PDA

View Full Version : Плуване



06-27-2006, 21:00
hi,kakvo mislite za tozi sport;)?men mnogo mi dopada.dnes izpluvah polovin km.tova dobre li e?i po kolko gore dolu trqbva da pluvam na sedmica za da mi se stegne tqloto?mersi;)

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3.

MiRaCuLiXbb
06-27-2006, 21:07
Зависи от колко време плуваш и колко сериозен/на си.
Половин км е ok ако плуваш отскоро/1г/

machoka
06-27-2006, 21:44
500м. са за загрявка само ;)

Плуването е един от най-добрите спортове във всяко едно отношение.

За да се стегнеш, зависи по колко време ще плуваш. Ходи 3 пъти в седмицата, по час-час и половина и за 2 месеца ще направиш много красиво тяло, гаранция ;)

Michelle_la_charmante
06-28-2006, 10:50
Плуването е велик спорт, обаче все пак, за да направиш красиво тяло, трябва да тренираш системно и упорито.Ако разчиташ само на тия два- три месеца, просто забрави!Ходи си редовно и след тези няколко месеца, нека плуването ти стане начин на живот, Уверявам те, че ще бъдеш доволен/на.Поне аз така мисля.Пък ти сам/а си прецени.

06-28-2006, 17:34
as kato hodih min. god. na pluvane pluvah po 800m-1km za 1 4as i mi be6e dostata4no

*an4eto*
06-28-2006, 19:02
zna4i ... trenirah plyvane nqkude 6 god blizo ... i posle sprqh ... no trenirah mn ysileno ... bqh sustezatelka,hodeh po sustezaniq i t.n.
daje imam nqkolko medala :)

ako iska6 da ima efekt ot plyvaneto trqbva da hodi6 4esto,no ne trqbva da plyva6 nepravilno ...az hodeh predi vseki den bez subota i nedelq i vseki den plyvahme min 3 km max 6 km ... taka 4e ti si preceni ...


YSPEX ;)

IKisseDAGirL
06-29-2006, 11:06
тва е най-готиния спорт :D :-D не е някакъв тежък, а и чрез него може да тренираш всяка част от тялото си и да развиеш всичките си мускули :wink: за жалост нямам възможност да се занимавам постоянно с плуване.. най-много като отида на басейн или на море.. нищо по-сериозно

bulgarche
06-30-2006, 00:16
Това е супер спорт според мен. Много добро тяло ще имаш (как се изразих само) но е много натурално :) Супер. Радвам ти се че си надъхан/а

JuFI
11-04-2006, 17:56
Спорта си рулира . Лично аэ тренирам от почти 7 години , състеэателка съм и за сега се представям добре :) . Наистина се оформя хубаво тяло , но тва не эначи да станеш няква кльоща , раэвиват се всички мусколи и има въэможност да станеш като мутант :D . Аэ тренирам редовно , всеки ден беэ неделя , но эаради даскалото се налага да пропускам някой дни . Тренировките са сериоэни по 3 - 3 500 км эа около час и половина . Но това се постига с годините , когато бях по - малка тренировките бяха по 1 км най - много . Тялото се претоварва и се губят невероятно много калорий эа кратко време , което води до иэтощаване и эатова не трябва да се прекалява . Напредвайте постепенно 8-[ 8-[

realpower
04-27-2007, 15:44
az predi trenirah 4 godini,no spqh za 2 godini.Ot dve sedmici pak zapo4nah da treniram...Nemoga da ti kaja s to4nost za kolko vreme 6te napravi6 hubavo tqlo,za6toto 1 moi priqtel trenira ot ve4e po4ti dve godini(samo lqtoto ne be6e hodil),a si sedi su6tiq pulen kato predi :?

FRIEND_1
08-09-2007, 18:19
hi :D az treniram pluvane ot 5 godini :D imam mnogo medali :-D
osnovni stilove sa mi grab i delfin :D
imam 1 rekord na Bulgaria na 50 m delfin i 1 record na Bulgaria na 100 m grab i 1 na 50 m \:D/ \:D/ \:D/

Margy
08-09-2007, 21:29
500м. са за загрявка само ;)

Плуването е един от най-добрите спортове във всяко едно отношение.

За да се стегнеш, зависи по колко време ще плуваш. Ходи 3 пъти в седмицата, по час-час и половина и за 2 месеца ще направиш много красиво тяло, гаранция ;)

Хммм не е лоша идеята! :-D И аз ще го пробвам!

