PDA

View Full Version : Моят проблем



avril_lavigne
06-26-2006, 22:43
Накратко и моят проблем.Страшно много си падам по едно момче.Той е на 18,аз съм на 15.По държанието му личи,че и той изпитва симпатии към мен.Знае,че го харесвам,дори говорихме очи в очи.Но проблема е,че негов приятел ме харесва и това го спира да бъде с мен.Каза ми,че след време може и да стане нещо.Известно време си клипвахме(като в повечето случаи той пръв ми клипваше),писахме си SMS-и няколко пъти.В един от SMS-ите дори ме нарече "слънчице".Където и да се засечем на улицата,той ме поздравява,усмихва ми се и ме гледа право в очите с поглед,който направо ме разтапя.Но когато му пратих съобщение да излезем двамата,той не ми отговори,а после като го питах защо не ми е отговорил каза,че нямал ваучер.Не знам дали е заради това или не е искал да излезем.Но няколко дни преди това,когато говорихме и му признах чувствата си,той ме целуна.После нарочно ми даваше малки поводи за ревност.Дайте ми съвет какво да правя.Много съм объркана.

06-26-2006, 23:03
след като и двамата изпитвате чувства един към друг съвсем логично е да бъдете заедно. разбира се, всеки би помислил за приятелите си, но бъди оптимистка. поговорете и му обясни, че наистина държиш на него, че той за теб не е просто поредния флирт и искаш връзката ви да бъде наистина стойностна... при това положение той, надявам се, ще се замисли на кого наистина държи повече. успех и не отлагай този разговор, той е за твое добро. дано успееш :D

Bubanata
06-28-2006, 12:25
Ako ti ne haresvash negoviq priqtel koito te haresva nqma smisul toi da vi prechi zatva si pogoviris nego i mu obqsni che ti haresvash nego a ne priqtelq mu iche izpitvash chuvstva kum nego a ne kum priqtelq mu!!!!I se razberete i s enadqam da potrugnat neshtata mejdu vas!!!(A shtem ste se celunali tva e super.Sledvashtiq put kogato se vidite go celuni bez da kazvash drugo)

lost_girl
06-28-2006, 12:28
Ako ti ne haresvash negoviq priqtel koito te haresva nqma smisul toi da vi prechi zatva si pogoviris nego i mu obqsni che ti haresvash nego a ne priqtelq mu iche izpitvash chuvstva kum nego a ne kum priqtelq mu!!!!I se razberete i s enadqam da potrugnat neshtata mejdu vas!!!(A shtem ste se celunali tva e super.Sledvashtiq put kogato se vidite go celuni bez da kazvash drugo)

saglasna sam s tova koeto kaza

teenkopele
06-28-2006, 12:37
след като и двамата изпитвате чувства един към друг съвсем логично е да бъдете заедно...

Така е, освен ако момчето не държи на приятелите си твърде много. :wink:

White_Shadow
06-28-2006, 13:50
Ako toi naistina te haresva i iska da bade s teb 6te zareje vsi4ko,nqma da slu6a priqtelq si i 6te bade s teb.Toi kvo e vinoven 4e priqtelqt mu te haresva-ti kato ne haresva6 negoviq fr kvo,nima si zaslujava da ne ste zaedno zaradi nego li?Priqtelstvoto mu s onq ne e opravdanie za da ne bade s teb.

s3xy_d0ll
06-28-2006, 14:40
6tom ste se haresali trq ste zaedno.. a za priqtelq mu ako naistina mu e priqtel trq da jelae na- dobroto za nego t.e ne trqbva da vi pre4i da badete 6tastlivi zaedno
edna ideq: sauzete s mom4eto(koet haresva6) i namerete nqkoe gotino momi4e za priqtelq mu.. da ni mu e krivo kat vi gleda zaedno. za6toto iskreno ti pojelavm tva da stane
Nikoi ne trqbva da se ispre4va na patq na lubovta...

`Death`Whore`
06-28-2006, 14:41
Кажи му или да е с теб, или не! Ако наистина те харесва, като разбере, че ако не действа, ще те изгуби, ще действа.