PDA

View Full Version : Dali e podhodia6t



Fagile
06-27-2006, 14:08
E, zdraveyte! Moqta istoria sas sigurnost 6te e poznata na nekoi momi4eta! Az se zapoznah s edno mom4e predi 2-3 meseca i go haresah. E, ne go poznavah koy znae kolko, no s vremeto go opoznah i sa go haresavam mnogo! Ve4e si govorime po 2-3-4asa i se sblijavame. Toy mi zvanni i az na nego. Pravi mi komplimenti i nekvi stranni nameci. "Ela v nas da mi potancuva6", "moyta staq 6te ni sabere i dvamata", "hubava si" i mn dr ne6ta! Kato go vidq ili sam s nego za malko i az po4vam da greq! No nali vi kazah, 4e se poznavame otskoro i ne me pital kva zodiq sam, a dali nosa sutien!!! Dulboko v sebe si znam, 4e me haresva. Nekoi ne6ta si li4at po pogleda i po glasa. No az sa6to nz kakvo izpitvam, e, tova 4e mislq samo za nego e znak za ne6to! Problema e, 4e mi kaza , 4e e vluben v edna... i samo za neq mislel :smt089 Moga da si namera mn lesno gage, no az iskam samo nego! Ne mu povervah mn za tova,no... Eh, nali znaete sarceto pravi tova, koeto na6ia razsudak zabranqva! Nz kakvo da pravq! Kato mu 4uq glasa i ... No vse pak kolkoto i da sa silni 4uvstvata, trbva da se ima predvid i dr ne6ta (dostoynstvo) . Toy si nema gage i tova e edinstvenata mi uteha. Kakvo da pravq, toy podhodq6t li e!
Predvaritelno vi blagodarq za savetite, koito bihte mi dali!

HOLY
06-27-2006, 14:19
mi nie ne mojem da ti kajem dali e podhodqsh no ot otva koeto pro4etoh mi stava qsno 4e i toi nz kakvo iska zashtoto kazva6 4e te haresval a ti kazva 4e obi4a i drugo momi4e otidi pri nego i badi direktna:iska6 li da bude6 s men ili ne ako da obe6tavam nqma da sajalqva6 ako ne ne me tarsi pove4e i gotovo nqma smisal da se poburkva6 ot misli za nego dali izpitva kam teb ili kam neq ne6to badi direktna USPEx :smt008

HOLY
06-27-2006, 15:08
mi nie ne mojem da ti kajem dali e podhodqsh no ot otva koeto pro4etoh mi stava qsno 4e i toi nz kakvo iska zashtoto kazva6 4e te haresval a ti kazva 4e obi4a i drugo momi4e otidi pri nego i badi direktna:iska6 li da bude6 s men ili ne ako da obe6tavam nqma da sajalqva6 ako ne ne me tarsi pove4e i gotovo nqma smisal da se poburkva6 ot misli za nego dali izpitva kam teb ili kam neq ne6to badi direktna USPEx :smt008

sladkata_hilary
06-27-2006, 15:24
съгласна съм с HOLY :wink:

koalka
06-27-2006, 15:48
Добре,той казва,че мисли за тази,но не мисля,че я обича,при положение,че ти прави такива намеци и те пита такива неща.Според мен и към двете има интерес,но и той май не знае какво иска.А той не знае,че го харесваш,така ли?Ако питаш мен от това,което прочетох-не,не е подходящ,но все пак ти си решаваш.

iiirish
06-27-2006, 17:18
а замисляла ли си се, че тази в която е влюбен може да си ти! а той просто да иска да те види да ревнуваш като не знаеш, че ревнуваш от самата себе си...
но това все пак е само предположение, така че не чети особено на сериозно кви ги дрънкам :wink: :D
все пак се надявам искренно да съм права O:)

Matik
06-27-2006, 17:23
а замисляла ли си се, че тази в която е влюбен може да си ти! а той просто да иска да те види да ревнуваш като не знаеш, че ревнуваш от самата себе си...
но това все пак е само предположение, така че не чети особено на сериозно кви ги дрънкам :wink: :D
все пак се надявам искренно да съм права O:)

Послушай я !

Malko_kote
06-27-2006, 18:36
Macka vij i az bqh v absolutno su6tata situaciq.Sega hodq s tva mom4e.Mislq oba4e 4e kogato zapo4nahme da se svalqme i da hodim zaedno na disko...i posle vs se polu4i...Zaboga tva stana za otricatelno vreme.Vs se polu4i v ramkite na 2 sed.Izburzah, sega go osuznavam.Kogato se zapoznah s nego toi prosto be6e idealniq.No v posleddstvie kogato ve4e se subrahme az go opoznah o6te po dobre i otkrih ne6ta v nego koito ne mi haresvat.Kato naprimer 4e e mn ligav a az si padam po lo6ite mom4eta.Postoqnno mi se vla4i sled gaza i t.n.Sega prosto sviknah s nego, mn go obi4am i ne bih mu pri4inila ni6to takova.Est o6te imam privli4ane kum nego no...ve4e ne taka silno :( Suvetvam te da ne izburzva6.Opoznai go dviji s nego dulgo vreme i vij dali e tvoq tip ;)