Mementomori
08-10-2007, 00:12
Плуването е много приятен и естетически спорт!Преди години тренирах интензивно и беше невероятно!Калява се както тялото,така и волята на човека!Бяха прекрасни времена!Тогава не бях голяма,но плувахме по не малко,все пак се готвехме и за състезание и тренирахме всеки ден с по един ден някъде почивка през седмицата!Но дори и да не го спортуваш от гледна точка на прецизната плувна техника или многото км,определено ще стегнеш тялото си и ще влезеш във форма!

the_o.c_girl
08-10-2007, 00:33
НЕ МОГА ДА ПЛУВАМ...ТОЛКОВА МНОГО http://smilies.sofrayt.com/%5E/a0/haha.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/a0/haha.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/a0/haha.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/a0/haha.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/a0/haha.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/a0/haha.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/a0/haha.gifИСКАМ!

Shinedown
08-10-2007, 15:39
Аз съм на 16. Плувам много упорито вече година, ходя почти всеки ден. За мен няма нито ваканции, нито уикенди. Да кажем, че съм влюбен в спорта, изпадам в еуфория преди да вляза във водата, а там някакси се чувствам на място. Аз съм от по-високите (над 190) ии е важно да имаш хубава фигура, за 6 месеца си разширих гръдния кош с 10 сантиметра (по последни мерки беше 112). Абе глупостите настрана, по-як спорт няма ;)

Blab
08-23-2007, 23:58
Да кажем, че съм влюбен в спорта, изпадам в еуфория преди да вляза във водата, а там някакси се чувствам на място.
Познато чувство:))
Вляза ли във водата изключвам от света и сякаш съм само аз, тук и сега...
Не тренирам, но плувам, обичам да плувам...няма друг спорт, който да ме грабва толкова силно!

gabrielka@a
08-25-2007, 20:56
Ми готин спорт си е.Издължаваш се на ръст (май ми трябва),но от него,мускулите стават меки и когато спреш-всичко това се отпуска и става на тлъстинки!Ако изключим това последното-добър спорт е.Бих се записала,но не ли твърде късно за мен?Почти на 14 съм.

Poulet
09-04-2007, 21:56
Плуването е супер-развива всички мускули.0,5км оба4е са малко,аз за 1 час изплувам мейду 2 и 3 км,зависи.Е,ако ти си още начинаещ,недей да се изсилваш де! :wink:

miminia
09-05-2007, 16:44
Дам мн хубав спорт , ходих една год сл това прекъснах и започнах да се занимавам с др. спортове.Но тази година мисля отново да започна :)

'IrReSiStIblE'
09-08-2007, 13:24
Обожавам плуването,но плувам само за хоби,за удоволствие,не го тренирам.

IKisseDAGirL
09-08-2007, 16:19
Познато чувство:))
Вляза ли във водата изключвам от света и сякаш съм само аз, тук и сега...
Не тренирам, но плувам, обичам да плувам...няма друг спорт, който да ме грабва толкова силно!
Същата работа е и при мен. Много точно си го описала :smt055

x3m4et0_f
09-08-2007, 17:46
Тренирам плуване от 6 годишна,но съм прекъсвала много пъти за съжаление. :( От миналата година започнах усилено и смятам да продължа да се занимавам с този спорт най-вече през есента,зимата и пролетта,защото лятото се отдавам на друг по-екстремен спорт-windsurf. :D

caRamelO_cHicA
09-12-2007, 09:04
един от любимите ми спортуве много е готин и разпускащ аз даже го тренирам.Супер си е!

SexYLipS
09-28-2007, 17:02
Вече стана 1 година от както плувам.Плуваме поо 3-4 км на ден и направих страхотно тяло.Мога да кажа че ако някой се съмнява че плуването не е велик спорт мн греши.Що се отнася до въпроса, плувай колкото ти смяташ за добре, колкото твоето тяло евентуално може да издържи. Ще е добре малко да се понатоварваш, а не само влизаш в басейна за 20-30 мин. плуваш 400 метра и да си помислиш че си направила нещо велико. Ще свикнеш постепенно.Плувай по 1-2 км ще ти стане навик.Лесно се свиква.Успех ... :smt016 :smt016 :smt016

HenriLloyd
09-29-2007, 11:38
qko!