PDA

View Full Version : Kakvi...? (kam mom4etata)



chipy
06-26-2006, 21:31
I taka-mom4eta kajete kakvi smsi obi4ate da poluchavate ot liubimata.Kakvo sadarjanie bi vi podludilo :)) spodelete s nas momichetata!! \:D/

MidnightScream
06-26-2006, 21:33
da spodelqt s tebe! za kfo sichki govorite v mnojestveno chislo ! na men ne mi puka.. ako im napishesh skupi iskam te v legloto 100% shte go haresat nqma nachin :evil:..

06-26-2006, 21:45
ауу ебаси феминистката [-X .. ами някъв смс в който му казваш примерно.. колко много го обичаш и какво значи за теб без да използваш някви клишета, но тези неща по принцип не са за да се пишат на смси, а за да се казват в очите :)

`Death`Whore`
06-26-2006, 21:46
Какво ти дреме какви смс-и харесват мъжете? Никой няма да се влюби в теб от смс.

L!m0nA
06-26-2006, 21:51
Мило искам да ти духам!!!
:mrgreen: :mrgreen:

Mr_Boombastic
06-26-2006, 21:56
Мило искам да ти духам!!!
:mrgreen: :mrgreen:

И аз такива обичам!

Mr_Boombastic
06-26-2006, 21:59
Какво ти дреме какви смс-и харесват мъжете? Никой няма да се влюби в теб от смс.

На тебе ти се чудя, как на всяка тема пускаш по няколко поста. Ти постоянно пред компа ли стоиш? Ми кога правиш другите работи - секс, кафенца, даскало, домашни. Без тебе май никъде не минава, ех аман ама - на всяко гърне - миродия! :lol: :D

`Death`Whore`
06-26-2006, 22:03
Завърших даскало, по кафета не обичам да ходя. Стоя на компютъра по няколко часа вечер. Както казват "Не ми се бъркай в живота"! Пиша, защото форумът е олигофренски. Не съм мислила, че могат да бъдат зададени толкова глупави въпроси.

06-26-2006, 22:04
Използвам не особено полезната тема, за да задам някой друг въпрос! Абе четох някъде, че когато жената си играе с косата е жест, че мъжа я привлича. Това вярно ли е, вие така ли правите когато харесате някой, замислете се. Защото в последно време започнах да го забелязвам все по често при момичетата около мен и искам да знам сигурен знак ли е. Какви още подобни жестове се сещате?

`Death`Whore`
06-26-2006, 22:06
Ако си играе с косата си и те гледа, да. Ако си играе с косата си, виждайки, че я гледаш, също.

chipy
06-26-2006, 22:09
of ne sam pusnala temata za da pitam kak da svalq nqkoi..pusnah q zashtoto mi e interesno kakvo obicha da prochete..no da nqma znachenie!
temata ne e tapa prosto se iska malko fantaziq-kvo tolkova.

06-26-2006, 22:12
Ако си играе с косата си и те гледа, да. Ако си играе с косата си, виждайки, че я гледаш, също.

Еми ако пита "Какво правиш в свободното си време?" и такива подобни въпроси свързани с личния живот и как си го пилея. Това зелена светлина ли е?
И още за едно нещо се чудя! Когато едно момиче стои до мен с кръстосани крака и този който е отгоре започне все по - бързо да го мърда напред - назад, това означева ли нещо или просто е нервна.

`Death`Whore`
06-26-2006, 22:14
Не означава, че иска да те свали. А въпросите за личния живот невинаги са индикатор за чувства...просто може да иска да завърже разговор.

Mr_Boombastic
06-26-2006, 22:24
Не означава, че иска да те свали. А въпросите за личния живот невинаги са индикатор за чувства...просто може да иска да завърже разговор.

Добре, че има някой да ми отговаря! :D
Еми ся щи кажа една друга ситуация. Значи празен автобус, аз си пътувам за вкъщи най отзад! По едно време влиза едно привлекателно момиче, усмихвам и се, а тя НЕ. Но след няколко секунди идва до мен на около метър и нещо до мен. Това означава ли, че иска да я заговоря?

`Death`Whore`
06-26-2006, 22:27
Не мога да знам какво се мъдри в главата на всяка жена. Препоръчвам ти да не се опитваш да търсиш знаци в поведението и думите на момичетата, а ако харесаш някоя, просто да я заговориш и да я поканиш да се срещнете само двамата. Ако няма интерес - без лоши чувства.

korabokroshenec
06-26-2006, 22:32
da spodelqt s tebe! za kfo sichki govorite v mnojestveno chislo ! na men ne mi puka.. ako im napishesh skupi iskam te v legloto 100% shte go haresat nqma nachin :evil:..toq na seki 6e dopadne =P~

Matt
06-27-2006, 05:44
Ами смсчетата с обяснения в любов се поистъркаха :-) ,а и да му пращаш любовни смсчета в един момент вече омръзват:) ->> няма да е лошо да разнообразиш с нещо по-палаво :oops: :-)

honey91
06-27-2006, 16:18
Какво ти дреме какви смс-и харесват мъжете? Никой няма да се влюби в теб от смс.
Съгласна съм :wink:

Black_Witch
06-27-2006, 16:27
[quote=`Death`Whore`]Какво ти дреме какви смс-и харесват мъжете? Никой няма да се влюби в теб от смс.

Аз винаги съм съгласна с `Death`Whore`

06-27-2006, 16:32
Тъй сега какви смс и ли еми накакви мразя да ми досаждат ето ви пример за смс от снощи.Другото е без коментар.

Дословно. KOTE OBI4AM TA LEKA NO6T I DA ME SUNUVA6 :) UTRE DA DOIDE6 4E MI E DOMU4NQLO MNOGO CELUVKI

и това в 00.00 часът да се гръмнеш направо.ДА ходя при някаква си абе много интересно кво си въобразявате с тия смс и.

Fuckin`Lunatics
06-27-2006, 16:50
Miii malko ili mnogo v edin hubav moment liubovnite sms-i naistina pisvat... I kak nqma da e taka kato se mele edno i sa6to ? :) Po dobre ne6to po zaka4livo, taka e po interesno :-D
Ne 4e sum protiv tova, ama da ne e postoqnno..

Bisollini
06-27-2006, 17:05
Mnogo te obi4am i ti iskam pi6kata :D :-D :-D :-D

BAD_GIRL_
06-27-2006, 19:48
Какво ти дреме какви смс-и харесват мъжете? Никой няма да се влюби в теб от смс.
_________________
axxaxxaxxaxxax taka e :wink:

Nix
06-27-2006, 23:48
"Pribiri se po burzo za6toto sum sgotvila musaka" :lol: