PDA

View Full Version : uff za6to vse ne6to lipsva



06-27-2006, 22:35
takam.obi4am gadjeto mi super mnogo.toi su6to durji na men, i vinagi e adski mil i dobri4uk.prosto toi e vsi4ko koeto nqkoga sum iskala i mislq 4e spodelq 4uvstvata mi dori v na4aloto toi be6e po vlubeniq. NO kato se napie pavi gluposti:((((onaq ve4er mi be6e izneveril.po princip kato e trezven ne go rpavi no kato se napie izob6to ne misli.......i dori ne pomni ponqkoga:( a toi se napie vsqka subota primerno??kakvo da pravq?ne moga da go ostavq zaradi tova?kakvo pyk...da priema ne6ta?tova li e re6enieto?prosto moje bi togava ne se kontrolira, a 6te e mn trudno da go nakaram da spre alkohola,6toto kato idat na diskoteki cqlata kompaniq.....a ne iskam da go spiram po toq na4in
help :(

Angel_Girl
06-27-2006, 22:38
takam.obi4am gadjeto mi super mnogo.toi su6to durji na men, i vinagi e adski mil i dobri4uk.prosto toi e vsi4ko koeto nqkoga sum iskala i mislq 4e spodelq 4uvstvata mi dori v na4aloto toi be6e po vlubeniq. NO kato se napie pavi gluposti:((((onaq ve4er mi be6e izneveril.po princip kato e trezven ne go rpavi no kato se napie izob6to ne misli.......i dori ne pomni ponqkoga:( a toi se napie vsqka subota primerno??kakvo da pravq?ne moga da go ostavq zaradi tova?kakvo pyk...da priema ne6ta?tova li e re6enieto?prosto moje bi togava ne se kontrolira, a 6te e mn trudno da go nakaram da spre alkohola,6toto kato idat na diskoteki cqlata kompaniq.....a ne iskam da go spiram po toq na4in
help :(
Emi mili4ka pogovori s nego za6toto ne moje da tarpi6 izneverite mu za6toto go obi4a6. I tova 4e se napiva ne e opravdanie ako darji na teb i te obi4a istinski edva li 6te go pravi. A ako znae 4e kato se napie nemoje da se kontrolira i moje da te narano pi tozi na4in 6te se ograni4ava v alkohola

06-27-2006, 22:42
mm toi e strahoten karal me e da se 4uvstvam kakto nikoi drug:{ za tva mislq 4e tr da turpq tezi gluposti vse pak vajnoto e da s men i da m eobi4a ako ne6tata sa seriozni kakvo mi puka za tezi kato sa samo za 1 ve4er i govorq samo za zabivane ne za sex..ne znam..ti kak bi postupila:{? toi e vsi4ko za mene..

Angel_Girl
06-27-2006, 22:43
mm toi e strahoten karal me e da se 4uvstvam kakto nikoi drug:{ za tva mislq 4e tr da turpq tezi gluposti vse pak vajnoto e da s men i da m eobi4a ako ne6tata sa seriozni kakvo mi puka za tezi kato sa samo za 1 ve4er i govorq samo za zabivane ne za sex..ne znam..ti kak bi postupila:{? toi e vsi4ko za mene..
E az opredeleno ne bih tarpqla takova ne6to kolkoto i da obi4am daden 4ovek

^BaBy^GirL^
06-27-2006, 22:44
Мале милата ... Според мен разговора е най добрия избор . Кажи му че по този начин те наранява помоли го ако държи на теб да спре или поне да намали алкохола . Все пак никой не би издържал на изневерите на любимия , нали \:D/

ziky
06-27-2006, 22:46
mm toi e strahoten karal me e da se 4uvstvam kakto nikoi drug:{ za tva mislq 4e tr da turpq tezi gluposti vse pak vajnoto e da s men i da m eobi4a ako ne6tata sa seriozni kakvo mi puka za tezi kato sa samo za 1 ve4er i govorq samo za zabivane ne za sex..ne znam..ti kak bi postupila:{? toi e vsi4ko za mene..
E az opredeleno ne bih tarpqla takova ne6to kolkoto i da obi4am daden 4ovek
=P~ ляк

Angel_Girl
06-27-2006, 22:46
Мале милата ... Според мен разговора е най добрия избор . Кажи му че по този начин те наранява помоли го ако държи на теб да спре или поне да намали алкохола . Все пак никой не би издържал на изневерите на любимия , нали \:D/
E to i tq ti go kazva ne trqbva da go tarpi6 pogovori s nego i ako ne te razbere kolkoto i bolezneno da ti e go ostavi

priti_kiti
06-27-2006, 22:52
Наистина поговорете си сериозно и ти му кажи кво те притеснява. Ако те обича толкова много и държи на теб би го променил .. не е невъзможно! Лично аз не бих търпяла подобни 'пиянски' изпълнения.

Angel_Girl
06-27-2006, 22:54
Наистина поговорете си сериозно и ти му кажи кво те притеснява. Ако те обича толкова много и държи на теб би го променил .. не е невъзможно! Лично аз не бих търпяла подобни 'пиянски' изпълнения.
NE 4akai vij vsi4ki ti kazvat 4e ne biha tarpqli takova povedenie i otno6enie pogovori mn seriozno s toq malak piqnica

BeBencEto
06-28-2006, 08:15
mislq chee v nikuv slu4ai ne trqbva da ostavqsh gadjeto si obache naistina trqbva da sednetei da obsudite tova...obqsni mu che makra i piqn kato ti izneverqva teb adski mnogo te boli..obqsni mu 4e ne iskash da go zagubish..che go obichash..i che iskash da si s nego...kaji mu dori 4e vijdash i negovoata liubov chuvstvash q...no ako te obicha trqbva li da te naranqva...mislq che toi shte te razbere i ili shte namali malko koli4estvoto na alkohola ili shte pomoli nqkoi fr kato go vii da prai gluposti da go spre..kusmet!

Ninja
06-28-2006, 08:39
Леле горката.Моя много добра приятелка е на същия принцип с нейния. Те се харесват много ама момчето горкото като го хване черната серия и има моменти дето по 2-3 дена все е на маса с компания.Гадното при нея е че тя се дразни от мнението на другите и приятелки и в идните дни ще го зареже.Пожелавам ти да говориш с него и той да излезе разбран човечец и да не се разделите.Успех

`Death`Whore`
06-28-2006, 08:40
Как няма да го спираш? Ходи на дискотека без теб, напива се и ти изневерява! Ти си в правото си да поискаш от него да не се напива повече на места, където има момичета за ебане.

06-28-2006, 10:47
kazah 4e ne stava vupros za ebane, a za obiknoveno zabivane. i hodi na diskoteka bez pone 6toto men ne me puskat a i nqmam godinite.

lost_girl
06-28-2006, 12:08
pogovori e nego i mu kaji 4e kato se napie stava drug 4ovek,i zabravq za teb.i ako produljava taka da ti izneverqva mu kaji 4e ni6to 4udno da skusate,moje da zvu4i kato zapraha(mai e de nz),no dano se postresne malko i ne6tata se opravqt