PDA

View Full Version : Izmykvali li ste se



Sladkaaa
06-27-2006, 13:16
Izmykvali li ste se vecher taino ot vas? Kyde hodihte,s kogo,kakvo pravihte,hvanaha li vi?

flam`f
06-27-2006, 13:18
да през терасата или през вратата,за да ида при останалите щото само мен ме нямаше и мн мраза тогава да седя у нас!!!!ест на четвъртия път баба ми ме хвана и каза че съм й изкарала акъла... :-D

ProstoAz
06-27-2006, 13:21
Не. Не ми се налага. Наще през ден-два ги няма вкъщи, а пък и да ги има - питам ги дали мога да изляза и проблема е решен. :wink:

martin69
06-27-2006, 14:03
Хахахахах, аз не, защото един път се опитах (то нали е най-готино като ти забранят)и аз самият щях да умра от притеснение , на село и всяка жабка да скочи аз се стрясках, и едва стигнах до портичката с 478 зора и после нашите(при все че аз едва щях да се спомина) се оказа че не са ми се сърдили дори, а са забравили.Падна голям смях!

meri88
06-27-2006, 14:22
est 4e si izlizam nema da sedq v nas q :P mi pri gadjeto,po kuponi,diskoteki,kafeneta :P det mi 6tukne

djigi
06-27-2006, 16:21
Нашите ги нямаше, но баба ми живее в отсрещния апртамент и пак си трябваше "измъкване". Излизам и отивам на дискотека, прибирам се и след малко някой звъни на врата... баба ми! "Къде ходиш?" и аз етесвено "Никъде", "А защо си с дрехи?" - "Още не ми се е доспало". Разбира се номерът не мина, защото при едно следващо отсъствие на нашите майка ми специално ми каза "И да няма прибиране рано сутринта". След този случай още веднъж съм излизала така, но бях подготвена. Сложих няколко превръзки в пощенстаката кутия и ако случайно на прибиране ме види щях да кажа, че съм ходила до аптеката. Всъщност като се прибирах забравих да взема превръзките от пощата, но не ми се появи след 2 мин. на вратата.

meri88
06-27-2006, 18:50
Нашите ги нямаше, но баба ми живее в отсрещния апртамент и пак си трябваше "измъкване". Излизам и отивам на дискотека, прибирам се и след малко някой звъни на врата... баба ми! "Къде ходиш?" и аз етесвено "Никъде", "А защо си с дрехи?" - "Още не ми се е доспало". Разбира се номерът не мина, защото при едно следващо отсъствие на нашите майка ми специално ми каза "И да няма прибиране рано сутринта". След този случай още веднъж съм излизала така, но бях подготвена. Сложих няколко превръзки в пощенстаката кутия и ако случайно на прибиране ме види щях да кажа, че съм ходила до аптеката. Всъщност като се прибирах забравих да взема превръзките от пощата, но не ми се появи след 2 мин. на вратата.
xaxaxa uvajavam te za tva nikoga ne se bqh se6tala....pri nas ima denono6ten i prez no6tta aide qde mi se ne6to sladko :P i begom pri gajdeto ili priqteli :P

saninka91
06-27-2006, 19:09
Emi az se izm9kvam kato normalen 4ovek prez vrata ,kakvo pravq e moq rabota ,ama ako me hvanat malko vikat i im minava (stava duma za ve4er sled 11 4asa )

koalka
06-27-2006, 19:36
Не,не съм.

meri88
06-27-2006, 19:59
Не,не съм.
opitai predizvikatelstvo e ako si ot po buinite deca :P

sexY_mackA90
06-27-2006, 20:13
Az sum go prafila super mnoy puti!Vednuj kogato bqx na 14 mnoy se bqx skarala s maika mi 4e setra mi,koqto beshe na 15, izlizashe a az ne! i vednuj ni izpratixa na selo sestra izleze bez problemi a az 4akax dokato baba mi ne zaspi i otforix vratata i vsi4ki sao men me 4akat ot vunka i nie trugnaxme kum nai blizkiq grad i tam super qku se napixme i az savsem izklu4ix 4e trqbva6e da se pribera predi 6:00 t.e. predi baba mi da e stanala a to ve4e beshe 5:30 i az sao kak po4nax da ti4am i se pribrax v 6:30 i bqx v grandinkata i baba mi sao nekfa:-kfo praish ti we momi4e?? i az:- polifam cvetqta we babo ne si shtastliva?? i posle kato bashta mi doide da me vzeme vednaga me popita:- e kak si izkara??sus 4udesno!!! i az:- egati skukata beshe! i toi:-shtom ti e bilo tolkofa sku4no shto se pribra v 6:30 we? :-D :-D :-D

