PDA

View Full Version : Priqteli?



nqkva tam
06-27-2006, 19:49
Zdraveite! Ne sym sigurna dali tazi tema e to4no za tuk, no prosto imam nujda da spodelq i ako pyk nqkoi slu4aino e popadal v moita situaciq da mi kaje kakvo e stanalo pri nego v posledstviee.
Zna4i istoriqta e slednata. Sybotata nai-dobriq mi priqtel doide u nas. Kaza 4e 6te spi u nas. Tova ne e ne6to stra6no...daje 4esti4ko si spime zaedno na divana. Samo,4e toq pyt prosto use6tah 4e ne6to stava...
V kraina smetka maika mi kato si legna toi me popita napravo iskam li da se zabiem! Az se izsmqh,6toto si pomislih 4e se 6eguva,samo 4e toi pak me popita i to syvsem seriozno. I az go popitah za gadjeto mu,a toi mi otgovori-mi nie ot nqkolko dni ne sme zaedno ve4e(I NE MI BE6E KAZAL PO-RANO!). I v kraina smetka ne iz4aka da mu otgovorq i prosto po4na da me celuva...Tova be6e nai-dobriq seks,koito bqh pravila prez jivota si! Prosto nqmam dumi!
Kakto i da e. Problema e tam 4e toi mi e nai-dobriq priqtel i sega umiram ot strah da ne go zagubq! Za6toto ot togava imam 4uvstvoto 4e me izbqgva... Napravo 6te umra,ako zaradi tova go zagubq! Nqma da go prejiveq! Ne iskam ni6to po-seriozno...prosto ne iskam da go zagubq!
Kajete kakvo da napravq!
Blagodqrq vi predvaritelno!

s3xy_d0ll
06-27-2006, 19:56
xixi 'sprite ima da ti kaje ne6to..tvoqt nai dobar priqtel te jelae..' :lol:
vij mila tva det ste go napraili az ne vijdam lo6o 6tot vie kato pr si se znaite mn dobre oba4e v slu4aq sega da ostanete pr zavisi pove4e ot nego ti moje6 samo da pogovori6 s nego i da mu obqsni6 4e ako toi ne iska da hodite eventualno..ti nqma6 ni6to protiv priqtelskiq sex i na teb ne ti pre4i...ne6to takova
da se nadqvame 4e i na nego nqma da mu pre4i... :wink:

ziky
06-27-2006, 20:48
xixi 'sprite ima da ti kaje ne6to..tvoqt nai dobar priqtel te jelae..' :lol:
vij mila tva det ste go napraili az ne vijdam lo6o 6tot vie kato pr si se znaite mn dobre oba4e v slu4aq sega da ostanete pr zavisi pove4e ot nego ti moje6 samo da pogovori6 s nego i da mu obqsni6 4e ako toi ne iska da hodite eventualno..ti nqma6 ni6to protiv priqtelskiq sex i na teb ne ti pre4i...ne6to takova
da se nadqvame 4e i na nego nqma da mu pre4i... :wink:
Ха тва закова кабърчетата по стената......бравос :) =D> =D> =D> =D>

strange__
06-27-2006, 21:17
Защо една и съща тема е пусната два пъти :-s

sameone
06-28-2006, 09:46
Ei tova e mnogo gadno.Nqma ni6to po-gadno ot tova da zagubi6 nai-dobriq si priqtel za6toto ediniq iska ne6to po-seriozno.V takiva slu4ai priqtelstvoto prosto propada.Az te savetvam da pogovori6 s nego i 4e iska6 da si ostanete priqteli(ako iska6 de ako i ti ne iska6 ne6to po-seriozno)no vse pak toi e zapo4nal da te celuva i qvno ve4e ne gleda na tab kato na priqtelka.

Matik
06-28-2006, 10:05
Според мене се е "утешил" от раздялата си с приятелката си. Пък и щом те избягва значи или му е страшно неудобно (което от горенаписаното от теб хич не ми се вярва) или не иска нищо по сериозно. А щом и ти не искаш какъв е проблема да сте отново само приятели (и да се "утешавата" взаимно щом ви се струва нормално).

06-28-2006, 10:09
UJAS GORKATA MI BADI S NEGO LO6O NQMA:) :)

CVETELLINA
06-28-2006, 10:56
според мен,щом не го харесваш...би трябвало сега да му обясниш,че искаш да си останете само приятели и че не искаш да го загубиш като приятел,заради някаква вечер,която май е била грешка...поне мое мнение...вече ти си знаеш най-добре!Успех :wink:

White_Shadow
06-28-2006, 11:09
UJAS GORKATA MI BADI S NEGO LO6O NQMA:) :)

Na sa6toto mnenie sam i az =D> =D> =D>

mnogomili4kata-sf
06-28-2006, 11:29
Е тука сега ситуацията е мн критична...вземете си поговорете и се изяснете дали ще има приятелство или нещо повече...лично аз не смятам,че има приятелство,поддържано със секс...

lost_girl
06-28-2006, 11:34
da ti kaja 4estno v momenta sam v podobna situaciq,kato izklu4im tova 4e toi ne spi v nas,i az iskam da stane ne6to,no na nego mai ne mu se iska.spored men e dobre da stanete gajeta,za6toto se poznavate mn dobre,imate ob6ti interesi i sigorno ste v edna kompatiq!a we s nqkolko duma,ako go haresva6 i toi teb stanete gajeta,a i va6te nqma da sa protiv!