PDA

View Full Version : за лимфните възли при половите органи...



06-27-2006, 14:13
така...не знам дали това е подходящия раздел..значи направих грешката да използвам лентички Veet за нежните места като вътрешната част на бедрата-свивката до половите органи и мишниците... :? не ги бях ползвала преди,не съобразих...и тъй като са доста силни и при най-лекото издърпване тези части ми посиняха..може би и ше се подуят..значи най-вече тази част на бедрата при свивката...та въпроса ми е случвало ли ви се е да ви се възпалят по този начин лимфните възли,да ви посинеят нежните места при обезкосмяване..и ако да опасно ли е?има ли вероятност за кръвосъсирване в тази област?то би ли било опасно ако да..ще си мине ли от самосебе си?за колко време ви стояха сини и мажехте ли ги с нещо?може всичко да ви се стори тъпо,но ако някой знае за информация да сподели "опита си"..

06-27-2006, 14:24
а и моля без съвети тип "отиди на лекар","питай лекаря"....тук искам да се допитам до други на които им се е образувало по същия начин... :roll:

Brrrrrrrrrrrrr
06-27-2006, 14:29
а и моля без съвети тип "отиди на лекар","питай лекаря"....тук искам да се допитам до други на които им се е образувало по същия начин... :roll:

Ами ако няма такива...... =P~

djigi
06-27-2006, 15:06
. Аз така като за първи път си махах космите сама на сгъвката на крака не си бях опънала кожата добре и не можах да дръпна рязко, резултата беше синина. Веднъж и на крака пак, заради нерязкото дръпване ми се получи една малка, а мястото не беше нежно. И в двата случая не съм прилагала никакво "лечение" и ми мина след време.