PDA

View Full Version : Kak bihte postapili v tazi situaciq???



Angel_Girl
06-27-2006, 00:19
6te ti napravq striptiiz i sled tova 6te te ostavq 10 mins bez da ti dam na me pipne6..
6te si igraq pred o4ite ti s vibrator4e..krastavi4ki banan4eta i glezoriiki..6te buda mnoo perverzna..6te iska6 da me pipa6 da me iz4uka6..no ne..6te 4akam da svur6i6 purvo i sled tva..
iskam da use6tam 4e me jelae6 4e vseki moment 6te se izprazni6 ot vuzbuda..
sled tova kakto si stoi6 prav 6te zapo4na bavno i leko da oblizvam glavi4kata na zabeleniq ti hui..
a sled tfa bavno da ti pravq svirki no neprekusnato 6te uveli4avam tempoto..dokato ne stigne6 do vurhovno usovolstvie..
e bez svirkite de...
prosto si razvintih fantaziqta:-)
sled tfa 6te razhodq ezika si po cqloto ti tqlo..dokato stigna do ustata i 6te po4va bavno i nejno da q oblizvam i da te celuvam..
dokato te celuvam 6te pusna rucete si nadolu i 6te te hvana za zadnika...
sled tfa 6te te butna na legloto i bavno 6te si go namestq otpred..
sled kato me iz4uka6 ako e ka4estveno..6te ti dam da mi go sloji6 i otzad..
oh sorry prosto tuka nekfi fantazii mai ne trqq6e da ti pi6a takia ne6ta...sorry:-(a za svirkite znam kolko 6te se qdosa6 ama..sorry..

P.S. tova go e pisalo nqkakvo momi4e, koeto haresva gadjeto mi kak bihte postapili v tazi situaciq???

priti_kiti
06-27-2006, 00:29
пхахахахахаахах :lol: :lol: :lol: :lol:

извинявай. ами кфо да напраиш? да ревеш и да се тръшкаш ли? :lol: ми напраи го ти тва :lol: оф сори лигава се. а гаджето ти кфо мисли по въпроса? ако не му пука и на тебе да не ти пука :-D

Angel_Girl
06-27-2006, 00:31
Emi da kaza mi 4e ne mu puka i si iska samo mene ama az se qdosvam za6toto nemoga da si predstavq kak...oh lele taq e golqma kurva oba4e gadno e za6toto vse pak toi mi e gadje i se draznq mamka mu

koalka
06-27-2006, 06:20
В крайна сметка е важно,че той не се интересува от нея.Нормално е да ревнуваш.

IKisseDAGirL
06-27-2006, 08:07
оф боже.. оставаше и да обърне внимание на тая лигла, дето си няма кво да прай... пфуу на тая май нещо акъла й не е в ред :roll: кво си мисли - че момчето като прочете глупостите й и веднага ще кацне при нея ли?!
не обръщай внимание просто.. няма кво да се дразниш от такива на по-ниско интелектуално ниво от тебе :mrgreen:

LP_girl_14
06-27-2006, 10:16
Тая или се бъзика с гаджето ти или наистина е й хлопа дъската.Кво може да напрайш?-Нищо!Все пак тва си е твоето момче и той е избрал да бъде с теб,не с онази.Въобще да не ти пука.В крайна сметка вие сте заедно и ако ще 100 такива глупости да му изпише,едва ли ще му се промени отношението към теб,особено ако те обича истински.Пък и прецени по реакцията му като го е прочел тва...Едва ли е умирал от желание да е с нея!Не мисля че има за какво да се безпокоиш.Ти си с него,а тя може само да си мечтае :wink:

HandOfBlood
06-27-2006, 10:22
изчукай го яката и й прати писмо 'е те тфа ше му се стори като игра в детската'
ПФАХАХАХАХАХАХАХААХАХАХАХ АХХАХАХАХААХАХАХА ЛЕЕЕЕЕ ПОБЪРКАХ СЕ ОТ СМЯХ ДОКАТО ЧЕТА ХАЕХАХЕХАХАХЕХАХЕА :smt005

