PDA

View Full Version : Оплетох се много яко



Sarabi
06-26-2006, 22:45
Така,първо да кажа,че съм много несериозна и го знам.Знам и че сама съм си виновна.Всичко това го знам.Но сега ми трябва малко помощ за да оправя нещата.

Ема едно момче,което ме харесва.На мен ми е симпатичен,приятен.Още през ваканцийката,която беше една седмица,сме започнали да си пращаме някакви смс-чета "кукло","сладък",ей такива неща.Аз това го правех,защото го смятах за флиртче,безобидничко.Днес, оест,вчера,реших да изляза с него,просто за да се видим,а и все пак ми е симпатичен.И добре,излязохме.Обаче той нещо се изцапа и трябваше да ходим до тях да се проблече...дъра бъра-целунахме се.Аз честно казано не исках особено много,но му позволих...нямам идея защо.И като излязохме пак,ой ме прегърна-и аз няма къде да ходя,все пак преди 5 минути се бяхме целували,и аз го прегърнах.И така си ходихме...и той ме изпрати до спирката и там ме попита,дали сме гаджета.И аз му отговорих на шега,че сме-все пак не ми е идеала за момче,просто ми е приятен,но той явно не забеляза,че го казах с лека ирония.И когато дойде автобуса пак ме целуна.И явно реши,че наистина искам да съм му гадже(не,че нямаше причина де,нз защо го оставих да ме целуне 2 пъти).Но аз сега размислих и реших,че не искам сериозна"връзка" с него,той ми е само симпатичен,аз харесвам друго момче...как the hell да го разкарам?Той ме харесва яко много...и не искам да го нараня,но не мога да наранявам и себе си,като остана с него.
Моля ви,кажете ми как да го отрежа,без да е много брутално,като се има в предвид,че му казах,че сме гаджета...и по възможност да може да стане без личен контакт,защото умирам от срам,не искам да го погледна и да му кажа,че онова не е било нищо...Боже,кажете ми как да се оттърва от това,сега не мога да заспя....просто не искам да сме гаджета,не го харесвам толкова много,изобщо не го харесвам за гадже...не искам да се ограничавам...

Много ще съм ви благодарна ако ми покажетеи изход от ситуацията...и дали ще е дообре,ако просто не му се обаждам,ако не му отговярям на мейловете,смс-ите...ще има ли ефект...но и не искам да ме помисли за някаква гаднярака...оффффф Господи,ужасна съм,аз съм УЖАСНА :smt010 Не ми беше приятно с него,но си давах вид,че ми е,за да не го обидя...

avril_lavigne
06-26-2006, 23:06
Леле миличка,наистина си забъркала голяма каша.Но не мисля,че идеята ти-да не му се обаждаш,да не отговаряш на съобщенията му е добра.Защото той ще бъде много объркан от тази твоя постъпка.Ще се чуди защо изведнъж си променила отношението си към него-не му отговаряш,не му се обаждаш и определено ще те помисли за гаднярка.Най-добре поговори с него и му обясни каква е ситуацията.Кажи му,че е по-добре да сте си само френдчета(колкото и изтъркано да е това),защото не си готова за сериозна връзка.Ако не можеш да говориш очи в очи с него му изпрати SMS,така е по-добре отколкото изведнъж да промениш държанието си към него.

priti_kiti
06-26-2006, 23:16
ми ти си си виновна в крайна сметка.. по-добре му кажи колкото се може по рано,че всичко е било една грешка,колкото брутално и гадно да звучи. по-добре сега,отколкото след време когато може здравата да е хлътнал по теб. кажи му,че си предпочиташ да си останете приятели и че не си готова за сериозна връзка точно сега . (задължително ЛИЧНО!!нема срам!!) не се самосъжалявай и обвинявай - станалото станало. сега тряя да го поправиш

Sarabi
06-27-2006, 08:48
Оххх,знам,че аз съм си виновна :smt010 Това горазбрах...обаче не мога да му го кажа в очите,просто не мога!
Какви ли гадости ще си помисли за мен :(
Как успях да се насадя така яко! :smt012

brain_stew
06-27-2006, 08:59
Оххх,знам,че аз съм си виновна :smt010 Това горазбрах...обаче не мога да му го кажа в очите,просто не мога!
Какви ли гадости ще си помисли за мен :(
Как успях да се насадя така яко! :smt012

Кво пе си помисли за теб?Просто му кажи каквото мислиш!Че не си готова да сте гаджета че ти трябва време или нещо такова, и както вече те посъветваха, кажи че искаш да сте си френдчета!Нито е извратено, нито брутално!Не знам, много е сложно, досега съм ходила с момчета които харесвам, нямам опит но мои рпиятелки са правили такива неща, и са отрязвали момчетата възможно най-грубо!А те щото нали много си харесват момичето му прощават!Ако тоя човек наистина те харесва страшно много сигурно ще е доволен и от това да сте приятели!Трябва да се задоволяваме и с малкото което имаме!Ако не ценим 10 ст. за пари и 10 000 няма да ни стигнат тъй че действай!

BeBencEto
06-27-2006, 09:05
za men ima samo edin nachin da go razkarash bez da te pomisli za koi znae kva..i toi e imenno da si izlziate nqkolko dena..da mu pokajesh 4e iskash da si s nego i posle..neshto kato se zaqde se nacupi i si trugni s dumite "do tuka bqhme" tova e nai dobrata ideq ama e adski gadno zashtoto toi ima chuvstva kum teb...i po dobre budi otkrovena a ne pravi tova zashtoto posle shti tuji na suvestta..ti kakto si reshish de..ama v kraina semtka celuvali ste se ala bala mislish go za sladuk...moje bi kato go doopoznaesh shte se vliubish v nego..druj mom4eto ne go zarqzvai..kusmet!

