PDA

View Full Version : Тривиално, но озадачаващо



akademika
06-28-2006, 10:32
Хора имам много странен случай или може би фундаментален :)
Момичето, което ми е присърце (но аз все още не съм сигурен в чувствата и) няма проблеми да говори даса с мен по IM програмата, но когато сме в училище и я засека по коридора, ако я погледна ми се усмихва (незнам как а го кажа може би донякъде срамежливо, но в никакъв случай изкуствено) , или си извърта главата на някъде. Доста време си чатя с нея
, но тя ми казва, че не ме харесвала(като за гадже) и това продължава доста време вече, и се чудя какво да правя , дори днес леко си направих бъзик с нея за да и повдигна настроението като я помолих да ми даде телефонния си номер, защото съм загубил листа, а след като ми го каза и казах, че го имам, но съм искал да проверя дали ще ми го даде два месеца по-три месеца по късно :)
Наясно съм, че може би няма да получа отговор , защото и информацията ,която ви давам е "некачествена", но все пак трябваше да споделя с някого ... Благодаря ви , че четохте дотук! :)

brain_stew
06-28-2006, 10:41
ок!ама какво точно се иска от нас?Виж постъпката ти наистина би приповдигнала настроението ан мацето, ама все пак не разбрах каква е целта на занятието? :-k

akademika
06-28-2006, 10:49
Ами изобщо има ли смисъл да продължавам да искам да бъда с нея, защото колкото повече се опитвам да я достигна , толова повече хлътвам по нея , и ми се струва че толкова повече се отдалечава от мен

brain_stew
06-28-2006, 10:53
ми не знам!по-добре изчакай седмица две да видиш кво ше стане!Аз в крайна сметка не разбрах, дали тва момиче се прави че не те харесва или хич не те харесва!Значи ако само с еправи, просто действай не е чак толкова страшно, но ако не те харесва по-скоро почвай лека полека да я забравяш щото несподелената любов е нещо много...неприятно е меко казано!значи ако сам си прецениш че момичето не те харесва по-добре я забрави, все пак живота продължава! :wink:

akademika
06-28-2006, 11:08
Ами единствения проблем е че не мога да разбера дали се прави или въобще , защото иначе въобще нямаше да се колебая и отдавана щях да съм я забравил просто в момета вече съм на етапа когато следя всеки нейн жест интонация думичка и прочие...Дори за това направих шегата с телефонния номера защото исках да разбера дали е склонна да ми го даде,защото ако искаше да ме разкара , сигурно щеше да ми откаже ?!

brain_stew
06-28-2006, 11:15
ти не си на никакъв етап - ти май си влюбен!Ами що направо не я попиатш?Питай я уж че си любопитен какво би казала тя ако й предложиш?Дали ще с еполучи между вас ако изобщо някога се хванете заедно...ей такива експерементирай!Ако тя ти каже че е възможно да се получи нещо напрао я питай дали иска да ходите, пък ако нищо не се случи-здраве да е!
Има и други варианти от онея романтичните, да я попиташ как едно момче може да привлече вниманието й ей такива неща!И тя като ти каже почвай да се опитваш да явпчеатлиш!Не знам все пак съм момиче но на мен ми се е случвало едно момче ми искаше съвет как да предложи на едно момчие което много харесва, аз му казах и той взе че ми предложи по същия начин по който му бях описала!Бях изненадана но приех!Може и при теб да стане!успех :wink:

akademika
06-28-2006, 11:26
Ами питал съм я, обаче тя ми казва не по такъв начин, че все едно ми казва- незнам какво да ти кажа

нещо от рода защото аз веднъж се изнервих:

Категорично пука ли ти изобщо за мене:
-НЕ , ама не сикам да те карам да се почувстваш зле

или нещо от този род беше

и всичко пак е по старо му

brain_stew
06-28-2006, 11:30
Ами питал съм я, обаче тя ми казва не по такъв начин, че все едно ми казва- незнам какво да ти кажа

нещо от рода защото аз веднъж се изнервих:

Категорично пука ли ти изобщо за мене:
-НЕ , ама не сикам да те карам да се почувстваш зле

или нещо от този род беше

еми тогава не мога да помогна!очевидно тя не се интересува от теб!ако дадеш още примери за държанието е възможно да помогнеме (то като гледам само аз помагам) ама земи да си я попиташ направо дали те харесва!

lost_girl
06-28-2006, 12:01
mn hitro za da povdigne6 nastroenieto i pozdravleniq =D> .ako ti q hareva6 vse pak kaji i i tq ako te haresva ok,no ako tq ti kaje 4e ne te haresva kato gaje i kaji 4e iska6 da si ostanete frend zavinagi

06-28-2006, 12:26
ЕТО ГО! Йес! Откога чакам новия ти филм, човече! Това просто не е толко велико колкото старите, ама става се пак... Баси добрия... Филмите ти... Мале! Култови! Ама почнал си да изпростяваш, деа... Използвай яките похвати! Исках да има нещо тип:
”Попитах я, ако аз съм протон, а тя е неутрон дали заедно можем да сформираме стабилно ядро”, ама не...! Ти трябва да я питаш директно... Искам тоталните филми... В тях съм се счупвал от смях... Ся темите са ти тъпи.