PDA

View Full Version : ZaShTo Ne Mi PoVqRvA....!?



viki_beckham
06-27-2006, 15:13
kak bixte postupili ako 4ovek na koito mnogo darjite se podigraq s 4uvstvata vi i ne vi vqrva,ako vie izpitvate kam nego neshto silno a toi go e strax da vi pogledne dori pred kompaniq?mn sam razo4arovana ot jivota i imam 4uvstvoto 4e ako ne e do men shte se prusna HELP ME :( :( :( :( :smt010 :smt010 :smt010

06-27-2006, 15:29
Спокойно бре нормално е всички така правят поне повечето.Ти какво искаш ,но и да го искаш и да не го искаш все тая. все ще си е така.

koalka
06-27-2006, 15:41
Ами опитай се пак да го убедиш,че много държиш на него и че го обичаш.Но ако тогава не ти повярва няма какво да направиш.Според мен той просто си играе с чувствата ти,ако се държи зле,защото ако просто не те харесваше щеше да ти го каже и толкова,но той явно не се задоволява само с това.Трябва и да те нарани.Така и така,ако те нарани пак ще страдаш.

ProstoAz
06-27-2006, 16:18
Прави се, че не ти вярва, защото не знае по какъв друг начин да ти покаже, че не може да има нищо между вас...
Ех...трудно ли беше сама да се сетиш... :?

Fancy^Man
06-27-2006, 16:25
kak bixte postupili ako 4ovek na koito mnogo darjite se podigraq s 4uvstvata vi i ne vi vqrva,ako vie izpitvate kam nego neshto silno a toi go e strax da vi pogledne dori pred kompaniq?mn sam razo4arovana ot jivota i imam 4uvstvoto 4e ako ne e do men shte se prusna HELP ME :( :( :( :( :smt010 :smt010 :smt010

Просто го пусни,дай му свобода,ако наистина те обича и има чувства ще остане при теб,ако ли не значи никога не е бил твой.Просто му дай свобода.И го накарай да повярва че имаш чувства към него и че не можеш без него.

elti
06-27-2006, 16:59
Ujasno e kogato ti darji6 na nqkoi i to stra6no mnogo-a toi ne ti obra6ta vnimanie ili te naranqva-stra6no mnogo boli kogato 4ovek e v takava situaciq! :smt021 Moga da ti kaja 4e v daden moment ne6tata se obra6tat-ti pretrapva6 na lipsata mu na vnimanie-i kogato tova stane TI ve4e si mu interesna i zapo4va da te tarsi!!!znae6 li ima hora koito se podigravat s 4uvstvata na drugite-hora,koito naranqvat i te karat da se 4uvstva6 ni6tojen,no iskam da znae6 4e takiva hora vse nqkoga si namirat maistora i razbirat kakvo sa napravili!!!jelaq ti iskreno USPEH i dano uspee6 da se opravi6 v tazi situaciq.

sladkata_hilary
06-27-2006, 17:05
Ujasno e kogato ti darji6 na nqkoi i to stra6no mnogo-a toi ne ti obra6ta vnimanie ili te naranqva-stra6no mnogo boli kogato 4ovek e v takava situaciq! :smt021 Moga da ti kaja 4e v daden moment ne6tata se obra6tat-ti pretrapva6 na lipsata mu na vnimanie-i kogato tova stane TI ve4e si mu interesna i zapo4va da te tarsi!!!znae6 li ima hora koito se podigravat s 4uvstvata na drugite-hora,koito naranqvat i te karat da se 4uvstva6 ni6tojen,no iskam da znae6 4e takiva hora vse nqkoga si namirat maistora i razbirat kakvo sa napravili!!!jelaq ti iskreno USPEH i dano uspee6 da se opravi6 v tazi situaciq.

така е =D>

iiirish
06-27-2006, 17:09
еми, ако е недоверчив човек, нормално е да се съмнява в теб. все пак на думи лесно се обича, но когато стане въпрос за доказателствената част... повечето се скатават...

Matik
06-27-2006, 17:33
еми, ако е недоверчив човек, нормално е да се съмнява в теб. все пак на думи лесно се обича, но когато стане въпрос за доказателствената част... повечето се скатават...

И отново си права ...