PDA

View Full Version : Как ви се струва израза "можеше да има всеки друг/друга



Matik
06-28-2006, 10:22
Вече в доста теми тук в тази секция от форума прочетох "той/тя може да има която/когото си поиска, но избра точно мен". Смятате ли това за някво супер важно качество у приятеля/приятелката си? Направи ми силно впечатления в няколко posting-a че точно тази "популярност" у едния партньор става причина за запазване на една или друга връзка.

fresh4e
06-28-2006, 10:39
тази така наречена популярност,според мен руши връзката :-k губи се равнопоставянето между двама души.и единия започва да се чувства зависим от по-известния/ната си партньор/ка.тая фраза "той/тя може да има която/когото си поиска, но избра точно мен" като я чуя и си представям все едно единия е просяк,а другия богат(само че не на пари,а на любов) :?

fucker
06-28-2006, 10:44
Хаха кво ви става бе народе.Ако мъжа може да има всяка мислите ли че ще се задържи при една мадама.хаха найвно ще е да мислите така.При жената е друго - тя ако си е красива може да има повечето мъже ,но пък обикновенно търси този който може да и даде това което иска.

mnogomili4kata-sf
06-28-2006, 11:33
Ми честно казано когато си го помисля за някое момче с което съм..си мисля само,че въпреки това наистина е избрал мен и е имало защо,имало е нещо различно,което той е видял...и се чувствам горда....след време разбирам,че и аз мога да имам когото си искам,но съм избрала него примерно и като си помисля "еее ми ето аз сега съм щастлива с него,той с мен също,така че проблеми няма"

mnogomili4kata-sf
06-28-2006, 11:34
А и още нещо- грешка е да се казва на някое момче "ти можеш да имаш всяка"...който и да си го мисли,по-добре е да не го споделя с половинката...лично моя препоръка

White_Shadow
06-28-2006, 11:51
тази така наречена популярност,според мен руши връзката :-k губи се равнопоставянето между двама души.и единия започва да се чувства зависим от по-известния/ната си партньор/ка.тая фраза "той/тя може да има която/когото си поиска, но избра точно мен" като я чуя и си представям все едно единия е просяк,а другия богат(само че не на пари,а на любов) :?


Така е =D> =D> =D>