L_i_z_I
06-27-2006, 18:44
а представи си че това момиче в което той е влюбен си ти :wink:

ziky
06-27-2006, 21:12
а замисляла ли си се, че тази в която е влюбен може да си ти! а той просто да иска да те види да ревнуваш като не знаеш, че ревнуваш от самата себе си...
но това все пак е само предположение, така че не чети особено на сериозно кви ги дрънкам :wink: :D
все пак се надявам искренно да съм права O:)
Добро мнение :)

Fagile
06-27-2006, 21:27
Sega kogato imam va6ite perfektni saveti 6te vi razkaja vs. Popita me dali go haresvam, az go popitah sa6toto. I toy mi kaza, 4e purvo az trqbva da mu kaja i posle toy, no az ne mu kazah ni6to.Tazi, v koqto toy e "vluben" e sas 6 godini po-golema ot nego i mislq 4e tova e bila :---) luja! I sa pak se 4uhme, daje dnes vidqhme. Kogato burzam toy mi se moli da ostana, ama kazvam vi, taka ne mi se e molil nikoy. O:) Mislq, 4e 4uvstvata mi malko ohladnqvat! Sega, interesnoto e,4e imam edin teacher deto kara troley i mu kazah za nego i sa samo hodq na spirkata , i se pravq , 4e go 4akam, a tozi , koyto haresvam (B) samo stoi na spirkata i gleda 6ofyorite i po tova razbiram, 4e ima nekvi 4uvstva, 4e malko revnuva! Mnogo e mil, e, po telefona ne 4ak tolkova! No za sega 4uvstvata mi ostavat silni kakvoto i da mi kazva B! Ey, hora, mn ste gotini, i iskreno vi blagodarq za pomo6ta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

06-28-2006, 10:46
Да, той е подходящ! Нали, хора?

lost_girl
06-28-2006, 12:22
mi i spored men stava!

teenkopele
06-28-2006, 12:32
Доста объркана ситуация.
Не мога да разбера, защо ти прави намеци, комплименти и т.н. и след това ти казва, че мислел само за друга. Някакво объркващо е. Може би си играе с теб, кой знае?!? Не мога да твърдя това със сигурност, но може и да е така.
Бъди внимателна и не се оставяй да те подведе.
Може би е раздвоен и самият той незнае какво иска.
Ще бъде банално, но говори с него и му кажи всичко, без да се притесняваш. Изяснете се.
Успех. :wink:

vladuha
06-28-2006, 14:20
V4era po telefona mi kaza "6e doyda, ama ti ne se obli4ay! a, ne, imam po-dobra ideq- az 6e te sabli4am, a ti e se obli4a6!" tova mi go kaza bobi(mom4eto, koeto haresvam) off, vse s tiq nameci i ve4e... nz, hora? Samo mi kazva dove4ra mi se obadi,ama taq ve4er, ako ne mu se obadq kvo 6e stane? toy 6e mi se razsyrdi li? 4udq se za6to ne ni se obadi toy? kajete mi da mu se obadq li dove4era?

RaDiTy
06-28-2006, 17:08
mm spored men ne mu se obajdai !ne vijda6 li 4e iska da mu pusne6 i da se kefi tam...neznam az taka mislq ot tova,koeto pro4etoh. Puk i gledam bil vluben v nqkoq,taka 4e........ :-k

06-28-2006, 20:37
ligava istoriika....... :smt019 :smt019 :smt011 nqma da se opraite eeeiiiii

IKisseDAGirL
06-28-2006, 21:13
а от къде си сигурна, че момичето, което харесвал и мислел само за него, не си точно ти например? :D според мен той ти е направил намек, ама ти глупавичката, не си го схванала хихи :-D
питай някой негов приятел как стоят нещата и готово :)

06-29-2006, 15:26
Amii... Takiva sme nie mom4etata, tva zna4i , 4e te haresva!

monela
06-29-2006, 15:32
BeLiVe_Me`f Пуснато на: Сря Юни 28, 2006 10:37 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

ligava istoriika....... nqma da se opraite eeeiiiii

Gasi zlobata! Malii da ne dava gospod! Momi4eto ti e iskalo savet a ne tupoto ti mnenie!

Fagile
06-29-2006, 15:35
Mislq 4e az samo go izpolzvam, kakto i toy men! Makar 4e v4era govorihme 3-4 4asa! :cry:

ziky
06-29-2006, 15:38
Mislq 4e az samo go izpolzvam, kakto i toy men! Makar 4e v4era govorihme 3-4 4asa! :cry:

Взаимно исползване.....м.... :-k мисля че е най добре да сложиш някакъв край на сичкото!!!!!

Fagile
06-29-2006, 15:50
Mdam, zikiy, prav si, no problema ne se sastoi v tova. Ne sam 100% sigurna 4e se izpolzvame, opredeleno ima nekvi 4uvstva! No kaji kvo da pravq?!

ziky
06-29-2006, 15:52
Mdam, zikiy, prav si, no problema ne se sastoi v tova. Ne sam 100% sigurna 4e se izpolzvame, opredeleno ima nekvi 4uvstva! No kaji kvo da pravq?!

