PDA

View Full Version : Priqteli?



nqkva tam
06-27-2006, 19:51
Zdraveite! Ne sym sigurna dali tazi tema e to4no za tuk, no prosto imam nujda da spodelq i ako pyk nqkoi slu4aino e popadal v moita situaciq da mi kaje kakvo e stanalo pri nego v posledstviee.
Zna4i istoriqta e slednata. Sybotata nai-dobriq mi priqtel doide u nas. Kaza 4e 6te spi u nas. Tova ne e ne6to stranno...daje 4esti4ko si spime zaedno na divana. Samo,4e toq pyt prosto use6tah 4e ne6to stava...
V kraina smetka maika mi kato si legna toi me popita napravo iskam li da se zabiem! Az se izsmqh,6toto si pomislih 4e se 6eguva,samo 4e toi pak me popita i to syvsem seriozno. I az go popitah za gadjeto mu,a toi mi otgovori-mi nie ot nqkolko dni ne sme zaedno ve4e(I NE MI BE6E KAZAL PO-RANO!). I v kraina smetka ne iz4aka da mu otgovorq i prosto po4na da me celuva...Tova be6e nai-dobriq seks,koito bqh pravila prez jivota si! Prosto nqmam dumi!
Kakto i da e. Problema e tam 4e toi mi e nai-dobriq priqtel i sega umiram ot strah da ne go zagubq! Za6toto ot togava imam 4uvstvoto 4e me izbqgva... Napravo 6te umra,ako zaradi tova go zagubq! Nqma da go prejiveq! Ne iskam ni6to po-seriozno...prosto ne iskam da go zagubq!
Kajete kakvo da napravq!
Blagodqrq vi predvaritelno!

Magic*
06-27-2006, 19:53
emi da beshe mislila predi da spish s nego

sladkata_hilary
06-27-2006, 19:59
много добре си се насадила :smt011 браво =D>

06-27-2006, 20:00
badi s nego i e radvai na jivota!!!kakvo se pritesnqva6 badi 6tastliva:)))

fermerkata
06-27-2006, 20:24
mmm,interesno...
ne,znam, mn li ste si blizki po princip? Ako e taka,moje bi sega nqma o4i da te pogledne...a,moje bi prosto izpitva ne6to kym teb...znam li!
Malko mi e trudno da si predstavq. A,i 6tom kazva6 4e seksa e bil mn dobyr,tva zna4i,4e se e i postaral...ne e bilo samo za ednoto iz4ukvane...
Pogovori s nego...nai-malkoto pone mi kaji kakvo misli i kak se 4uvstva6...

nqkva tam
06-27-2006, 20:35
Ami,da po princip sme stra6no blizki! I mejdu drugoto na6i ob6ti priqteli vse ni podigravat 4e sme bili spali bez tova da se be6e slu4valo...
No...ne znam kak da zapo4na razgovora...ne znam kakvo to4no da mu kaja...

ziky
06-27-2006, 20:37
Ami,da po princip sme stra6no blizki! I mejdu drugoto na6i ob6ti priqteli vse ni podigravat 4e sme bili spali bez tova da se be6e slu4valo...
No...ne znam kak da zapo4na razgovora...ne znam kakvo to4no da mu kaja...

Таквиз приятели с лопата да ги ринеш...тва са познати мила не приятели [-X

nqkva tam
06-27-2006, 20:40
Ami,da po princip sme stra6no blizki! I mejdu drugoto na6i ob6ti priqteli vse ni podigravat 4e sme bili spali bez tova da se be6e slu4valo...
No...ne znam kak da zapo4na razgovora...ne znam kakvo to4no da mu kaja...

Таквиз приятели с лопата да ги ринеш...тва са познати мила не приятели [-X

to sa ne stava duma za priqtelite,ami za nas dvamata...
am,imah vpredvid ina4e,4e prosto sme tolkova blizki,4e otstrrani izglejdame vse edno sme dvoika...bez da sme takava...

ziky
06-27-2006, 20:42
Ami,da po princip sme stra6no blizki! I mejdu drugoto na6i ob6ti priqteli vse ni podigravat 4e sme bili spali bez tova da se be6e slu4valo...
No...ne znam kak da zapo4na razgovora...ne znam kakvo to4no da mu kaja...

Таквиз приятели с лопата да ги ринеш...тва са познати мила не приятели [-X

to sa ne stava duma za priqtelite,ami za nas dvamata...
am,imah vpredvid ina4e,4e prosto sme tolkova blizki,4e otstrrani izglejdame vse edno sme dvoika...bez da sme takava...

Тогава им докажи че не сте...незнам на какво си способна да го направиш за да те посъветвам как :-k