BeBencEto
06-27-2006, 10:56
taq macka mi se struva nqkva kompleksarka taka deto ne mojed a priloji nishto na deistvie osven da go napishe..ne trqbva da se qdosvash e da gadje ti e no sled kato ti go e napisal ili tam kopiral kvo zna4enie ima i oti te obi4a i siak da znaesh vsi4ko zashtoto durji na tebe da ne ti puka macka...plus tva edva li i da ne te obia6e 6te6e da ide pri neq...q vij glupostite mom4etata ne sa tupi..

Angel_Girl
06-27-2006, 14:18
Mersi za razbiraneto pravi ste taq e nqkakva hvanata ot Luvov most ama...mersi o6te vednaj :D

TBs
06-27-2006, 18:13
Не я подценявай. Тя използва секса да стигне до него. А ние, от мъжки пол, не мислим добре като ни се събере кръвта на някой места. Като мъж бих и дръпнал един шамар. Ако бях жена, щях да и дръпна скандал пред всички така че да я изложа.

Късмет.

L_i_z_I
06-27-2006, 18:16
Направи нещо което да му вземе акъла :wink: Не се тревожи а действай :wink: Стастни целувчици..сладки закачки...леки намеци ... :-k Това е :-k

Bisollini
06-27-2006, 20:13
Hodi q Prebii I Mu Pri4ini Dvaputi PO-HUbav Sex

ziky
06-27-2006, 20:14
Зашитавай си територията =P~

zoben_pitbul
06-27-2006, 20:31
Ами ако много те дразни отиваш при нея и я сдухваш,даже и удари 2-3 шамара за респект.Все пак ако на гаджето ти не му пука не си хаби нервите за това :wink:

Angel_Girl
06-27-2006, 21:20
Като мъж бих и дръпнал един шамар. Ако бях жена, щях да и дръпна скандал пред всички така че да я изложа.

Късмет. =D> =D> =D>

E az nqmam ni6to protiv da i s4upa kuhata kurvenska pa4a ama tq e pt Botevgrad i 6te mi e malko trudni4ko :(

ziky
06-27-2006, 21:27
Като мъж бих и дръпнал един шамар. Ако бях жена, щях да и дръпна скандал пред всички така че да я изложа.

Късмет. =D> =D> =D>

E az nqmam ni6to protiv da i s4upa kuhata kurvenska pa4a ama tq e pt Botevgrad i 6te mi e malko trudni4ko :(
ЕЕЕ че къв ти е кахъра...тва са бели кахъри...нали той няма достъп до там?Боже да знаеш на едно от бившите колко момчета така от др градове и месности какви работи са и писали лелее. :D:D:D виж ако го познавам или знам че може да се получи нещо тогава бих постъпил човешки тоест със сериозен разговор..ако няма ефект-по сериозни мерки!

Angel_Girl
06-27-2006, 21:29
Като мъж бих и дръпнал един шамар. Ако бях жена, щях да и дръпна скандал пред всички така че да я изложа.

Късмет. =D> =D> =D>

E az nqmam ni6to protiv da i s4upa kuhata kurvenska pa4a ama tq e pt Botevgrad i 6te mi e malko trudni4ko :(
ЕЕЕ че къв ти е кахъра...тва са бели кахъри...нали той няма достъп до там?Боже да знаеш на едно от бившите колко момчета така от др градове и месности какви работи са и писали лелее. :D:D:D виж ако го познавам или знам че може да се получи нещо тогава бих постъпил човешки тоест със сериозен разговор..ако няма ефект-по сериозни мерки!
Taka e prav si , no men tova me drazni, za6toto tq mi se vklu4va v ICQ i mi govori gluposti ime drazni po nai dolen na4in i tova adski mn me nervi

ziky
06-27-2006, 21:32
Като мъж бих и дръпнал един шамар. Ако бях жена, щях да и дръпна скандал пред всички така че да я изложа.

