PDA

View Full Version : ne6e se napila:{



06-27-2006, 23:41
pnaq ve4er priqtelkata mi se be6 e napila i mi prati sms 4e me obi4a.tukmo se izkefiul i posle razbrah 4e e pila.dali naistina go e mislila>?nali vse pak 4ovek kato se napie kazva istinata?ili ne?bilo e samo taka?

Bisollini
06-27-2006, 23:44
Az kAto se Napia Si kazvam Vsi4ko KOeto mi e Na Du6ata

ziky
06-28-2006, 00:07
Az kAto se Napia Si kazvam Vsi4ko KOeto mi e Na Du6ata

И аз така...и обикновено сичко си спомням....въпреки че за мене не е начина да се напиеш но няма значение...а за теб приятел да мисля че го е мислила колкото и да се е напила това значи че се е сетила за теб и и е дошло на ум да ти го напише защото така го е почуствала...а пък и не е била толко пияна след каот е целила копчетата на ГСМ-а

rali4ka91
06-28-2006, 01:17
Az kAto se Napia Si kazvam Vsi4ko KOeto mi e Na Du6ata
Ооо аз също!Не знаете ли поговорката:"Напии някого за да разбереш какъв е!"Е много е вярна!Аз когато се напия си казвам всичко!И не се притеснявай,може би като е трезва се притеснява да ти го каве,но когато човек се напие просто се отпуска!!!

LP_girl_14
06-28-2006, 01:22
Има ли значение едно напиване?Щом тва момиче е с теб,значи вероятно наистина има чувства към теб.Освен тва тя не ти ли е казвала и показвала любовта си когато е трезвена?Помисли върху това!Много хора наистина се опускат и показват истинската си същност след няколко чашки.Нали знеш"пияните и децата казват винаги истината".Не мисля че има за какво да се безпокоиш.Просто поговори с нея :wink:

Atika
06-28-2006, 05:18
Има ли значение едно напиване?Щом тва момиче е с теб,значи вероятно наистина има чувства към теб.Освен тва тя не ти ли е казвала и показвала любовта си когато е трезвена?Помисли върху това!Много хора наистина се опускат и показват истинската си същност след няколко чашки.Нали знеш"пияните и децата казват винаги истината".Не мисля че има за какво да се безпокоиш.Просто поговори с нея :wink:

mhm

koalka
06-28-2006, 06:40
Ами най-добре питай нея самата не нас.Ние не я познаваме.

Novkov
06-28-2006, 07:40
Да жвией алкоохла :smt005 Чквоек ктао е на грудас си кзава вискчо :lol:

_Jessy_
06-28-2006, 07:48
Според мен алкохола просто и е дал смелост да изрази чувствата си. На трезво се е чудила как ще реагираш на такова признание, но като се е напила си е казала "сега или никога" и ти е написала този СМС :) Според мен наистина го мисли !

BeBencEto
06-28-2006, 08:04
az kato se napiq nishto ne si kazvam! :mrgreen: toest edinstvenata promqna e che mi se dospiva...
taka sa po temata: az mislq che mackata naistina ima chuvstva kum teb i dori i da ne te obicha v istinskiq smisul na dumata sled kato se e setila za teb znachi opredeleno si i v uma...ot teb se iziskva samod a deistvash i da se borish za neq.uspeh!

piFka_LP
06-28-2006, 08:44
по принцип хората като се напият си казват истината но има и такива които не за да си сигурен най-добре питяй нея самата но се пак щом е с тебе значи те обича или поне има някакви чувства :wink:

Ninja
06-28-2006, 08:46
Щом ти го е написала пияна значи има нещо.Трезвена или не го чувства толкова силно или няма смелост да ти го каже.Поне аз съм така с момичетата може да е по различно.

06-28-2006, 09:16
Хах батка нз ама аз като се напих последния път и казах на едно момиче че я харесвам и съм искал да бъдем заедно..ама като съм трезвен ги нямах тея чувства и ми стана супер кофти след това като се видяхме с нея. Пък и аз като се напия почти не си спомням кво съм прайл, а приятелите ми ми разказват кво съм прайл и се хилим кат отка :lol: чени

IKisseDAGirL
06-28-2006, 09:22
Az kAto se Napia Si kazvam Vsi4ko KOeto mi e Na Du6ata
Ооо аз също!Не знаете ли поговорката:"Напии някого за да разбереш какъв е!"Е много е вярна!Аз когато се напия си казвам всичко!И не се притеснявай,може би като е трезва се притеснява да ти го каве,но когато човек се напие просто се отпуска!!!
при мен обаче не е така
като съм пияна мога да говоря пълни глупости.. просто сичко квото ми дойде на акъла без задължително да има някакъв смисъл или да е вярно :roll: някой път ей така, шегувайки се, съм казвала на някви момчета, дето ги виждам за 1-ви път, че ги обичам:oops: - и кво, трябва да е било истина ли? :?

просто щом момичето е с теб се радвай и не задълбавай толкова :wink: времето ще покаже точно как стоят нещата :) защото сега и да се чудиш, и да не се чудиш ще е все тая - не може да си сигурен
просто всичко в крайна сметка излиза на яве и рано или късно истината ще ти стане ясна.. спокойно :-)

otchaqnata
06-28-2006, 09:25
Според мен алкохола просто и е дал смелост да изрази чувствата си. На трезво се е чудила как ще реагираш на такова признание, но като се е напила си е казала "сега или никога" и ти е написала този СМС :) Според мен наистина го мисли ! to4no taka mislq i az :)

lost_girl
06-28-2006, 12:41
spored men alkohola pomaga da se otpri6tata 4ustvata i svi4ko koeto ti e du6ata,kazvat go seziono na tozi,tazi na koq/ito go kazvat ne vqrva!

teenkopele
06-28-2006, 12:43
pnaq ve4er priqtelkata mi se be6 e napila i mi prati sms 4e me obi4a.tukmo se izkefiul i posle razbrah 4e e pila.dali naistina go e mislila>?nali vse pak 4ovek kato se napie kazva istinata?ili ne?bilo e samo taka?

Вместо да се чудиш, я питай директно очи в очи. :wink:

RoSsY88
06-28-2006, 12:54
ами като се напие човек говори истината :)

06-28-2006, 21:35
mi principno kogato 4ovek se napie na 4ovek my padat si4kite zadrujki i kazva tova koeto misli.....no ne vinagi e taka.....vednuj se napih 6ot skusah gajeto mi i posle razbrah 4e sam sgre6ila........govorila sam i sam my pisala kolko mn go obi4am i kak ne moga da jiveq bez nego,no sa kat se zamislq ne go obi4am prosto mi haresva......no nz pri tebe moje da e savsem razli4no e da e kazala istinata....trq prosto da pogovorite na taq tema i da q popita6 dali naistina go misli

veselka_15
06-29-2006, 11:21
Az sa6to kato se napiq vs. si kazvam i daje posle mi se sardqt 6toto naistina vs. si kazvam ujassss

francheska_baby
06-29-2006, 11:30
Когато човек се напие набира смелост и си признава чувствата!!! Мисля че е казала самата Истина!!!