PDA

View Full Version : molq vi daite savet



baby sladkata
06-27-2006, 20:18
Zna4i moqta istoriq e ujasno oburkana i dosta dulga.predi dve godini priqtelite mi me zapoznaha s edin rado s koito sme ot edin kvartal.Si4ki mi kazvaha o toi mn e hlutnal no na mene mi be6e vse taq ztoto e go haresvah dori ne mi be6e simpati4en.predi okolo mesec se sre6nahme v edna diskoteka toi se sprq pred mene i mi kaza "poznavam te ot nqkade"v purviq moment ne go poznah izob6to i my kazah"mi ok 6tom taka misli6"i ne my oburnah nikakvo vnimanie.na drygiq den se sre6nahme na ndk i se zapoznahme togava razbrah 4e toi e mom4eto s koeto se zapoznah.i taka po4nahme da se pozdravqvame,toi postoqnno mi iska6e telefona no az ne my go davah.Edna subota otidoh na diskoteka i vidqh edin negov priqtel i go pitah kade e rado i toi mi kaza 4e si e v tqh.sled koeto toi me popita kakvo mislq za nego i az my kazah 4e e mn gotin po harakter i vun6nost i me kefi,toi mi otg 4e i rado misli su6toto za men.sled nakolko sedmici se zasqkohme pak na ndk oba4e tozi put bqh s gajeto mi a toi sedna to4no do nas (bqhme na mosta)i kato si trugvahme go poglednah a toi gleda6e samo nadolu usmihnah my se i toi me pogledna.po4nah da se privurzvam kum nego i da go haresvam,zatova skusah s gajeto si za da sam svobodna.togava rado po4na da mi se hvali kak go sdyhval i nekvi takiva.si4kite mi priqteli razbraha 4e sam skusala s gajeto mi i togava edin fr na gajeto mi po4na da me svlalq,rado me vidq i mu kaza"e s neq li be" togava fr na gajeto mi p4na da me celuva i rado ni vidq,i ot tozi moment rado po4na da me otbqgva a az po4vah da go haresvam vse pove4e i pove4e...kogato tancyvah sama rado doide celuna me celuvahme se okolo 2-3 min sled koeto si trugna.sega toi me otbqgva kato me vidi me pregru6ta no ne pravi ni6to dr a az go haresvam ujasno mn i bih napravila vsi4ko za da sme zaedno.lo6oto e 4e toi po4na da stava vse po golqm i po golqm jenkar.kogato se pribirahme kam na6iq kv tazi sedmica ot disko sednahme v reisa toi bee6 nai otzad a nie malko po otpred toi se podprq na vratata i ni gleda6e postoqnno a kato slezohme ot avtobusa trqbva6e da hodime malko pe6a nie s moita fr bqhme nai otzad zad vsi4ki dori nai dobriq mu priqtel be6e mn po napred ot nas a toi be6e do nas i si govorehme.molq vi daite mi savet kakvo da napravq i spored vas izpitva li o6te ne6to kum men ili vsi4ko ve4e e minalo.MOLQ VI POMAGAITE!!!!!

ziky
06-27-2006, 20:26
Мога да вадя два извода.....радо е женкар за пред теб смисал за да ти става и на тебе гадно огато го виждаш с др момичета...се ппак и ти си го наранила по начина по който си бла с приятеля на гаджето ти....а и след като др говорят че е златен и е мн печен значи мисля че не е толко женкар...
Другото което е раскарай ония дето ти се натиска и покажи на радо че го харесваш и че искашш да си с него и че може да ти има доверие...

Обаче мисля че ти не си от най примерните....харесваш с един тръгваш с друг при положение че си скъсала с трети...ЛОЛ... =P~

sladkata_hilary
06-27-2006, 20:29
омотах се много :smt017

BeBencEto
06-27-2006, 20:33
az mislq che toi oshte ima chuvstva kum teb..prosto mu e gadno za slu4iloto se....pogovori s nego i mu obqsni situaciitei kakvo e stanalo...shte te razbere i shte vidish che sichko shte se opravi

06-27-2006, 20:42
oh da naistina dano se polu4i.do sega ne sam mislila 4e 6te haresam nqkoi do takava stepen....tazi sedmica sigyrno 6te hodq v tazi diskoteka v koqto toi hodi i 6te my pokaja 4e ne mi e bezrazli4en....iska mi se da go vidq i v kvartala,az vseki den obikalavqm s moite priqteli i do sega ne sam go vijdala....spored men 6te ima po golqm efekt ako mu pokaja kvo ozna4ava za men kato se vidime v kv ztoto v diskotekata moje da mi se napravi na muj.....pone taka mislq

ziky
06-27-2006, 20:44
oh da naistina dano se polu4i.do sega ne sam mislila 4e 6te haresam nqkoi do takava stepen....tazi sedmica sigyrno 6te hodq v tazi diskoteka v koqto toi hodi i 6te my pokaja 4e ne mi e bezrazli4en....iska mi se da go vidq i v kvartala,az vseki den obikalavqm s moite priqteli i do sega ne sam go vijdala....spored men 6te ima po golqm efekt ako mu pokaja kvo ozna4ava za men kato se vidime v kv ztoto v diskotekata moje da mi se napravi na muj.....pone taka mislq

Мислиш не мислиш....шанса е такъв....би ьор селф и не се променяй...бъдии себе си. :) Не се прави на това което не си за да се харесаш...грешка е :)

06-27-2006, 21:13
А? И кво? Я пак повтори.