Късмет. =D> =D> =D>

E az nqmam ni6to protiv da i s4upa kuhata kurvenska pa4a ama tq e pt Botevgrad i 6te mi e malko trudni4ko :(
ЕЕЕ че къв ти е кахъра...тва са бели кахъри...нали той няма достъп до там?Боже да знаеш на едно от бившите колко момчета така от др градове и месности какви работи са и писали лелее. :D:D:D виж ако го познавам или знам че може да се получи нещо тогава бих постъпил човешки тоест със сериозен разговор..ако няма ефект-по сериозни мерки!
Taka e prav si , no men tova me drazni, za6toto tq mi se vklu4va v ICQ i mi govori gluposti ime drazni po nai dolen na4in i tova adski mn me nervi

Да има го и тоя момент...започваш да се ядосваш и да ти тава гадно че момичета пишат с твоя любим и незнаеш какво си пишат...просто си имаш усет че е с теб и си го искаш само за себе си....знаеш и му имаш доверие че няма да те предаде но вътрешно в себе си знаеш че можеби една малка част от неог може да се повлияе от друго момиче....

Angel_Girl
06-27-2006, 21:33
Като мъж бих и дръпнал един шамар. Ако бях жена, щях да и дръпна скандал пред всички така че да я изложа.

Късмет. =D> =D> =D>

E az nqmam ni6to protiv da i s4upa kuhata kurvenska pa4a ama tq e pt Botevgrad i 6te mi e malko trudni4ko :(
ЕЕЕ че къв ти е кахъра...тва са бели кахъри...нали той няма достъп до там?Боже да знаеш на едно от бившите колко момчета така от др градове и месности какви работи са и писали лелее. :D:D:D виж ако го познавам или знам че може да се получи нещо тогава бих постъпил човешки тоест със сериозен разговор..ако няма ефект-по сериозни мерки!
Taka e prav si , no men tova me drazni, za6toto tq mi se vklu4va v ICQ i mi govori gluposti ime drazni po nai dolen na4in i tova adski mn me nervi

Да има го и тоя момент...започваш да се ядосваш и да ти тава гадно че момичета пишат с твоя любим и незнаеш какво си пишат...просто си имаш усет че е с теб и си го искаш само за себе си....знаеш и му имаш доверие че няма да те предаде но вътрешно в себе си знаеш че можеби една малка част от неог може да се повлияе от друго момиче....
Taka e napalno taka se 4uvstavh nezavisimo ot tova 4e mu imam 100% doverie

niGGa
06-27-2006, 21:40
Ама като какви ?
На твое място, или на място на момчето =)
Щото ще е много различна реакцията ми в двата случая =)
На твое място - бих я направил на 5 стинки.
На мястото на момчето - веднага се поддавах... =)

Angel_Girl
06-27-2006, 21:46
Ама като какви ?
На твое място, или на място на момчето =)
Щото ще е много различна реакцията ми в двата случая =)
На твое място - бих я направил на 5 стинки.
На мястото на момчето - веднага се поддавах... =)
E 4e v ICQ q napravih ne na 5 a na 2 stotinki, a toi neiska daima ni6to ob6to s neq za moe ogromno 6tastie

HiLaRyYy
06-27-2006, 21:50
Vij..ako toi e rshil che shte napravi tva...bii mu shuta ili go napravi ti,vmesto taq nikakvica...no ako toi ne obryshta vnimanie na tva nqma smisyl da se qdosvash!Ako toi te obicha naistina nqma da spi s drugo momiche..pomisli nad tova :!:

