PDA

View Full Version : ВОДАТА,КОЯТО ПИЕМ!!!



KaMiKaDzE
06-27-2006, 13:51
Може би сте 4ували за каната Brita,може би и някои от вас я имат...За тези,които не знаят за к'во стаа въпрос - в каната се налива 4е6мяна вода,която минава през филтър и излиза 4иста.Ве4е 3 месеца имаме каната и на третия сменихме филтъра.Вижте с какво бе6е пълен,като,заклевам ви се,в каната е наливана само 4е6мяна вода!

http://img68.imageshack.us/img68/6442/picture341fd.jpg


Така 4е - пийте само минерална вода или си купете кана Brita,сори за рекламата!

HandOfBlood
06-27-2006, 13:57
хах е мда, гадно е, ама не съм чула до ся някой да е умрял от чешмяна вода...:)

MiRaCuLiXbb
06-27-2006, 14:00
Все пак в България живеем...нормално.

HandOfBlood
06-27-2006, 14:09
Aко не те убие водата, ще те убие някоя кола.. да не ти пука. :lol:благодаря, днес си особено мил... и аз те мразя... =P~

06-27-2006, 14:11
rano ili k1sni vsi4ki 6te ymrem. A vodata 6te te ybie sled sm1rtta ti :D

ironic
06-27-2006, 14:16
Не знам за вас, но на мен минералната вода ми е безвкусна.

Друго си е натурални микро (и не толкова микро) организми и мекия вкус на варовик смесен с ръжда. Подлудява ме.

teenkopele
06-27-2006, 14:24
Може би сте 4ували за каната Brita,може би и някои от вас я имат...За тези,които не знаят за к'во стаа въпрос - в каната се налива 4е6мяна вода,която минава през филтър и излиза 4иста.Ве4е 3 месеца имаме каната и на третия сменихме филтъра.Вижте с какво бе6е пълен,като,заклевам ви се,в каната е наливана само 4е6мяна вода!

http://img68.imageshack.us/img68/6442/picture341fd.jpg


Така 4е - пийте само минерална вода или си купете кана Brita,сори за рекламата!

Кофти гледка е, но когато съм жаден не обръщам особено внимание дали водата е чешмяна или минерална. :wink:

06-27-2006, 14:24
Не знам за вас, но на мен минералната вода ми е безвкусна.

Друго си е натурални микро (и не толкова микро) организми и мекия вкус на варовик смесен с ръжда. Подлудява ме.

xaxaaxxaxaxa yesssssss =D>

KaMiKaDzE
06-27-2006, 14:26
Не знам за вас, но на мен минералната вода ми е безвкусна.

Друго си е натурални микро (и не толкова микро) организми и мекия вкус на варовик смесен с ръжда. Подлудява ме.

Муахаха,ако искаш мини тогава към 11 през нас да ти продам филтърчето - 200грама само за 20кинта!!!Други желаещи?

skate_warrior
06-27-2006, 16:09
Хахахах к'во е т'ва бе?! Прилича ми на ориз и магданоз :mrgreen:

П.П.. Абе мяза на дроб сaрма :mrgreen:

bulgarche
06-27-2006, 17:15
Абе бунак, отвори филтъра преди да го ползваш и ще видиш че е сищото. Да не мислиш, че всичко това е от водата. Активен въглен мисля че беше туй вътре. Инъче от каната аз лично съм доволен (нашето семейство де). Имаме от...3-4 години. Наистина е по-добре с нея

beB_
06-27-2006, 17:34
Абе бунак, отвори филтъра преди да го ползваш и ще видиш че е сищото. Да не мислиш, че всичко това е от водата. Активен въглен мисля че беше туй вътре. Инъче от каната аз лично съм доволен (нашето семейство де). Имаме от...3-4 години. Наистина е по-добре с нея


i na6ta si imashe ot predi tova imame q ot 2-3 godini daje ako ne se luja to tova pre4istva vodata no ne sum sigurna

MiRaCuLiXbb
06-27-2006, 18:06
Най-добре си купувайте минерална. Водата в БГ е негодна за пиене, незнам защо никъде не го пише...