JiMiTo
06-27-2006, 09:07
По-дяволите защо има толкова несериозни момичета? Защо нито едно момиче НЕ ЗНАЕ КАКВО ИСКА ? :smt017

Sarabi
06-27-2006, 09:08
Оф ма*** му,нямам идея,просто се случи...сега съм в прикрита агония,гърча се...Какво да направя?

Sarabi
06-27-2006, 10:04
Смятам,че мейла за мен ще е най-добреото решение...ако е нещо такова,дали ще разбере и ще остави нещата по старо му?



Виж,трябва първо да ти кажа,че съжалявам за това,което ще ти напиша,но не мога да залъгвам нито теб,нито себе си...
Вчера се опитах да се уверя,чеотново мога да имам нещо-по сериозно с някой,но снощи се замислих,и разбрах,че не е така.Смятам,че е по-добре да ти кажа сега,от колкото да оставя нещата да станат по-зле.
Не знам дали ще ме разбереш,но за сега не мога да имам гадже,просто имам лоши спомени и преживявания.
Съжалявам,че вчера ти дадох надежди,но наистина се опитвах да се убедя,че мога.Просто за сега искам да останем приятели,колкото и изтъркано да звучи...Просто се чувствам прекалено не както трябва сега...

BeBencEto
06-27-2006, 10:10
daa eto tova e dosta dobro reshenie!

Tesinka
06-27-2006, 10:52
Ami nai-pravilniqt izbor e da pogovorish s nego i da si izqsnite 4uvstvata i otno6eniqta si.Kaji mu,4e trupkata veche q nqma ( da bude po vuzpojno nai-delikate na4in,za da ne go naranish) i mu kaji istinata prosto.6tom nqma 4uvstva naistina tova ne trqbva da produljava!Vse pak ti si preceni kakvo iskash i kakvo 6te stane sled tova,4e posle da ne sajalqvash za reshenieto si!Az samo suvet ti davam,koito moje da ti e ot polza.Uspeh :)

06-27-2006, 11:44
mmm 4e gadna situaciqq...ami spored men v blizkite dni prosto mu se obadi i mu kaji 4e kakvoto i da se e slu4ilo ne iska6 da si s nego..4e ne go haresva6 dostata4no iiii prosto mu kaji istinata nqma kakvo da luje6 !

Sarabi
06-27-2006, 12:21
Ами направих го вече,пратих му мейла...олеле,как ли ще реагира...много ми е гадно..аз съм зла :smt011 Мразя да карам някой да страда...а с него страдам и аз :(

RaDiTy
06-27-2006, 12:59
don`t worry :) kaji posle kvo e stanalo 4e i az sam bila v takava situaciq :?

LoVe_RuSlAn
06-27-2006, 14:23
are sq няма да те изяде казваш му го и до там приключвате с нещата съмнява ме че после ще си останете фр но все пак пробвай успех!!!

White_Shadow
06-27-2006, 14:52
Ако в мейла си му казала че неискаш да се виждате повече-добре.Така той ще ти отговори (може би) на писмото и няма да те търси повече и няма да се налага да се виждате очи в очи.Кажи му че не си готова да си гадже с него и той би трябвало да те разбере.Дано успееш да го разкараш-стискам ти палци!Успех!

ПП:Извади си поука-говори това което мислиш.Или ако говориш нашега и останеш неразбрана-погрижи се човекът пред теб да схване майтапа :-D :mrgreen: . :-D

Sarabi
06-27-2006, 15:06
Ами той ми прати мейл и ми казах,че не го разбира това с приятелчетата,а смята,че го казах ясно :-k И пак поиска да си уговорим среща,но аз трябва да излизам с майка ми.А и няма да ми е удобно да го видя пак толкова скоро...

Но по принцип-след известно време бих искала отново да го видя...но за сега [-X

ATAKABG
06-28-2006, 03:03
За мене ти си ЕДНА ТЪПА ПАЧА,честно :wink:

koalka
06-28-2006, 06:46
Ами щом не го харесваш трябва да го скъсаш,защото не искаш да си насила с един човек предполагам. :-) Но следващият път мисли преди да направиш нещо такова,защото следващият път можеш и да нямаш късмет и си представи,че момчето те обича до болка и не може без теб,а ти просто не знаещ защо си го целунала и си му дала напразни надежди.Несериозността не е оправдание.Замисли се малко.

koalka
06-28-2006, 06:47
Ами щом не го харесваш трябва да го скъсаш,защото не искаш да си насила с един човек предполагам. :-) Но следващият път мисли преди да направиш нещо такова,защото следващият път можеш и да нямаш късмет и си представи,че момчето те обича до болка и не може без теб,а ти просто не знаещ защо си го целунала и си му дала напразни надежди.Несериозността не е оправдание.Замисли се малко.
Това ти го казвам като съвет,не като упрек!!!!

06-28-2006, 07:38
Оф ма*** му,нямам идея,просто се случи...сега съм в прикрита агония,гърча се...Какво да направя?
Ами , 'слънчице', тази глава ти е дадена не за красота, ами за да мислиш с нея. Не знам...не те разбирам. Аз лично никога не бих се изгаврила така с някое момче. Личи си, че ти е гадно затова спирам, но нека това да ти е като обеца на ухото ;-)

lost_girl
06-28-2006, 12:32
mn gadno si postupila kato si mu dala nadejda,a seega iska6 da sloji6 krai!obqsni mu 4e go haresva6 mn,no prosto ima drug,koito mn obi4a6!