PDA

View Full Version : Moderated:Смених 3 презерватива, всичко беше ОК, но...



dimitar_sf
06-27-2006, 18:44
Прочетете това и ми кажете дали е възможно да е станало нещо или са излишни притесненията.Значи правих секс с момиче преди два дни и значи и стана следното...по време на половия акт сменях три презерватива,но след втория имаше сперма не съм сигурен но май беше сперма,около сливата и... но около нея и незнам от къде се е появила,след като презервативите бяха нормално поставени и половият акт протече нормално....след акта я болеше половият орган(не е детсвена).Та въпросът ми е следният възможно ли е вътре да е попаднала сперма или няма нужда от притеснение ????


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

dimitar_sf
06-27-2006, 18:58
Забравих да кажа че тя е на 17 и като се празних се празних в нея в капута но спермата си беше в него.Може и това което е било отвънка да е бил секретът но той е по безцветен и май беше сперма.Има ли място за притеснение защото съм много притеснен.

Nadelina
06-27-2006, 19:00
Mi ima mqsto za pritesnenie .. Obache moje da ne e bilo sperma a da e bilo ot neq..

dimitar_sf
06-27-2006, 19:02
Кое да е било от нея , онзи секрет който прилича но е малко по безцветен или друго,защото мисля че не е от нея ?

Nadelina
06-27-2006, 19:03
Mi ako ne e ot neq.. togava losho..

korabokroshenec
06-27-2006, 19:09
moje da e svur6ilo momi4eto e ko se 6a6ka6 :P

dimitar_sf
06-27-2006, 19:13
Базикате ли с нещо.Не съм на ясно с нещата....правихме всичко както трябва свършвах в капутите след първия след втория тек но се притеснявам ?

koalka
06-27-2006, 19:14
Ами ако презерватива се е скъсал може да забременее,но ако не се е няма опастност.Ако си внимавал при поставянето на презервативите,няма опастност.

dimitar_sf
06-27-2006, 19:18
Не,нищо не се е късало защото спермата беше в тях.При поставяното внимавах но третия след като го сложих не го изпънах толкова до горе,но след като пенисът ми беше вътре в нея презервативат не беше целият вътре,накрая беше от вън.Пак свърших в презерватива и го извадих,но това за което написах от къде ще се е появило и докато чаках да ми стане за втория тек стоях без капут.

RaDiTy
06-27-2006, 19:25
hmm naistina trudno e taka da se kaje..da re4em 4e tova e ot neq togava nqma mqsto za pritesneniq oba4ii po-dobre momi4eto da si napravi edin test za po-sigurno :)

06-27-2006, 19:33
А това че я болеше сливата?

dimitar_sf
06-27-2006, 19:38
и по панталона и имаше три петна...... но през времето докато чаках да ми стане за втори и трети тек бях без презерватив сигурно е от това.Това по панталона може и да е мъзга може и да не е сперма нз вие какво мислите

pupita
06-27-2006, 19:42
това е секрет от нея не се притесняжаи и ние жените се празним споко

NeSTa_86
06-27-2006, 19:44
Кое да е било от нея , онзи секрет който прилича но е малко по безцветен или друго,защото мисля че не е от нея ?спермата и течността от женките е почти еднакъв...

BAD_GIRL_
06-27-2006, 19:45
mi zemi si test za bremenost i shte vidish :wink:

dimitar_sf
06-27-2006, 20:24
Преди това видях пак нещо такова на същотото място горе-долу не беше много по бледо и различно от спермата,спермата е по бяла и гъста.Онова какво ще е тогава?

SuN4o_F
06-27-2006, 23:17
ei de4ko ni6to ne razbirash sex mi pravish pffffffff q vzemi pro4eti malko... ot neq e tazi `te4nost` tztztz

DaRk_WiTcH
06-28-2006, 00:04
Прочетете това и ми кажете дали е възможно да е станало нещо или са излишни притесненията.Значи правих секс с момиче преди два дни и значи и стана следното...по време на половия акт сменях три презерватива,но след втория имаше сперма не съм сигурен но май беше сперма,около сливата и... но около нея и незнам от къде се е появила,след като презервативите бяха нормално поставени и половият акт протече нормално....след акта я болеше половият орган(не е детсвена).Та въпросът ми е следният възможно ли е вътре да е попаднала сперма или няма нужда от притеснение ????


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:
ОМФГ!!!Къде си тръгнал бе човек?! :evil: Та ти не знаеш даже как се пише думата "девствена" :evil: :smt011 :smt012 :smt013 Лелееее няям думи просто... :shock: :smt011

XXX_f
06-28-2006, 08:48
DaRk_WiTcH , {{{SuN4o}}}`F nedeite taka , nikoi ne se e rodil nay4en vse pak , kak 6te razbere mom4eto sled kato ne pita , nali nqkoi trqbva da my obqsni za da razbere.Mojebi ne e nameril ot kude da pro4ete , ima opaseniq i iska da pita nqkoi i zatova pita nas , a smqtam , 4e toq forum e za tova da se pita i da se otgovarq , a ne da se narejdat horata koito ne razbirat. [-(
Po temata , mislq 4e tova e bilo sekret ot neq , no za po sigurno napravete edno test4e da ne se pritesqnvash izlishno.A zashto q e bolqlo , ami kaza 3 teka , moje da se e protrila :?

06-28-2006, 19:20
Не,нищо не се е късало защото спермата беше в тях.При поставяното внимавах но третия след като го сложих не го изпънах толкова до горе,но след като пенисът ми беше вътре в нея презервативат не беше целият вътре,накрая беше от вън.Пак свърших в презерватива и го извадих,но това за което написах от къде ще се е появило и докато чаках да ми стане за втория тек стоях без капут.


E shtom za vtoriq tek si chakal da ti stane bez prezervativ...sled svyrshvaneto po kanalite ostava sperma i spermatozoidite izlizat zaedno s taq technost deto se otdelq pri vyzbuda taka che za da ne s epritesnqvate da pie kontraceptivi, no te ne sa bezvredni i sled dve sedmici da si napravi test

No|Problem
06-28-2006, 19:22
[-( sumnqva me shtom vsichko e bilo v red da e stanalo neshto

Icaki
06-28-2006, 19:23
kak nema da ia boli slivata ti si ia napravbil na re6eto :)

dimitar_sf
06-28-2006, 22:50
Еми тази бяла течносто от къде може да се е появила тогава да е излезнала някъде от презерватива не ми се вярва...просто няма логика ако е от мен да е там поне аз така си мисля.А ако е от нея прилича досущ като сперма,жените като се празнят това което отделят на сперма ли прилича.Щото преди това видях пак някаква течност но беше мн малко едно петънце лекичко много по безцветно от спермата.

djtartorg
07-08-2006, 13:59
:shock:

ninsy
07-08-2006, 14:12
да си земе тест ние неможем да гадаем