PDA

View Full Version : kaje te mi molq vi..?:(



Ger1to
06-27-2006, 23:15
az sum nova tuk...i nz kak da si sloja kartinka kogato pi6a na nqkoi i tq da se pokazva nali se se6tate...kak da gi namerq kaje te mi molq vi se..?? :cry:

ziky
06-27-2006, 23:21
Значи темата ти не е за тука ма нека ти помогна щото си ми симпатична....
Когато искаш да сложиш картинка във форума влизаш на адрес http://imageshack.us (казвам този щот аз ползвам този) и там си има едно бутонче "browse".Натискаш го и избираш картинката от компа ти...след това цъкваш "host it" бутона и чакаш докато не ти се покажат едни таблици с линкове.....след катоти се покажат ти копираш линка от най долния....НАЙ ДОЛНИЯ!!!!!
Пише "Direct link to image"...копираш написаното в него с цъкване на десен бутон на мишката и copy..След това отиваш смисал идваш във форума и когато искаш да отговориш на тема или да я създадеш нова горе,точно където си пишеш заглавието на темата под него има едни бутони...прдпоследния пише "Img".Натискаш на него след това доло където пишеш темата ти се появява Img в квадратни скоби и там поставяш копирния от сайта линк след което пак натискаш горе бутона на който пише "img"...за да си сигуна че си успяла,преди да постнеш съобщение цъкни доло преглед за да не се излагаш ;)

Ger1to
06-27-2006, 23:31
>>>>>>>>BLAGODARQ TI<<<<<<<<<<< \:D/

ziky
06-28-2006, 00:11
>>>>>>>>BLAGODARQ TI<<<<<<<<<<< \:D/

Поне свърши ли ти работа?

Bisollini
06-28-2006, 00:28
Edin Vid Ili kratko kazano : Upload-va6 si snimka ot kompa v nakoe zaribqva6to internet sait4e za bezplaten hosting -taka 4e da ima6 tazi snimka v net-a i sled tova ot nastroikite si q ka4va6 kum profila :P