PDA

View Full Version : Mnoooo kofti trupka



ThIs_Is_FaTe
06-26-2006, 20:58
Napravo i az nz kak da po4na ama ok...taka...zna4i 4ata si s edno mom4e ot dosta vreme i qvno po4vam mnoo qko da se privurzvam(koeto me pla6i) i toi kum mene oba4e toi iska da se vidim a az o6te ne sum gotova i izmislqm vsevazmojni opravdaniq s koito da se izmukna.iskam da vi pitam vie kfo mislite da hoda li da se vidq s nego ili da si igraq kartite po moq si na4im ????
mnoo 6e sam vi blagodarna ako mi pomognete pone malko :cry: :cry: :cry: 6tot sum zatrodnena ae mnooo cunki predvaritelno

priti_kiti
06-26-2006, 20:59
оооффф.. на колко си ти и на колко е той?

sexY_mackA90
06-26-2006, 21:02
mi ako toi imA tfoi pics i ti negof nqma problem da se fidite...spoko we ne se straxufai;)

06-26-2006, 21:04
Според мен заинтересувай се от приятели първо колко е голям този и ако мислиш че не е опасно излезте но винаги си имаи едно на ум!!!

LP_girl_14
06-26-2006, 21:09
Ми поопознай го още мъничко и когато си сигурна че искаш да се срещнете му го кажи.Няма защо да измисляш оправдания!Бъди искрена-кажи му че все още е твърде рано и че ще му кажеш кога е момента.Не е хубаво да го лъжеш с тия оправдания,защото рано или късно ще се усети!Пък и не виждма защо да не се видите?Ако не стане-не стане,поне ще знаеш че си опитала и няма да се питаш "Какво би станало ако.."

holy
06-26-2006, 22:07
mi vij kfo mili4ka ako go poznava6 ve4e dostata4no i izpitfa6 ne6to kam nego nqma problem da se vidite no ne hodi sama kaji mu 4e shte si fr i toi da si dovede fr i moje da se 4uvsta6 pone malko oblek4ena 4e nqma da si sama vse pak predstavi si doide v moment koito i v dvamata mal4ite 6te stane super neudobno tka 4e me vzemi men az sam dosta ob6titelna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: