PDA

View Full Version : Mnogo burzo mi omruzvat!!!



Malko_kote
06-27-2006, 18:50
Zna4i problema e sledniq, ne mi se slu4va za purvi put no 6te vi obqsnq samo za poslednata mi vruzka.Predi 1 mes. i malko si haresah edno mom4e.Svalqhme se tva onova i se subrahme.Bqh luda po nego ne spirah da msilq za nego, a i na vsi4koto ot gore maika mi samo mi povtarq6e kolko e gotino i dobro mom4eto.Tva e taka i do sega.Rabotata e tam 4e az si padam po lo6i mom4eta a vuprosnoto stana mn ligavo ot izvednuj.Tva ne me radva :( Mn durja na nego i qnkaksi sviknah s nego.Nzm kakvo da pravq ne iskam da go zarqzvam v nikakuv slu4ai.Mn sum oburkana i az nzm kakvo iskam. ](*,) Za6to stava taka vinagi??? Mojebi izburzah kato mu otvurnah na namecite(sigurno e trqbvalo da go opoznaq po-dobre), no puk ot druga strana ako n bah otvurnala na nego mojebi 6te6e da mu omruzne i da spre da se zanimava s men.
:smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

MiRaCuLiXbb
06-27-2006, 18:52
Кво значи "стана много лигав"?

koalka
06-27-2006, 19:32
Ми като не ти харесва защо си с него?Само заради майка ти и за това,че си свикнала с него.Разбирам причината да беше,че го обичаш или поне харесваш.Верно бахте причените.Доста тъпо бих казала.

RaDiTy
06-27-2006, 20:14
ammi neznam az bih govorila s nego za6to taka se e promenil ili e stanal mnogo "ligav".Po princip razgovorite sa nai-dobroto re6enie..puk i 6tom tolkova si go haresva6 moje po nqkuv na4in da go promeni6 :)

ziky
06-27-2006, 20:18
Кво значи "стана много лигав"?

И как така си падаш по лоши момчета.....от тия фешъните с русите коси или от дрогите,бъдещи затворници?
Що за глупос е това....момчето е с тебе толкова дълкго време и майка ти го харесва и няма проблеми с родителите да кажеш....това говори за тебе че не си по дългите връзки

LP_girl_14
06-28-2006, 01:19
Лоши момчета...мне,по скоро харесваш недостъпните и как да кажа..изпитваш тръпка да покоряваш нещо ново и недостижимо(ама че как го обясних)!Щом казваш че момчето е лигаво..не мисля че го обичаш.Никое момиче не говори така за приятеля си,особено ако има силни чувства към него.Не си струва да сис някой ,само защото имал много качества,майка ти го харесва и щото си сивкнала с него.Или обичаш някой или не!Освен тва ако изпитваш нещо към някого,ти изпитваш чова чувство не заради качествата му,а въпреки недостатъците му.Помисли си на какво ниво са чувствата ти към него!В крайна сметка мисля че ще е най-добре да му предложи временна раздяла,да опитате малко един без друг,да видите как ще тръгнат нещата и да се изясните сами със себе си и тогава евентуално може да поемете по различни пътища,или пък да възобновите връзката си :D

fucker
06-28-2006, 10:54
Хахаха омръзвало и.Писе естествено че ще ти омръзни.Нали се сещаш че не си само ти с тоя проблем.На всички жени им омръзва от примерните умни и добрички момченца.И знаеш ли що ти омръзват-щото ходиш с момченца а не с мъже.Не ме разбирай погрешно нямам впредвид възраста.Просто вии жените сте доста по заблудени по-въпроса какво искате.Самите вии не знаете съзнателно от какво имате нужда.Писнало ти-хах.Ами въпроса не е дали на теб ти е писнало маце-ако на теб ти писне ти си хващаш пътя от момченцето.А ако на мъжа му писне какво ше праиш?Не можеш да го задържиш до теб.Ти като всяко момиче имаш само едно уръжие за мъже-ВЪНШНОСТ.Та проблема далеч не е кво да праиш като на теб ти писне-проблема ти е когато на мен ми писне кво праиш? :twisted:

White_Shadow
06-28-2006, 11:32
Ми сладур4е единственият начин е да разговаряш с него :) .Кажи му че сегашното му държание не ти допада :-k .Или ако в началото той се е държал както на теб ти харесва-кажи му че не е както преди и че сега не те радва 8-[ . :-s Вярно е че можеш малко или много да го убидиш или нараниш по този начин,но за мен е много тъпо да съм с някой,чието държание не ми харесва :-k .

Относно лошите момчета-твой вкус,но ако наистина си падаш по такива,мисля че не ти е приятно да си с .... "Разлигавено момче"... :smt017

lost_girl
06-28-2006, 11:56
ako pita6 men dobre si napravila 4e si mu otvurnala i e stanalo ne6to,a otnosno negovata lignq izvednaj pogovori s nego i mu kaji 4e kato se ligavi ne ti haresva!

Malko_kote
06-28-2006, 15:08
mersi mn na vs.I az kato se zamislq e nai-dobre da pogovorq s nego i da go popitam za6to se durji ligavo.Otnosno tova koeto nqkolko 4oveka me popitaha''kakvo e lo6o mom4e'' i t.n.-mi lo6o mom4e e...da se pravi na nedostupen, v nikakuv slu4ai da ne se durji ligavo, da si pada po momtori i takiva gluposti, ob6to vzeto tva e.Predi da se suberem s vuprosnoto mom4e, toi be6e to4no takuv, v smis 4e i sega toi si pada po motori koli i t.n. no se ligavi malko pove4e ot kolkoto trqbva, abe ve4e ne me kefi taka kakto predi :(