PDA

View Full Version : Moderated:Искам да се забия с едно момче,как?



geri777
06-27-2006, 20:10
Zna4i haresvah si edno mom4e koeto si ima gadje ot 2 god.ama tq mnogo go e lygala i sa se razdelqli ama samo zaradi pr si sa se sybirali.Ot dva dena ve4e si govorim kat pr.Vsi4ko e super ama az iskam da go zabiq.Iskam da sym s nego.Pomognete mi kak da go napravq 6ot ve4e nz kvo da pravq.PLSSSSSSS POMO6T [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

ziky
06-27-2006, 20:12
И са кво очакваш да тръгнем вместо тебе да го забием?Не те познавам и незнам на какво си способна за да го направиш...като за начало каот се заговорите го прегърни и си слагай главата на рамото му и така с някви по нежни звуци и мисля че ако не е чак толко тъп може и да се сети че му се натискаш

POLA^_^
06-27-2006, 20:22
не мисля,че е удачно най-вероятно той още харесва бившата си!Само ще страдаш! [-X

BeBencEto
06-27-2006, 20:26
az mislq 4e trqbva da si se borish kato iskash nqkoi shte go gonish..liubovta e boleznena i nezavisimo 4e te boli shte se borish i tva..e. nqma da se predavash

06-27-2006, 20:27
Няма да ти обърне внимание, ще страдаш от несподелена любов и ще се самоубиеш...
Извънземното Киро така мисли...

L_i_z_I
06-27-2006, 20:41
az mislq 4e trqbva da si se borish kato iskash nqkoi shte go gonish..liubovta e boleznena i nezavisimo 4e te boli shte se borish i tva..e. nqma da se predavash


Напълно съм сагласна :) Вдъгнови ме и аз да се боря за ендо момче..мерси :wink: :wink: \:D/

sladkata_hilary
06-27-2006, 20:51
az mislq 4e trqbva da si se borish kato iskash nqkoi shte go gonish..liubovta e boleznena i nezavisimo 4e te boli shte se borish i tva..e. nqma da se predavash


Напълно съм сагласна :) Вдъгнови ме и аз да се боря за ендо момче..мерси :wink: :wink: \:D/

i men :wink:

strange__
06-27-2006, 21:04
Да,но когато той си има приятелка е по-трудно!От опит го казвам и аз така се борих и накрая осъзнах,че няма смисъл...в такива сериозни връзки нещата са по-различни,доверието е по-голямо,любовта е по-различна също...ти си знаеш,но имай в предвид,че приятелката му няма да те гледа :wink: Аз ако съм на нейно място бих те обезкостила..просто ще се опитам да се боря,за това което всъщност имам :!: Помисли 8)

teenkopele
06-27-2006, 21:09
Zna4i haresvah si edno mom4e koeto si ima gadje ot 2 god.ama tq mnogo go e lygala i sa se razdelqli ama samo zaradi pr si sa se sybirali.Ot dva dena ve4e si govorim kat pr.Vsi4ko e super ama az iskam da go zabiq.Iskam da sym s nego.Pomognete mi kak da go napravq 6ot ve4e nz kvo da pravq.PLSSSSSSS POMO6T [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o<


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Като за начало го покани да излезете някъде. Покажи му, че имаш интерес към него чрез погледи, жестове, комплименти, намеци...
Виж как ще се държи с теб, как ще ти отговаря.
Успех. :wink:

sk8girL
06-27-2006, 21:47
Има си приятелка..сериозна връзка.Според мен не е мн редно да им се бъркаш,но пък от друга страна ако го харесваш преследвай желанията си.Всеки се бори и търси своите интереси, а и ако наистина те са заедно само заради приятелите си.. ми тогава действай!Покажи му,че не си безразлична.Търси близост с него и виж той как се държи и дали ти отвръща.Сама ще усетиш дали може да се получи нещо между вас или не.Все пак той няма да се жени за онази неговата сериозна приятелка.Живота се променя,хората се променят.Не може вечно да бъде с нея! За това опитай късмета си и преследвай щастието си.А ако той не отвърне по някакъв начин на чувствата ти тогава наистина е безсмислено да се бориш.Просто го остави с нея и такаМ.Ае стискам палци да се получат нещата:)

06-28-2006, 19:18
misi mnogo

geri777
06-28-2006, 19:25
tva poslednoto be6e ot mene.i pak misi

ziky
06-28-2006, 19:27
tva poslednoto be6e ot mene.i pak misi

Нп :)

b3bs_
06-28-2006, 19:34
ne e mnogo uda4no da se zanimafa6 sas obvarzano mom4e,za6toto taka ima opasnost da se spre4ka6 s priqtelkata mu.No ako naistina iska6 da si s nego,nakarai go da te zabeleji

LoVe_RuSlAn
06-28-2006, 20:36
Ами изчакай той да направи 1-вата крачка ако изобщо ще има такава, защото той може още да си я обича старата да не му се започва нова връзка

air_wisp
06-28-2006, 22:29
Ами изчакай той да направи 1-вата крачка ако изобщо ще има такава, защото той може още да си я обича старата да не му се започва нова връзка

Мда... Яяя брат Памела :mrgreen: 8-[

ziky
06-28-2006, 22:52
Ами изчакай той да направи 1-вата крачка ако изобщо ще има такава, защото той може още да си я обича старата да не му се започва нова връзка

Мда... Яяя брат Памела :mrgreen: 8-[

Абе дали притежателката на тоя ник с тоя аватар е такава като аватара 8-[

lost_girl
06-28-2006, 23:13
mi po4ni da mu pravi6 nameci ei gotin,du6o ei takiva uj nan maitap i vij ko 6te ti kje!

Lovebaby
06-28-2006, 23:45
Няма да ти обърне внимание, ще страдаш от несподелена любов и ще се самоубиеш...
Извънземното Киро така мисли...


Хахахаха тоз пък .. може и да и обърне внимание .. има два варианта и единия е да се бориш за него пък квото стане няма да ти е за първи път да страдаш предполагам .. болезнено е обаче пък след време осъзнаваш,че не си е заслужавало да страдаш заради някои които не ти е обърнал внимание ..просто не те е заслужавал ... :smt012
Обаче според мен имаш голям шанс с тва момче,защото ти казваш,че се е събрал с бившата си само защото искат да са приятели(или нещо такова)може би не я харесва толкова много както преди ..лубовта му е отминала към нея и неможе да се върне .. затова според мен ако се сприятелиш максимално с него и му намекнеш СЛЕД като сте станали близки приятели(защото ако не сте се сближили достатъчно тои ще почне да се дърпа ако му правиш намеци)може би ще се получи нещо м/у вас.Искрено с енадявам да съм помогнала:)Аиди успех мацко \:D/