Angel_Girl
06-27-2006, 21:52
Vij..ako toi e rshil che shte napravi tva...bii mu shuta ili go napravi ti,vmesto taq nikakvica...no ako toi ne obryshta vnimanie na tva nqma smisyl da se qdosvash!Ako toi te obicha naistina nqma da spi s drugo momiche..pomisli nad tova :!:
Znam 4e nqma da go napravi toi mi go e dokazal no kakto kazah ve4e mn se iznervh ot neinoto darjanie i se qdodah mn adski mn

beB_
06-27-2006, 21:52
изчукай го яката и й прати писмо 'е те тфа ше му се стори като игра в детската'
ПФАХАХАХАХАХАХАХААХАХАХАХ АХХАХАХАХААХАХАХА ЛЕЕЕЕЕ ПОБЪРКАХ СЕ ОТ СМЯХ ДОКАТО ЧЕТА ХАЕХАХЕХАХАХЕХАХЕА :smt005

axhaxhaxhaxh tfa mi haresa

ziky
06-27-2006, 21:54
изчукай го яката и й прати писмо 'е те тфа ше му се стори като игра в детската'
ПФАХАХАХАХАХАХАХААХАХАХАХ АХХАХАХАХААХАХАХА ЛЕЕЕЕЕ ПОБЪРКАХ СЕ ОТ СМЯХ ДОКАТО ЧЕТА ХАЕХАХЕХАХАХЕХАХЕА :smt005

axhaxhaxhaxh tfa mi haresa

Между всичко останало и това е начин смисал ма не точно така...смисал може да му окажеш че си нещо много повече от нея и да му докажеш че това което иска да му даде тя ти можеш по добре да му го дадеш....но сичко е въпрос на това до колко си склонна да го наравиш.....а пък и ненамирам смисал за този случай като е от далече след като може да го запазиш за някоя друга наблизо ако има занапред такава...

Angel_Girl
06-27-2006, 21:57
изчукай го яката и й прати писмо 'е те тфа ше му се стори като игра в детската'
ПФАХАХАХАХАХАХАХААХАХАХАХ АХХАХАХАХААХАХАХА ЛЕЕЕЕЕ ПОБЪРКАХ СЕ ОТ СМЯХ ДОКАТО ЧЕТА ХАЕХАХЕХАХАХЕХАХЕА :smt005

axhaxhaxhaxh tfa mi haresa

Между всичко останало и това е начин смисал ма не точно така...смисал може да му окажеш че си нещо много повече от нея и да му докажеш че това което иска да му даде тя ти можеш по добре да му го дадеш....но сичко е въпрос на това до колко си склонна да го наравиш.....а пък и ненамирам смисал за този случай като е от далече след като може да го запазиш за някоя друга наблизо ако има занапред такава...
Hah mersi za ideata 6te si pomislq varhu neq :-D

ziky
06-27-2006, 21:59
изчукай го яката и й прати писмо 'е те тфа ше му се стори като игра в детската'
ПФАХАХАХАХАХАХАХААХАХАХАХ АХХАХАХАХААХАХАХА ЛЕЕЕЕЕ ПОБЪРКАХ СЕ ОТ СМЯХ ДОКАТО ЧЕТА ХАЕХАХЕХАХАХЕХАХЕА :smt005

axhaxhaxhaxh tfa mi haresa

Между всичко останало и това е начин смисал ма не точно така...смисал може да му окажеш че си нещо много повече от нея и да му докажеш че това което иска да му даде тя ти можеш по добре да му го дадеш....но сичко е въпрос на това до колко си склонна да го наравиш.....а пък и ненамирам смисал за този случай като е от далече след като може да го запазиш за някоя друга наблизо ако има занапред такава...
Hah mersi za ideata 6te si pomislq varhu neq :-D
O:)

HiLaRyYy
06-27-2006, 22:19
Dusha teglish edna dylga maina i do tam...ne sa nervi..toi kat e kazal che nqa go naprai..moje tq da e znaela che sha raberesh za t'va i da mu go e pratila natochnoo ai sa nesvi za hora koito ne go zaslujavat! :)