Angel_Girl
06-27-2006, 22:06
Emi o6te ne sam az jiveq na 4 etaj i ba6ta mi spi v golqma blizost no vrata nqkoi ima li ideq kak moga da izlqza bez da me useti???

meri88
06-28-2006, 08:35
Emi o6te ne sam az jiveq na 4 etaj i ba6ta mi spi v golqma blizost no vrata nqkoi ima li ideq kak moga da izlqza bez da me useti???
spokoino az sam na 7 etaj :P i nai6 li kolko mi e lesno da bqgam :P ili si izlizam prez vratata ili prez sasedite :P

Brrrrrrrrrrrrr
06-28-2006, 10:02
Ами да пробвала съм....живея на 8 етаж и си излязох през вратата докато наще сспаха.....и не ме хванаха...много скоро се върнах, само след 2 часа. :lol:

IKisseDAGirL
06-28-2006, 10:44
ми аз ся лятото съм без час, ама веднъж като бях на село ми се наложи да се измъкна тайничко през терасата, за да мога да ида на 1 купонче и да съм там цяла вечер :D

meri88
06-28-2006, 12:53
Ами да пробвала съм....живея на 8 етаж и си излязох през вратата докато наще сспаха.....и не ме хванаха...много скоро се върнах, само след 2 часа. :lol:
xxeexexe az ne sled 2 4asa,a nqkade 5-6 :P

Enfoego
06-28-2006, 14:37
От 3-4 години насам вече нямам такива проблеми (смисъл да се налага да се измъкна без нашите да ме осетят), но като бях на 14 ми се е случвало да изнижа по терлички. а при мен ги няма тия оферти - я през терасата я през съседите....живея на 15-ти етаж :) :). А моя старец спи като...като котка, кламер да падне в хола той от спалнята ще го чуе :). Но...с практика всичко се постига сега ако поискам винаги мога да се измъкна без тая гад да ме усети :).

meri88
06-28-2006, 15:35
От 3-4 години насам вече нямам такива проблеми (смисъл да се налага да се измъкна без нашите да ме осетят), но като бях на 14 ми се е случвало да изнижа по терлички. а при мен ги няма тия оферти - я през терасата я през съседите....живея на 15-ти етаж :) :). А моя старец спи като...като котка, кламер да падне в хола той от спалнята ще го чуе :). Но...с практика всичко се постига сега ако поискам винаги мога да се измъкна без тая гад да ме усети :).
xaxaxa i kak bre du6ko zlatna:P

TheMaggie
06-28-2006, 16:20
Аз не съм се измъквала никога по простата причина че когато почнах да излизам късно майка ми просто ме пускаше.Аз само трябваше да я попитам и да кажа с кого излизам и къде ще ходя.Ама аз по принцип не излизам често вечер,защото почти всички по това време влизат в Скайп,та аз си стоя на компа.Но никога не е късно за първия път.

Eimi_{}
06-28-2006, 20:51
Не ми се налага.Майка ми първо ме подлага на кръстосан разпит,но ме пуска. :D

beB_
06-28-2006, 20:57
Не. Не ми се налага. Наще през ден-два ги няма вкъщи, а пък и да ги има - питам ги дали мога да изляза и проблема е решен. :wink:
i pri mene e taka..a puk i bez tfa po4ti sqka ve4er maika mi izliza s prqtelki a puk az jiveq s neq samo(brat mi e s ba6ta mi)

06-28-2006, 22:10
Мне ама мисля да го направя, щот нещо наща компанийка мн до късно взе да стои (4-5 сутринта) а аз тряя се прибера към 12 и изпускам най якото от излизането. Нашите заспиват към 12-1 и нищо не ми пречи към 2 да излезна ама ш стане гадно ако нещо станат да проверат и ме няя у леглото :lol:

ycMuBkaTa
06-28-2006, 22:27
За радост не ми се налага да правя такива експерименти. Нашите са супер разбрани по въпроса с излизането и ме пускат навсякъде, а и е по-добре да кажа : Аз излизам , отколкото да ме намерят със счупен крак под нас.