MiRaCuLiXbb
06-27-2006, 19:19
Така е, на малко места става за пиене. Преди в София водата беше еталон за чиста вода, но сега кат се застрои всичко на поразия и вече за нищо не става. Та затова викам е негодна, щото може някой още да не е разбрал благата новина. :)
И в Лозенец за нищо не стаа, гадна е.

djigi
06-27-2006, 21:08
Само аз ли си наливам вода от чешмата? :lol:
Още един оцелял.

the_o.c_girl
06-27-2006, 21:23
откъде се копува тази канаюп.п пия минерална,но все пак

HandOfBlood
06-27-2006, 23:07
Само аз ли си наливам вода от чешмата? :lol:хааа ми не, аз нали точно тфа обясняях в първия си пост:)

`Death`Whore`
06-27-2006, 23:15
Накара ме да се замисля. Ще говоря с мама да направим нещо по въпроса. Колко струва тази кана?

priti_kiti
06-27-2006, 23:15
Само аз ли си наливам вода от чешмата? :lol: хахахах о,нее скоро ще умрем!! :smt005

Martos
06-27-2006, 23:40
Виж този въпрос е сложен тук няма значение в коя страна живем това е проблем който ще продължи да съществуа.Най -доброто решение е наистина да пиете минерална вода като мен не е толкова скъпа.

skate_warrior
06-28-2006, 09:20
Абе бегай бе.. снимал си си дроб сармата докато си обядвал! Как такова нещо ще ти излезне от водата, ти нормален ли си?!

just_a_kid
06-28-2006, 11:37
Аз само минерална пия, другата нещо ми е гадна..

machoka
06-28-2006, 12:09
Ям всеки ден пържени картофи с всякакви видове меса, за десерт мазни толумбички, еклерчета и всякакви сладки вкусотии, пия по 3л. чешмяна вода на ден и ... повярвайте ми.. нямам 70 кила и съм в разцвета на силите си 8) Ако ми е писано да напусна житейския си път по естествен начин, убеден съм че ще доживея до дълбоки старини :D

Минерална вода.. бляааа, лигавщини и претенции..Ако човек няма заболяване, което изрично да изисква минерална вода, бляк.. та тя е толкова безвкусна.. друго си е .. течния варовик :lol:

djigi
06-28-2006, 12:12
То и само минерална не си е работа да се пие.

"Едно време" ние като си купихме такава кана беше 54лв, но това беше наистина преди доста време и сега би трябвало да са по-малко. То и самия филтър не е евтин. Има ги в Метро.

MiRaCuLiXbb
06-28-2006, 18:26
Ям всеки ден пържени картофи с всякакви видове меса, за десерт мазни толумбички, еклерчета и всякакви сладки вкусотии, пия по 3л. чешмяна вода на ден и ... повярвайте ми.. нямам 70 кила и съм в разцвета на силите си 8) Ако ми е писано да напусна житейския си път по естествен начин, убеден съм че ще доживея до дълбоки старини :D

Минерална вода.. бляааа, лигавщини и претенции..Ако човек няма заболяване, което изрично да изисква минерална вода, бляк.. та тя е толкова безвкусна.. друго си е .. течния варовик :lol:
Ти какво искаш да стане? Естествено, че няма да пукнеш веднага. Но мръсната вода е фактор за по-бързо изхабяване на организма.

empjori
06-28-2006, 18:48
Някой може ли да ми каже какво става ако се пие само чешмяна вода? :shock: Това нещо на снимката остава в тялото ти ли? Да не се образуват камъни в бъбреците?

ironic
06-30-2006, 01:35
Ям всеки ден пържени картофи с всякакви видове меса, за десерт мазни толумбички, еклерчета и всякакви сладки вкусотии, пия по 3л. чешмяна вода на ден и ... повярвайте ми.. нямам 70 кила и съм в разцвета на силите си 8) Ако ми е писано да напусна житейския си път по естествен начин, убеден съм че ще доживея до дълбоки старини :D

Минерална вода.. бляааа, лигавщини и претенции..Ако човек няма заболяване, което изрично да изисква минерална вода, бляк.. та тя е толкова безвкусна.. друго си е .. течния варовик :lol:

Мани, мани, най-накрая нормален човек тука. Направо ми увисна челюста от изумление. Вие тука сигурно и от калта на улицата се пазите като дявол от тамян, защото "води до съкръщаване на живота". Ама кой съм аз да ви уча бре. Вие си давайте парите за кани и минерални води, а аз ще си пия чешмяна и няма да дупча билетче ! ! !

