PDA

View Full Version : Pomosht



BaTTerY
06-26-2006, 20:57
Molia vi pomognete mi.Obicham edna mnogo dobra priqtelka i s neq naistina se razbirame chudesno,obache tq me ima samo za mnogo cennen priqtel.I kogato mislq za tova mi stava mn tujno.Problema e che kogato i namekvam tq mi otvrushta che prosto sym i mnogo cennen i ne iska.Imah tozi sluchai s 1 momiche,obache s dvete stanah priqtel,koeto ot edna strana e dobre,obache na men mi stava psihicheski mnogo tujno.

priti_kiti
06-26-2006, 21:07
е тва положение в което си ти сега според мен е най-гадно.... ами къф съвет да ти дам.. или се опитай да го преодолееш намирайки си гадже или... просто не бъдете толкова близки приятели :| втория вариант е по-гаден де,щото както разбирам за нея ти си много ценен и не иска да те губи като приятел,а ако тва стане и на нея ще и е кофти.. при сички положения не може да сте доволни и двамата ноо кфо да се праи. такъф е живота. Успех ти пожелавам

LP_girl_14
06-26-2006, 21:16
Може би е важно още от самото начало да покажеш някакъв интерес към момичето което чакаш,не да чакаш да й станеш най-добър приятел.Разбира се не бива да прибързваш-трябва да опознаеш момичето много добре,да си мил и т.н.,но в същото време да покажеш че имаш интерес към нея.Много е важно първото впечатление което ще направиш и начина по който тя ще се отнесе към теб.Защото аз съм така че като погледна на едно момче само като на приятел и после колкото и да е готин не мога да си представя да имам други отношения към него.Успех и дано нямаш повече такива случаи :wink:

maily
06-26-2006, 21:21
Ei pi4 mn gaden problem ima6!Kvo da ti kaja!MOje bi trqbva da po4aka6 malko,a ako ne moje6 da 4aka6 pove4e sedni i pogovori s neq!Moje bi namecite ti ne sa dostut4ni!6tom te smqta za mn cenen priqtel tq 100% ima nqkukvi 4ustva kam teb!Nqma kakvo da se 4udi6!Obadi i se izlezte i pogovorete...

BaTTerY
06-26-2006, 21:39
Blagodarq vi vse pak,no ne iskam da q izgubq,tvurde e cenna za men.Mislq che sledvashtiqt pyt trqbwa malko s samochuvstvie da deistvam.Blagodarq otnovo

XeDoX
06-26-2006, 21:41
Ей приятел,и аз съм имал подобен проблем.Препоръчвам ти да и покажеш че я харесваш,но да не си твърде настоичив.Но по-добре си останете приятели,все пак това е едно от най-хубавите неща на тоя свят