PDA

View Full Version : Kakvo mislite?



Angel_Girl
06-27-2006, 22:19
Pitam si az pt lubopidstvo. Roditelite vi razvedeni li sa i kakvo mislite po tazi tema za razvedenite roditeli?

Sarabi
06-27-2006, 22:54
Да,моите са разведени...и не съжалявам за това,защото баща ми е един пълен пукал,от 7 години нито съм го чувала,нито съм го виждала.Смятам,че в някои ситуации развода е по-доброто решение от оставането в брак по задължение...защото,когато са заедно родителите,които не се обичат обикновено се карат...а това наистина е зле за психиката на детето им.

Angel_Girl
06-27-2006, 22:57
Да,моите са разведени...и не съжалявам за това,защото баща ми е един пълен пукал,от 7 години нито съм го чувала,нито съм го виждала.Смятам,че в някои ситуации развода е по-доброто решение от оставането в брак по задължение...защото,когато са заедно родителите,които не се обичат обикновено се карат...а това наистина е зле за психиката на детето им.
Taka e prava si i moite roditeli sa razvedeni i az i sestra mi jiveem pri ba6ta ni za6toto kakto ti se izrazi za ba6ta si az moga da se izrazq oi sa6tiq na4in za maika mi

maily
06-28-2006, 07:52
MOite roditeli ne sa razvedeni i ne sajelqvam za tova!Taka mojebi e po dobre!Za6toto edno dete trqbva da izrasne s dvama roditeli!!! :D

ProstoAz
06-28-2006, 09:57
Не са разведени.

А за разведените родители...мисля, че е по-добре двама човека да се разделят от колкото да се мъчат цял живот заедно.

Brrrrrrrrrrrrr
06-28-2006, 10:08
Моите родители не са разведени. Мисля че развода не е лошо нещо, ако е наложителен. Наште се разбират, но в другеи семейства далеч не е така... :|

06-28-2006, 11:47
mi moite sa razvedeni ot kakto se pomnq..... ](*,)

niki7o
06-28-2006, 11:48
moite ne sa i stra6no mnogo se radvam

djigi
06-28-2006, 11:59
Моите също не са.
Имаше един момент, в които щяха да го направят и щеше да е по-добре, но вече е твърде късно и в момента това би било доста неподходящо.

От една страна (както споменаха) наистина е по-добре да са разведени, ако не се разбират (въобще не говоря за обич). Наистина един човек не може да живее нормално, ако у дома вместо да му е приятно, само се кара с останлите. Но все пак природата си знае работата. След като тя е определила, че за да се развие едно ново същество (човешко), са нужни двама разнополови родители - така и трябва да става! А развитието не се определя само от оплождането на яйцеклетката от сперматозоид.

CVETELLINA
06-28-2006, 12:05
Не са разведени.

А за разведените родители...мисля, че е по-добре двама човека да се разделят от колкото да се мъчат цял живот заедно.Да,и моите не са!
И за другото съм напълно съгласна!