Спред мене не е подходящ...казвам ти щом се съмнявашш че те използва това съмнение може да се превърне в реалност....ако не е може да го исползваш ти....и може да го нараниш...

Fagile
06-29-2006, 15:58
Nz! SAmo mi kaji za6to tolkova mi se obajda? Interesuva se ot men. Zadava mi neprili4ni vaprosi, no otnosno tova dali me haresva... mul4i? Tova kakvo zna4i?

ziky
06-29-2006, 16:00
Nz! SAmo mi kaji za6to tolkova mi se obajda? Interesuva se ot men. Zadava mi neprili4ni vaprosi, no otnosno tova dali me haresva... mul4i? Tova kakvo zna4i?

МОжеби има нещо но го е страх да започне връзка а обича да флиртува...можев да е бил наранен от друго момиче и не иска да е нараняван повече.....а и можге да те използва зааради нещо...не ти знам външния вид за да коментирам но най вероятно е заради него......

Fagile
06-29-2006, 16:13
Pritesnqvam se 4e si prav, si4ki mi kazvat, 4e e zaradi vun6niq vid! No zaradi tova li si govori s mene? Za tova li e si4ko??? ](*,)

ziky
06-29-2006, 16:14
Pritesnqvam se 4e si prav, si4ki mi kazvat, 4e e zaradi vun6niq vid! No zaradi tova li si govori s mene? Za tova li e si4ko??? ](*,)

Почти сички момчета само за това мислят за задници цици и какво ли не...що реши че той е различен....пробвай се да му пуснеш да видиш че съм прав :D

Fagile
06-29-2006, 16:18
Ok, ziky. Nema to4no da mu pusna,6oto sme na 13 i... No kaji kak da mu skroq nomer i da se uverq 4e si prav! :D :D :D :D

ziky
06-29-2006, 16:22
Ok, ziky. Nema to4no da mu pusna,6oto sme na 13 i... No kaji kak da mu skroq nomer i da se uverq 4e si prav! :D :D :D :D

МИ аз мисля че е най добре смисал ако си способна на това смисал като седне някъде смисал седни в него слагай му се тва унова и накрая се исцепи с един ввъпрос :"и са кво??Ходиме ли?" и той каот каже не и ти само го направи на 2 стинки значи така а исползваш ме смао заради външния ми вид незнам си кво незнам си кво и накрая няма да усетиш как ше се насере е такоа как го праввиш на ч стотинка и накрая земи и му кажи.:"знаеш,ли,....ЖАЛЪК СИ!"и си тръгни :twisted:
ставал съм свидетел на такова нещо и ти каам после момчето стана евнух смисал не е имал гадже май и сега няма......действието се разви в парка :D:D:D

Fagile
06-29-2006, 16:24
:) oo, mne! sram me e!

ziky
06-29-2006, 16:25
:) oo, mne! sram me e!


Е ее незнамм товва е мойто предложвение...сега го мислиш ма незнаеш какво е удоволствието да го направишп :D:D:D:D

IsTiNsKa_LuBoV
06-29-2006, 17:51
Abe hora ni6to nqma da stane ako sedite i si pravite nekvi nameci!Abe pogovorete si za vas i se izqsnete!Kakvi sa teq zavurtulki okolo vas...neznam poznato mi e i e super gadno ....
Iska druga a ti pravi nameci!Kuv e toq?Znae li kakvo iska?Pogovori s NEGO !!!!
Nqma smisul da strada6 za nego ako nqma 6ans...Pogovori s nego...

vladuha
06-29-2006, 22:30
Ehehe. Znam, no nie sme si samo frendove i toy 6e se napravi na vajen! A az ne 6ta da sam purva, osven tova ne sam sigurna... no kato zamine mn 6e mi lipsva :smt010 :smt089 Ne e li gotino da te svalq i da te gali... tolkova emil, no po telefona... E haresva mi tova 4e se interesuva ot mene i 4e me revnuva! No 4estno-opita se da mi predloji, no ne6to... Kakvo da pravq ? :-s

malko mace
10-27-2006, 13:10
Ti vijdala li si momicheto,govorila li si s neia,toy pravi li nechto,koeto da pokaje,che naistina e vluben?V protiven sluchay moje da te laje,za da probudi v teb revnost i da proveri do kolko go haresvach!Na men lichno sa mi pogajdali podoben nomer! :smt013

KuReC
10-27-2006, 20:58
ei deca na kolko godinite ste 12 ?

macka123
10-27-2006, 21:03
Добре,той казва,че мисли за тази,но не мисля,че я обича,при положение,че ти прави такива намеци и те пита такива неща.Според мен и към двете има интерес,но и той май не знае какво иска.А той не знае,че го харесваш,така ли?Ако питаш мен от това,което прочетох-не,не е подходящ,но все пак ти си решаваш.

hforce
10-27-2006, 21:37
а замисляла ли си се, че тази в която е влюбен може да си ти!

ze mi dumite ot ustata
ima i o6te 1 vuzmojnost da se e nadqval tq da se seti 4e stava vupros za neq