MiRaCuLiXbb
06-30-2006, 09:37
Билетче и аз не дупча, но пия само минерална вода, не виждам връзката. Естествено, че ще си пазим телата от вредни фактори. Дъъ, дори незнам закво водим тоя спор. Щом не ти пука пий си от локвите ако искаш и да ти е сладко.

machoka
06-30-2006, 20:48
Билетче и аз не дупча, но пия само минерална вода, не виждам връзката. Естествено, че ще си пазим телата от вредни фактори. Дъъ, дори незнам закво водим тоя спор. Щом не ти пука пий си от локвите ако искаш и да ти е сладко.

Пич, не се чуваш какво говориш. Въздухът който дишаш ти вреди два пъти повече на тялото, от водата. Качвал ли си се на Витоша да видиш каква чернилка е над София? Нищо се не види.
Още 100 фактора влиаят негативно на тялото ти. Водата ти е НААААЙ-малкият проблем, повярвай ми.

just_a_kid
06-30-2006, 21:27
Билетче и аз не дупча, но пия само минерална вода, не виждам връзката. Естествено, че ще си пазим телата от вредни фактори. Дъъ, дори незнам закво водим тоя спор. Щом не ти пука пий си от локвите ако искаш и да ти е сладко.

Пич, не се чуваш какво говориш. Въздухът който дишаш ти вреди два пъти повече на тялото, от водата. Качвал ли си се на Витоша да видиш каква чернилка е над София? Нищо се не види.
Още 100 фактора влиаят негативно на тялото ти. Водата ти е НААААЙ-малкият проблем, повярвай ми.

А това, че в сравнение с другите фактори с негативно влияние, водата изглежда като малък проблем, означава ли че не е проблем? Не съм съгласна, че сравнението с други проблеми трябва да омаловажава дадения. Влияе ли вредно - влияе, тогава аз лично се опитвам да го избегна. Според мен, пиенето на минерална вода не е претенция, но това си е моето мнение.

HandOfBlood
06-30-2006, 23:50
Абе вие сте луди бе... :lol: вода... пийте и не му мислете.ве остей ги фе... ъхъхъхъ
нали нема да умра от водата? тогаа за кфо да се панирам...

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-01-2006, 02:20
mii ima mesta v bg kudeto vodata ot 4eshmata ne stavva :-s napimer sq tuk pri men ujas e i trqq piq bezvkusnata mineralna voda ](*,) ](*,) ](*,) tva za men e 4ista pomiq ...

MiRaCuLiXbb
07-01-2006, 11:12
Билетче и аз не дупча, но пия само минерална вода, не виждам връзката. Естествено, че ще си пазим телата от вредни фактори. Дъъ, дори незнам закво водим тоя спор. Щом не ти пука пий си от локвите ако искаш и да ти е сладко.

Пич, не се чуваш какво говориш. Въздухът който дишаш ти вреди два пъти повече на тялото, от водата. Качвал ли си се на Витоша да видиш каква чернилка е над София? Нищо се не види.
Още 100 фактора влиаят негативно на тялото ти. Водата ти е НААААЙ-малкият проблем, повярвай ми.
Аз ако ти кажа за ква радиация става въпрос в София ще се хванеш за главата. И всичкото тва и от въздуха, и от водата ти се напомпва директно в тялото. Затова трябва да се избягват максимално негативните фактори. Баща ми е ядрен физик и навремето е бачкал в реактора, ако знаеш какви истории знам ще ти побелее косата. :)

rosskata
07-01-2006, 12:10
Абе пийте водка вместо вода и всичко ще е ок... :lol: