PDA

View Full Version : Haresvam go no neznam kak



Kakvo_da_pravq
06-27-2006, 17:52
Haresvam edno momche ot okolo mesec.Obache se zapoznahme edva predi sedmica...toi e golqma sladurche...obache vcera si chatihme...nishto osobenno,no az mn go harresvam.Pochti ne se poznavame...dori moje da se kaje che ne sme si govorili ...ami sega...vijdam go pochti vseki den...no kakvo da pravq..?kak da go vpechatlq..?Znam che po princip momchetata te jelaqt poveche kato si po nedostypna za tqh no v tozi sluchai nqma takyv variqn ...shtoot nie daje ne si govorim :( kakvo da napravq za da go vpechatlq...kak da go zagovorq...uff ami sled tova :( molq pomognete mi..znam che temata e typa...no sym otchaqna...i neznam kakvo da pravq...mn go haresvam :( a ne iskam da se otkazvam ot nego...i zdravata sym hlytnala

Black_Witch
06-27-2006, 17:56
Оле...
ами как станаха нещата така,че си чатихте?В смисъл той знаеше ли,че говори с теб?Ако питаш мен-най-добре го заговори.Изолирай чувствата си и го заприказвай.Може и да станат нещата.

Kakvo_da_pravq
06-27-2006, 18:00
amii ....az mu pisah ...vse edno nz koi e i taka se zagovorihme porati mi pic i kazah che mi e poznat(a vsishnost nali zaneh koi e ) posle i az mu pratih i toi kaza che sym mu poznata i taka sezaprikavahme.Obache i az iskam da go zagovorq xa obache nishto ne mi idva ot vytre i samo mylca i go gledam..panikoiosvam se ...nikoga ne sym bila taka zatova kazah che zdravo sym hlytnala...i prosto neznam kakvo shte pravq :(

L_i_z_I
06-27-2006, 18:11
Абе мацка :) виж сега ...то сичко ще си дойде с времето..опознайте се ...и така Знам ли и аз :-k Хмм...ми прави му някакви знаци ..гледай го ,усмихваи му се...по някакаъв начин му привлечи вниманието и нещата сами ще се дойдат по местата :) :wink:

Kakvo_da_pravq
06-27-2006, 20:44
Mm da no ne e tolkova lesno :| pyk i ne iskam da chakam tolkova dylgo vreme :|

ziky
06-27-2006, 20:45
Заговори го и сичко само ше си дойде...ма не да кажеш здрасти как си и после амммм или амиии.......то това неможе да се придвиди...ако си намислиш какво да кажеш може обстоятелствата в които го срешнеш да са неподходящи

lost_girl
06-28-2006, 12:36
mi ako toi se zaka4a otvru6tai mu,ako toi ne se zaka4a probvai da se zaka4a6 ti 1-2 puti ako ti otvurne na zaka4kite tova e dobar znak,no ako ne ne produljavai!pravi se i ti na nedostapna!pred nego po4noi da govori6 s tvoite priqtelki kak neska si videla Uj nekav mn sladak nakarai go malko da revnuva,no ne prekalqvai!

teenkopele
06-28-2006, 12:42
Абе мацка :) виж сега ...то сичко ще си дойде с времето..опознайте се ...и така Знам ли и аз :-k Хмм...ми прави му някакви знаци ..гледай го ,усмихваи му се...по някакаъв начин му привлечи вниманието и нещата сами ще се дойдат по местата :) :wink:

Съгласен съм, но все пак разбери дали е свободен или не. :wink: