PDA

View Full Version : дали сме сгафили макар че всико беше правилно?



Awazate Ippon
06-27-2006, 21:45
значи с приятелката ми правихме секс преди 20 и 3 дена (точно на 4ти юни) Тя беше девствена и аз реших да пронинка в нея без презерватив. СЛед малко като щях да свърша го извадих и отидох в банята където свърших. След това си сложих презерватив и продължихме нататък. Презерватива н се скъса (винаги ползвам Дюрекс). Трябваше да и дойде на 20ти. Това е преди една седмица и не и е дошло. Днес като правихме секс по рпезерватива имаше много бяла течност и това беше според мен бяло течение. Тя въобще не знае какво е това и какво става.
И двамата ни е страх да не е забременяла. Същевременно е малка и за да иде на гинеколог трябва да каже на майка си. Моля ви дайте съвет какво може да и има? Бременна ли е? Това бяло течение или каквото е било какво показва? ](*,)

sexY_mackA90
06-27-2006, 21:49
Awe ima 1000 takifa temi i nafsqkude pishe 4e ima edno neshty koito se kazva TEST!!!kupete go ne strufa mnoy (ot aptekite se kupufa) i vijte!!!-.-...

`Death`Whore`
06-27-2006, 21:50
Това не е бяло течение, а са евини сокчета - овлажняване, появява се при възбуда. Не вярвам да е забременяла. Щом е малка, сигурно менструацията И е нередовна. Вече може да си направи тест. МОжеш и ти да отидеш да го купиш, нея сигурно ще я е срам.

Awazate Ippon
06-27-2006, 21:56
Това не е бяло течение, а са евини сокчета - овлажняване, появява се при възбуда. Не вярвам да е забременяла. Щом е малка, сигурно менструацията И е нередовна. Вече може да си направи тест. МОжеш и ти да отидеш да го купиш, нея сигурно ще я е срам.

ще ида да купя 10 ако трябва...единия ще е Sure check но чувам че често показвал грешно. Какъв ще ми препоръчате :?:

`Death`Whore`
06-27-2006, 21:56
КупИ 3. Всъщност има много малка вероятност тестът да е грешен.

Fagile
06-27-2006, 21:59
Ami, prosto mije da e tova te4enie , kakto e pri pove4eto predi da im doyde imat belo te4enie! Ama nz, horata sa pravi -test sure check
Po tymno ti se budi6 , tormozi6 se i 4udi6 -Za6to li zakusnqva - taka te pritesnqva - test , test, test sure check! Ima li edna 4erta, testa e validen, a joro e nevinen! Ako ima 2 4erti - Byrzo, byrzo mu zvanni - bremenna si ve4e ti!!!!!!!!!!!!!!!!111 :smt016

SuN4o_F
06-27-2006, 23:00
kupi 2 testa sure check vse edinq 6te e veren :) spokoino i drugiq pat s prezervativ

Keridan
06-28-2006, 04:35
Малеее колко трябва да е малка, че да не може да отиде на гинеколог без майка си :shock:

anichkaaa
06-28-2006, 05:43
Emi az kogato go napravih za purvi pat mi zakusnq i to dosta.Posle mi kazaha,4e tova bilo normalno pri momi4e,koeto go pravi za purvi pat,taka 4e ne mislq ,4e imate povod za pritesnenie osobeno ako ima simptomite na PMS. :roll:

Awazate Ippon
06-28-2006, 08:32
Emi az kogato go napravih za purvi pat mi zakusnq i to dosta.Posle mi kazaha,4e tova bilo normalno pri momi4e,koeto go pravi za purvi pat,taka 4e ne mislq ,4e imate povod za pritesnenie osobeno ako ima simptomite na PMS. :roll:

kakvi sa tezi simptomi :?:

`Death`Whore`
06-28-2006, 08:34
Предменструален синдром. Обаче те понякога са симптоми и на бременност.

kudravoto
06-28-2006, 15:20
mi sure check ne sa tolkova sigurni predi dosta vreme si pravih 2 i pokazaha 4e nqma ni6to no posle v posledstvie se okaza 4e ne e taka no be6e super gadno vsi4ko koeto ni se slu4i na men i priqtelqt mi ne go pojelavam na nikogo mi kupi i nqkolko testa i uspeh

06-28-2006, 16:24
Това не е бяло течение, а са евини сокчета - овлажняване, появява се при възбуда. Не вярвам да е забременяла. Щом е малка, сигурно менструацията И е нередовна. Вече може да си направи тест. МОжеш и ти да отидеш да го купиш, нея сигурно ще я е срам.
ama deistvai barzo da ne stane nekoq belq

06-28-2006, 18:36
Нормално е щом и е първи път да и закъснява пък и щом казваш, че е малка може да и не е редовен цикъла

12-13-2006, 16:45
[quote="`Death`Whore`"]Това не е бяло течение, а са евини сокчета - овлажняване
а тва овлажняване дали съдърва сперматозоиди защото когато се прави без презерватив се появява овлажняването

12-14-2006, 09:07
мда аз съм се притеснила малко и искам да ви попитам тези евини сокчета,това овлажняване го има и при момчетата ли?Защото с моя приятел онзи ден ден ден щехме да ги направим но така и нищо не стана,таи като на мен ми е за парви път,пък и не мисля че все още съм готова..но тои проникна в мен на няколко пати и то преди да си сложи презерватив иии нз не мисля че е било сперма,но имаше нещо такова.Сигорно ще ме помислите за глупава.Но съм се притеснила малко и нямам мн познания за това,реших да пиша и разчитам да ми кажете нещо по въпроса :oops:

shizzle
12-14-2006, 09:21
"Нещо подобно" има и при момчетата, да. "Предеякулационна течност" се нарича, но това няма много значение. Обикновено е само няколко капчици, които съдържат много малък брой сперматозоиди (поне в сравнение със спермата). Основната задача на тази течност е допълнително да улесни проникването.

А "евините сокчета" са "евини сокчета", защото се секретират в жената, за да "смаже" вагината и също да помогне за проникването.

12-14-2006, 09:37
мерси за информацията ама има ли вазможност при такав случаи момичето да забременее :roll:

shizzle
12-14-2006, 10:12
мерси за информацията ама има ли вазможност при такав случаи момичето да забременее :roll:

Възможността е малка, но я има. Много хора практикуват секс без "свършване" вътре с години и всичко е OK. Други късметлии "уцелват джакпота" от първия път и после правят аборти. Аз лично си знам, че съм "късметлия" и затова винаги използвам презервативи.

12-14-2006, 15:27
i az mersi mn gospod da ni e na pomo6t

corpseOfLove
12-14-2006, 15:48
Ei produljavai da q rapa6 ako zeme da pukne qvno e imalo ne6to :mrgreen: :-D :mrgreen:

08-20-2007, 17:44
nqkoi moje li da mi kaje dali vi e zakusnqvalo s pove4e ot 20 dni

08-20-2007, 17:46
ppravila sum si dva testa sure check i dvata sa otricatelni ... imah simptomite 4e 6te mi idva no ne mi doide sega 4akam da mi doide noo ve4e ot 25 dni zaksunenie po4vam da se trevoja i btw cikula mi e neredoven.... ne znam kakvo da mislq heeelp:?

alkobalko
08-20-2007, 18:15
Темата е стара!