teenkopele
06-29-2006, 10:46
Да, измъквал съм се, за да довършвам започната бомба.
Не са ме хващали. :wink:

ReconnEcT
06-29-2006, 12:27
mi kogato bqh po maluk (12-13 godini) i bqh na selo tam pri baba mi i dqdo mi ve4erniq mi 4as be6e 8 i 30 ve4e da sam v dvora na ku6tata. To si4ki deca togava izlizaha oba4e.. baba mi i dqdo mi si lqgaha rano sled sun4o xhahx i nqmah izbor 6oto puk posle nqma6e koi da mi otklu4i ta.. 8 i 30 trqa6e da sam si v nsa ve4e . E hubo oba4e 1 put re6ih kato zaspat da izlezna i estestveno poneje nqam mn akul v glavata si, go napravih. Prez djama izleznah 6oto staqta mi be6e na 1viq etaj samo 4e kato izlezne6 prez djama vliza6 v gradinkata na baba mi s cvetqta..a to pulno f ku6tata s gradinki s cvetq . Kakto i da e stupih vurhu sve6tennoto cvete na baba mi otforih si rezeto i..eto 4e ve4e se ozovah pred vratata za izlizane. Otklu4ih si az ama ostavih klu4ovete vutre za da ne vidqt 4e gi nqma hxahx . I taka izleznah si na ulicata i se bluskahme s edni durveni koli4ki cqla ve4er.. nakraq stana 12 bez ne6to i napadnaha komarite . Est. se bqh namazal s takova protiv komari ta me napadnaha o6te pove4e komari :wink: no tova e druga tema . Si4ki deca po4naha da se pribirat ve4e i ..re6ih e i moeto vreme e do6lo.Dobre de ama kato stignah do vratata osuznah 4e klu4a ostana vutre #-o i sa kfo ? seda i se 4uda a komarite me qdat.. i kakto si4ko bqh napravil taino kato horata nakraq se bqh provalil zaradi tupiq klu4. A tiq komari me izpoizqdoha.. nakraq re6ih da furlqm kamani po djama ta nqkoi da se sabudi i da mi otvori.. oba4e ne6te6 li nikoi ne me 4u. Djama 6tqh da s4upa ma nikaf otgovor 0_o nakraq minah prez dupkata v vratata ( portata ima ena malka dupka ot kadeto da izlizat koko6kite da se razhojdat navun) . Ta provrqh se az prez dupkata za koko6ki..to nema6e golqma razlika az s moq pile6ki mozak =; ta taka vleznah az vutre legnah si i sajalih 4e vob6te sam trugnal na nqkade :-k no ne me fanaha ;)

CRaZy_IKT
06-29-2006, 17:14
Да веднъж беше много яко.Бях на морето на вилата и с още една приятелка отидохме 4 през ноща на плажа аххахаххаха Ние предишните дни предупреждавахме и те си мислеха че се еб*аваме аххахахха и после ние си казахме щото никой не ни беше усетил и беше тъпо ахаххаххаха ама самото измъкване беше АДСКОТО притеснение да не ни уловят-страшна тръпка имаше. :lol:

Devil*Rose
06-29-2006, 19:24
Правила съм го много пъти. Случвало се е да ме хващат и да ми се разминава, но засега големи последствия не е имало...

sunny_smile_
07-02-2006, 18:22
миналото лято доста често се измъквах от у нас след като наще заспят,излизам през прозореца, тъй като сме на първия етаж и отиваме с приятелят ми някаде на разходка. ми още не са ме хванали

ni6to_ob6to
07-05-2006, 20:46
Ми веднъж .. отдавна беше, преди няколко години, бях при баба ми и с братовчед ми излязохме по центъра към 3 през нощта .. просто да се разходим .. иииииии баба ми се събудила през тва време .. и като видяла, че ни няма .. се обадила на полицията .. и после стана мазало, супер мн време бяхме наказани ;) ама .. въпреки всичко беше адски забавно :lol: :lol: :lol:

LoVe_RuSlAn
07-06-2006, 20:25
Ние с моята best френдка се готвиме сега за тоя удар обаче ме е страх да не ни хванат не от самите ми родители те няма да са във особен възторг защото го очакват от мене ама все пак ме е страх имате ли някакви съвети как по изкусно да го направиме измъкването единия случаи е да спиме в баба ми от къде ще се измъкнеме супер лесно обаче ако трябва аз от нас си и тя от тях си ще е по трудно защото при мене няма начин да не разберат просто сме доста хора и всеки става понякога затова ся се чудя как да се измъкнеме а искаме да отидеме на нощна с две супер яки момчета ама дано не се провалят нещата

IvI4k0
07-07-2006, 04:58
живея на 8мия етаж малко трудно да се измькна през терасата а и неискам да пробвам от там, измьквал сам се много пьти през вратата в повечето случаи отивам при някоя приятелка :wink: а в другите на някое парти =)

Levski_Fenka
07-07-2006, 06:58
а бе да си кажа излизала съм обаче все са ме хващали..
най-често за купони и дискотека бягах от вкъщи и така сигорно 3-4 пъти и наще почнаха да ме пускат без да бягам :lol: :lol: :lol:

IvI4k0
07-07-2006, 07:33
поне наказаха ли те кат те хванаха ?

Elektra_x
09-05-2006, 10:45
Emi o6te ne sam az jiveq na 4 etaj i ba6ta mi spi v golqma blizost no vrata nqkoi ima li ideq kak moga da izlqza bez da me useti???
Същия проблем...аз съм на 5 и апартамента ни е някъв смотано разположен.Един голям коридор мойта стая в единия край на наще в другия и входната врата е по средата и просто няма начин :evil:

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-05-2006, 13:42
slu4i mi se vednuj be6e otdaavna mnogo otdavna...i izlqzoh v 3 ili 4 ve4erta za da ida na zala za da si po4atq s mom4eto s koeto bqh po onova vreme......

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-05-2006, 13:43
Emi o6te ne sam az jiveq na 4 etaj i ba6ta mi spi v golqma blizost no vrata nqkoi ima li ideq kak moga da izlqza bez da me useti???
Същия проблем...аз съм на 5 и апартамента ни е някъв смотано разположен.Един голям коридор мойта стая в единия край на наще в другия и входната врата е по средата и просто няма начин :evil:
az kato se izmuknah bqh v 1 staq s brat mi ba6ta mi i jenata na bashta mi .. vsi4ki spqha :smt015

Novkov
09-05-2006, 14:09
Преди се измъквах съвсем спокойно. Бащата хърка кат за световно и гръм да падне няма усети :lol:

siXt_senSe
09-05-2006, 14:18
Не съм се измъквала нито съм имала как.Живея на 4 етаж,а и за да изляза през вратата винаги се минава пред вратата на тяхната стая и всичко се чува,колкото и да съм тиха.Ама ако поискам да изляза просто ги питам :D

{{{MiLo_f}}}
09-05-2006, 14:52
Не ми се е налагало майка ми е много разбрана :lol:

cskamoni4ka
09-05-2006, 15:11
Не.

niGGa
09-05-2006, 15:25
Не съм.

GLeZoRanA
09-06-2006, 00:32
Не.Не ми се е налагало.Родителските тела са ми много готини и не ме спират от нищо и никога :)

09-06-2006, 01:46
Izmykvali li ste se vecher taino ot vas? Kyde hodihte,s kogo,kakvo pravihte,hvanaha li vi?
Никога не ми се е налагало. Никога майка ми не ми е забранявала да излизам! Демократични родители, само това мога да искам :wink:

porkito
09-06-2006, 02:22
Веднъж се наложи да изляза от 4 сутринта (аз попринцип в толко си лягам ) :) и се прибрах в 10 в наз и казах на наще че съм ходил за банички :) Което си беше истина до някаде де :lol:

iv4enceto
09-06-2006, 12:02
Ами ако може да се нарече точно измъкване...една вечер към 12 изобщо не ми се спеше и реших че ще ида да изпуша една цигара...излезнах от нас съвсем тихо,защото нашите спят доста леко и...отидох на покрива на блока.Там пуших и беше мн красиво и романтично да гледам светлините на целия град :roll:

Sexislav4o_Kasmetliiski
09-06-2006, 12:24
Ми не съм ... защо всеки път казвам и ме пускат .. http://www.cheesebuerger.de/images/midi/frech/a010.gif