PDA

View Full Version : KAKUV 4OVEK BIXTE IZBRALI..



HOLY
06-26-2006, 20:33
zdr iskam da vi spodelq 4e mn haresvam dve mom4eta :roll: i malko mi e kofti zashtoto daje i az samata nz kakvo iskam edinq e na moqta vuzrast 15 i se vijdame vseki den az izpitvam kam nego neshto no ve4e sam mn razo4arovana drugiq e po golqm s 2 godini i e mn mil s men kogato se vidim vinagi se zaka4a s men (i az za da ne ostana po nazad) no nz kam koi kakvo po to4no izpitvam molq mi pomognete mi vie koi bixte izbrali tozi koito e po lesen ili tozi za koito trqbva da se borite?? 6te s eradvam da me podkrepite KISS-KISS-KISS

niGGa
06-26-2006, 20:35
А някой може ли да ми каже с коя блуза да ходя утре на училище?
Как може НИЕ да ти кажеме ТИ с кой да бъдеш?

LP_girl_14
06-26-2006, 20:39
О не мисля че може да се прецени така дали бих избрала по-лесния или по-недостъпния.Ако бях на твое място щях да избера този който ми харесва повече,защото едва ли и към двамата чувствата са ти на едно ниво.Просто трябва да прецениш с кой наистина искаш да бъдеш и да си средоточиш вниманието само към него,защото нали знаеш че от два стола най-лесно се пада на земята

eXciTiNg-BabY
06-26-2006, 20:44
ами този които мисли6 4е пои4е харесва6 или се даржи по хубаво с тебе

ThIs_Is_FaTe
06-26-2006, 20:49
::: xexeee az kato velik mislitel :lol: mislq 4e tuk nikoi nemoje da ti pomogne sama trqbva da si preceni6 naistina koi pove4e haresva6 za6toto nevqrvam i kum dvamata da ima6 edni i su6ti 4uvstva vse ediniq trqbva da e po dobur ot drugiq
:-k ama ako se okaje 4e sa perfektni (za koeto ne vqrvam) i sa izrqdni e togava ve4e nz kfo da ti kaja
ako ne gi broi na on4e bon4e i koi se padne toi =D>

AmeLia
06-26-2006, 20:53
А някой може ли да ми каже с коя блуза да ходя утре на училище?
Как може НИЕ да ти кажеме ТИ с кой да бъдеш?


уфф, че си бе!!! без блуза, много ясно!! я глей ква жега е ... аз даже мисля да тръгна направо така
<<
:smt016 :smt016 :smt016 а ти, моме, щом тва не можеш да решиш, как ще си избереш рокля за бала след 3-4 години ?!? никой друг не може да прецени кой да избереш вместо теб, я се стягай!! [-(

sexY_mackA90
06-26-2006, 20:57
О не мисля че може да се прецени така дали бих избрала по-лесния или по-недостъпния.Ако бях на твое място щях да избера този който ми харесва повече,защото едва ли и към двамата чувствата са ти на едно ниво.Просто трябва да прецениш с кой наистина искаш да бъдеш и да си средоточиш вниманието само към него,защото нали знаеш че от два стола най-лесно се пада на земята



I az sum na sushtoto mnenie :-k

06-26-2006, 21:00
ami izberi tozi za koito trqbva borba -i garanciq ti davam kogato si s nego 6te ti e po dobre ako izbere6 lesniq 6te ti e tapo... :P

priti_kiti
06-26-2006, 21:02
ми прецени си с кой от двамата се чувстваш по-добре и с кой искаш да си нещо повече.. е,избери само един де .. от много чудене кой да не се фанеш и с двамата щото..абе просто недей :!:

06-26-2006, 21:55
spored men trqbva da si naqsno sus sebe si i chak togava shte znaesh koi e za teb...az bih izbrala borbata..opredeleno shte e po zabavno..daje i momenta se borq borq borq i nqma da se otkaja..taka 4e ne se otkazvai i ti..respect!