_ob6to
07-05-2006, 20:42
Веднъж първия срок казах на една нещастна бабичка по английски че е много тъпа .. та после си имах доста неприятности .. мислеше да ме оставя на поправка .. ама се отървах ;)

LoVe_RuSlAn
07-06-2006, 11:10
mqtali sme stolove prez prozortzite 4aaaak dolu :-D

niki7o
07-06-2006, 11:11
az zamervah gospojata po angliiski s tebe6iri i gubata za miene a tq se 4ude6e koi q zamerva

RedChil
07-06-2006, 11:14
Епа миналата година всички от класа подарихме на биоложката самобръсначка,та да си обръсне крачката.Също така в едни час по биология пуснахме димка в кабинета,а по история се развилняхме с една пърдяща възглавничка.

Slipped Away
07-06-2006, 11:58
Понеже госпожата ни по музика е с масури и ния я целим с топчета хартия,хрупанки и сякви такива...

04-28-2007, 21:04
Eto stara tema za u4ili6tni 6turoti :wink:

fak_you_maafaka
04-28-2007, 22:18
амм ние сме трошили прозорци, праили сме стаята на гъ3 мноо пъти, мерили сме учители със столове, сякви интересни спомени, някой от тях даже ги имаме запизани на сайта в signature-то ми

04-29-2007, 19:45
в моето даскало имаме традиция, всички които ще завършват, накрая на годината трябва да направят senior prank и никой нищо няма да им направи.... щото всички очакват нещо да стане последните няколко дни... директор, учители, ученици всички.
едната година пуснаха обява в интернет че училището се продава... интересното беше че е имало хора които са се обаждали...!!! голям смях.......
др година, понеже по коридорите има lockers... ама много и всеки си има собствен.... нз от къде са взели комбинациите за всички шкафчета... но бяха сложили вътре часовници и всички бяха сложени да звънят по едно и също време
и други таки неща....

Buhtaaa
04-29-2007, 20:44
ami ... celehme gospojata po matematika s jyltyk ot qice ...
izbqgvahme prez prozoreca po vreme na matematikata shtoto nie beshe typo e toi prozoreca super nisko ... da prisystvame ... na padaneto na plombata na gospojata po izobrazitelno i da se smeem .. no ne po nqkakyv obiknoven nachin ... smeehme se gyrcheki se na zemqta ...(dvamata trima) tq sybsem spokoino kaza " a plombata mi" i si q sloji pak v ustata :D:D:D

InitialD
04-30-2007, 00:43
в моето даскало имаме традиция, всички които ще завършват, накрая на годината трябва да направят senior prank и никой нищо няма да им направи.... щото всички очакват нещо да стане последните няколко дни... директор, учители, ученици всички.
едната година пуснаха обява в интернет че училището се продава... интересното беше че е имало хора които са се обаждали...!!! голям смях.......
др година, понеже по коридорите има lockers... ама много и всеки си има собствен.... нз от къде са взели комбинациите за всички шкафчета... но бяха сложили вътре часовници и всички бяха сложени да звънят по едно и също време
и други таки неща....

Ти май много си гледал Dirty Deeds ..а?! :smt011

04-30-2007, 08:23
Ами аз си падам малко щур..и на скоро заключих тоя по химия в килера с метлите и ме изгониха от даскало :lol:
А преди една година мен ме бяха заключили на покрива на даскалото, защото се качвахме да псуваме хората и после идва пожарната да ни сваля :lol: